Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego biura nieruchomości oferującego pomagającego naszym Klientom w zakupie domów w Dąbrowie Górniczej. Sprawdź naszą ofertę dostępną na stronie, a także skontaktuj się z jednym z naszych agentów, który specjalnie dla Ciebie poszuka w Dąbrowie Górnicze domu, który w pełni spełni Twoje oczekiwania!

Wyszukiwarka domów w Dąbrowie Górniczej

Pomoc w sprzedaży domów w Dąbrowie Górniczej

Masz dom na sprzedaż w Dąbrowie Górniczej? Agencja nieruchomości na pewno pomoże Ci w jego promocji oraz przeprowadzeniu transakcji sprzedaży. Nie wiesz jak wystawić swoją nieruchomość? Jak wygląda załatwianie formalności? Profesjonalny agent nie tylko oszacuje cenę Twojego domu, ale także stworzy ofertę sprzedaży oraz wypełni niezbędne dokumenty.

Dlaczego warto powierzyć swój dom w ręce eksperta?


Ponieważ klient działając sam może narazić się na niepotrzebną utratę pieniędzy, nieskuteczne i czasochłonne negocjacje, problemy wynikające z nieodpowiednio wypełnionych formalności oraz działanie niezgodne z zawiłymi kwestiami prawnymi. Profesjonalna agencja nieruchomości zorganizuje wszystko za sprzedającego podczas gdy on będzie mógł cieszyć się wolnym czasem i niczym niezmąconym spokojem. W czym więc wyręcza klienta agent nieruchomości?

  • W oszacowaniu ceny domu – klient zyskuje pewność, że cena nieruchomości nie jest zaniżona, a on dostanie za sprzedaż tyle, ile mu się należy.
  • W przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży – agent nieruchomości wie, na jakie elementy zwracają uwagę kupujący i te eksponuje przed zaproszeniem potencjalnych nabywców.
  • Promocja nieruchomościagencja nieruchomości z Dąbrowy Górniczej zorganizuje pełny zakres skutecznej promocji w oparciu o trendy rynkowe w Dąbrowie Górniczej oraz specyfikę miasta. Stworzy plan nieruchomości, zrealizuje profesjonalną sesję zdjęciową, wykona film promujący nieruchomość, a także przeprowadzi drzwi otwarte i wypromuje ofertę w internecie. Wszystko wedle wymagań klienta.

Domy na sprzedaż -Dąbrowa Górnicza - statystyki


domy na sprzedaz dabrowa gornicza - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Domy - Dąbrowa Górnicza - wady i zalety lokalizacji

Dąbrowa Górnicza, kojarzona dotychczas z przemysłem ciężkim, w ostatnich latach zmienia swój charakter, dzięki czemu pojawia się coraz więcej domów na sprzedaż w Dąbrowie Górniczej. Na terenie miasta znajdują się atrakcyjne tereny inwestycyjne, a także obszar należący do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Istniejące firmy prężnie się rozwijają, a dobra lokalizacja przyciąga wielu nowych inwestorów, co wpływa pozytywnie na cały rynek pracy. Funkcjonują tu przedsiębiorstwa związane z przemysłem hutniczym, branżą budowlaną, elektroniczną i motoryzacyjną oraz tysiące małych, nierzadko rodzinnych firm. Centrum miasta jest silnie zurbanizowane, jednak na terenie Dąbrowy Górniczej znajdziemy liczne, unikatowe tereny zielone. Pustynia Błędowska, zespół jezior Pogoria oraz parki miejskie stanowią idealne warunki do odpoczynku w niedalekiej odległości od centrum. Aktywni mogą korzystać z hali sportowej, dużego aquaparku, szlaków rowerowych i pieszych szlaków turystycznych. Kolejnym atutem miasta jest jego dobre połączenie z Katowicami, ośrodkiem biznesu, kultury i nauki – dotarcie samochodem zajmuje zaledwie kilkanaście minut.


Kompleksowa promocja domów na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza

W ofercie biura Re/Max Gold znajdziesz szereg usług, dzięki którym przyspieszysz sprzedaż swojej nieruchomości. Podjęte przez nas działania zostaną zauważone przez liczne grono odbiorców, a także sprawią, że ogłoszenie będzie atrakcyjne, wiarygodne i dotrze do odpowiedniej grupy docelowej.

Biuro nieruchomości Re/Max Gold mieści się w Katowicach, ale jej agenci pochodzą z również z Dąbrowy Górniczej. Jej ponad pięcioletnie doświadczenie na rynku śląskim owocowało wieloma sprzedanymi nieruchomościami na terenie województwa śląskiego. Działania biura obejmują zarówno mniejsze miejscowości, jak i większe miasta, takie jak Katowice czy Dąbrowa Górnicza. Re/Max Gold jest częścią międzynarodowej sieci, która od lat osiąga znaczące sukcesy, plasując się na pierwszym miejscu wśród agencji nieruchomości na całym świecie. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta!

Doświadczenie na rynku oraz międzynarodowa renoma pozwoliły nam wypracować efektywne rozwiązania gwarantujące powodzenie transakcji kupna/sprzedaży domu w Dąbrowie Górniczej. Jeżeli masz do sprzedania nieruchomość na terenie Dąbrowy Górniczej zgłoś się do Re/Max Gold - zaufaj profesjonalistom.

Sprawdź domy na sprzedaż w innych rejonach Śląska

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy.