Planujesz prowadzić biznes w Chorzowie? A może chcesz zmienić miejsce świadczenia usług? Świetnie się składa, ponieważ w tym mieście dostępne są atrakcyjnie usytuowane lokale z dużym potencjałem, zachowane w dobrym stanie technicznym. Usługi, handel, biuro? W naszej bazie pewno odnajdziesz nieruchomość, która idealnie wpisze się w Twoje biznesowe plany – wiele z ofert posiadamy na wyłączność!

Współpracujemy zarówno z osobami, które chcą wynająć lub kupić lokal, jak również sprzedać go lub oddać w dzierżawę. Każdy, kto zdecyduje się zaangażować nas w obrót nieruchomościami, może oczekiwać:

  • kompleksowego i merytorycznego wsparcia,
  • dostępności szerokiej oferty usług oraz narzędzi pomagających w atrakcyjnym zaprezentowaniu nieruchomości,
  • wsparcia na etapie przygotowań do wystawienia nieruchomości na sprzedaż (sporządzenie opisu wraz z planem i dokumentacją zdjęciową, home staging),
  • pomocy przy obsłudze klientów – organizacja dni otwartych, wirtualnych spacerów, filmów promocyjnych 3D, aktywnego prowadzenia działań marketingowych w sieci.

Szukasz nieruchomości? Lokali w Chorzowie jest sporo, ale zdajemy sobie sprawę, że tylko nieliczne z nich będą odpowiednie dla Twoich potrzeb. Z przyjemnością zaprezentujemy Ci wyselekcjonowane oferty, aby zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Współpraca z nami pozwala o 40% szybciej sfinalizować transakcję, za cenę nieraz o 20% korzystniejszą niż pierwotnie zakładałeś. Przekonaj się sam! Zostaw nam swoje dane – oddzwonimy, żeby porozmawiać o tym, co możemy Ci zaproponować. A może już mamy ofertę, która Cię zachwyci?