Zainwestowałeś w obiekt, który chcesz udostępnić lokatorom? Mieszkania do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej pozwalają właścicielom na osiąganie regularnych, comiesięcznych zysków w stałej wysokości. Warto więc się zaangażować w poszukiwania zaufanych najemców. Czasem jednak jest to etap, który trwa długo i kończy się fiaskiem. Za wysoka cena najmu? Mało atrakcyjna prezentacja? Jest wiele powodów, dla których inne obiekty znajdują nabywców, a Twoje mieszkanie nadal stoi puste. Na szczęście możesz to zmienić!

Zdecyduj się na współpracę z biurem nieruchomości Re/Max Gold. Działamy na terenie Dąbrowy Górniczej, pośrednicząc w obrocie mieszkań, domów, lokali usługowych, biur oraz działek. Nasi klienci to osoby prywatne, a także firmy – dołącz do ich grona! Skorzystaj z profesjonalnych usług i ciesz się szybką oraz bezstresowo zrealizowaną transakcją.

Profesjonalna prezentacja mieszkania – Dąbrowa Górnicza

Okazuje się, że na Twój sukces wpływa wiele czynników. Zastanawiasz się, co zrobić, aby mieszkanie do wynajęcia nie stało długo puste? Czasem potrzeba bardziej zintensyfikowanych działań, głównie w sieci. Rozumiemy, że nie masz na to czasu, dlatego proponujemy swoje usługi w zakresie:

  • sesji fotograficznej nieruchomości,
  • kręcenia filmików promocyjnych z powietrza,
  • założenia i prowadzenia strony internetowej,
  • organizowania dni otwartych,
  • home staging, czyli przygotowywania nieruchomości do prezentacji, poprzez dodanie dekoracji, drobne remonty i lifting,
  • organizowania wirtualnych spacerów,
  • tworzenie kompletnych ofert z planem,
  • stałej i aktywnej promocji oferty na portalach internetowych, forach, grupach i innych.

Dzisiaj, na konkurencyjnym rynku w Dąbrowie Górniczej nie wystarczy już tylko wystawić ofertę mieszkania. Trzeba jeszcze należycie ją skonstruować, dużą wagę przykładając do treści i zawartości ogłoszenia, a także fotografii i filmików. Odpowiednie ujęcia, dobre oświetlenie, staranne dekoracje oraz inne detale wpływają na to, jak Twój obiekt postrzegają najemcy. Zadbamy o to, aby pierwsze wrażenie na temat Twojej nieruchomości sprawiło, że będą chcieli w niej zamieszkać!