Jeśli jesteś zainteresowany kupnem atrakcyjnej nieruchomości w Pszczynie lub masz swój własny lokal na sprzedaż, to trafiłeś w dobre miejsce! W obu przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnego biura nieruchomości, które pomoże dopełnić wszelkie formalności. Pszczyna to jedno z miast objętych ofertą agencji Re/Max Gold. W zależności od zapotrzebowania można skorzystać z usług dla sprzedających, kupujących lub wynajmujących mieszkania w Pszczynie. Posiadamy bogate doświadczenie w obrocie nieruchomościami na terenie Górnego Śląska, dzięki czemu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Jakie korzyści otrzymasz korzystając z naszej pomocy?

  • pomożemy zwiększyć wartość Twojej nieruchomości,
  • szybko i na korzystnych warunkach sprzedamy lub wynajmiemy lokal,
  • opracujemy dla Ciebie profesjonalną ofertę nieruchomości z wyodrębnieniem jej największych atutów,
  • wprowadzimy odpowiednie działania marketingowe na najlepszych portalach internetowych.

Wyszukiwarka nieruchomości

Zachęcamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji o usługach!

Pszczyna - miasto nazywane Perłą Górnego Śląska


Pszczyna to miasto w województwie śląskim położone w Kotlinie Oświęcimskiej nazywane często Perłą Górnego Śląska. Znajduje się pomiędzy Bielsko-Białą, a Katowicami na trasie numer 1, która doprowadzi do obu tych miast w zaledwie pół godziny. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia z dobrze rozwiniętą infrastrukturą społeczną. W Pszczynie dostępne są szpitale, liczne szkoły i przedszkola, żłobki oraz ośrodki sportowe czy kulturalne, co sprawia, że miasto sprzyja zakładaniu rodziny. Niewątpliwą zaletą jest również szeroka gama możliwości spędzania wolnego czasu. W Pszczyńskim Domu Kultury prowadzone są zajęcia z tańca, gimnastyki, plastyki, rysunku i malarstwa, ceramiki czy robotyki, z których chętnie korzysta młodzież. Mieszkańcy mają do dyspozycji także dobre zaplecze sportowe i rekreacyjne - stadion, hala sportowa, korty tenisowe, boiska, kryte pływalnie, a nawet pole golfowe. Odbywają się również ciekawe imprezy i zawody sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie.

Dlaczego warto zamieszkać w Pszczynie?


Aktualnie Pszczyna uważana jest za bardzo atrakcyjną lokalizację do zamieszkania. Przede wszystkim miasto może się pochwalić piękną architekturą z licznymi zabytkami, które nadają mu wyjątkowego uroku. Przebiega przez nie wiele ciekawych tras rowerowych i szlaków turystycznych, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu oraz rodzinnym wycieczkom. W okolicy Pszczyny znajdują się liczne tereny zielone, w tym cieszące się największą popularnością Lasy Pszczyńskie. Co więcej w miejscowości tej położony jest jeden z najpiękniejszych parków na Górnym Śląsku. Dzieli się na 3 części - Park Zamkowy, Park Dworcowy i Park Zwierzyniec. Poza ciekawymi elementami architektury podziwiać tam można bujną przyrodę oraz Pokazową Zagrodę Żubrów z różnymi gatunkami zwierząt. W okolicy rynku znaleźć można liczne kawiarenki, knajpki i puby, w których miło spędzisz czas. Mimo, że Pszczyna nie ma zbyt rozwinięto życia kulturalnego, to z pewnością nie sposób się tu nudzić. Nie brakuje również lokalnych inicjatyw w sferach sportu czy rekreacji.

Skorzystaj z najwyższej jakości usług biura nieruchomości Re/Max Gold!


Dla każdego, kto poszukuje lokalu lub atrakcyjnej działki w Pszczynie doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy biura nieruchomości Re/Max Gold. Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy istniejącej na rynku od ponad 40 lat i będącej liderem w branży. Ze względu na bogate doświadczenie oraz dobrą znajomość rynku nieruchomości mamy do zaoferowania najwyższej jakości świadczenia. W codziennej pracy wykorzystujemy sprawdzone narzędzia i bieżące analizy rynkowe, co pozwala dopasować ofertę odpowiadającą aktualnym wymogom. Nasi klienci mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zróżnicowanych usług, takich jak stworzenie planu nieruchomości i atrakcyjnego opisu, promocja w internecie, indywidualna strona internetowa, wirtualna wizualizacja lokalu czy organizacja drzwi otwartych. Nie musisz poświęcić dużej ilości czasu i pieniędzy! Dopełnimy wszelkich formalności za Ciebie, negocjując najkorzystniejsze warunki. Odkryj wyjątkowe domy w Pszczynie i wybierz idealne miejsce do zamieszkania z rodziną!