Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, jednak zależy Ci na tym, aby transakcja została sfinalizowana przy zachowaniu korzystnych warunków finansowych? Masz problem ze znalezieniem potencjalnych kupców działki, mieszkania lub domu w Jastrzębiu-Zdroju? W takim razie trafiłeś do właściwego miejsca – w biurze nieruchomości Re/Max Gold od lat pomagamy klientom z miasta i okolic w sprzedaży lokali mieszkalnych, upewniając się, że transakcja przebiega sprawnie i bezpiecznie. Dzięki nam:

  • możesz podnieść wartość swojej nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju nawet o 25%,
  • skorzystać z dopasowanych i nowoczesnych narzędzi promocyjnych,
  • przyspieszyć proces sprzedaży lub wynajmu mieszkań i domów,
  • cieszyć się dedykowanym ogłoszeniem, w którym umieszczamy atrakcyjne zdjęcia i wymieniamy wszystkie mocne strony Twojej nieruchomości.

Wyszukiwarka nieruchomości

W biurze nieruchomości Re/Max Gold dodatkowo promujemy ogłoszenia na wielu stronach internetowych, aby szybko dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych kupców lub lokatorów. Jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz również skorzystać z dostępnego poniżej formularza kontaktowego.

Szczegóły oferty biura nieruchomości Re/Max Gold – Jastrzębie-Zdrój


Oferta naszego biura nieruchomości została stworzona specjalnie z myślą o klientach, którym zależy nie tylko na szybkiej, ale także bezpiecznej sprzedaży domu, mieszkania lub działki w Jastrzębiu-Zdroju. Grono ekspertów nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji, zapewniając przede wszystkim kompleksowe wsparcie merytoryczne, zwłaszcza na końcowym etapie transakcji. Odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące aspektów prawnych, jednocześnie upewniając się, że wszystkie formalności zostały dopełnione przed finalizacją sprzedaży. Co więcej, sprawiamy, że oszczędzasz czas. Dzięki zespołowi Re/Max Gold nie musisz samodzielnie przygotowywać ogłoszeń i ich promować. Wszystko zrobimy za Ciebie, jednocześnie indywidualnie dopasowując narzędzia promocyjne. A to wszystko przy dodatkowej usłudze home stagingu, przygotowaniu wirtualnego spaceru po nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju i organizacji drzwi otwartych.

Jastrzębie-Zdrój – centralny ośrodek Rybnickiego Okręgu Węglowego


Jastrzębie-Zdrój to niezwykle atrakcyjna lokalizacja, jeśli chodzi o rynek nieruchomości. Miasto położone w województwie śląskim zostało uznane za centralny ośrodek Rybnickiego Okręgu Węglowego, a dzięki zasobom węgla kamiennego stało się i ośrodkiem miejskim, i przemysłowym. Na terenie miasta znajduje się 5 lasów zamieszkiwanych przez popularne gatunki zwierząt oraz liczne obiekty, które wpisano do rejestru zabytków. Są to między innymi: kościół parafialny św. Barbary i Józefa, Sanktuarium Opatrzności Bożej, zespół pałacowy i dworski, a także zespół uzdrowiskowy. W Jastrzębiu-Zdroju główną gałęzią przemysłu jest górnictwo węgla kamiennego, głównie ze względu na działalność kopalni. Jeśli chodzi o transport, to przez miasto przebiega droga krajowa 81 i autostrada A1. W pobliżu znajdują się także drogi szybkiego ruchu. Na terenie Jastrzębia-Zdroju funkcjonuje komunikacja miejska, działają biblioteki, ośrodki kultury i muzea. Miasto jest również chętnie odwiedzane przez turystów.

Szybkie kupno i wynajem domów lub mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju


W biurze nieruchomości Re/Max Gold doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudne może okazać się kupno lub sprzedaż mieszkania, domu lub działki w Jastrzębiu–Zdroju. Miejscowość turystyczna każdego roku przyciąga tysiące osób z całej Polski, które chętnie wybierają turnusy w sanatoriach czy uzdrowiskach. Na szczęście przed naszym zespołem rynek nieruchomości nie ma żadnych tajemnic. Nieustannie śledzimy zmiany, jakie na nim zachodzą, dzięki czemu możemy pomóc w szybkim i bezpiecznym zakończeniu transakcji. W Re/Max Gold nie tylko specjalizujemy się w sprzedaży, ale także kupnie lokali mieszkalnych. Zamiast Ciebie szukamy odpowiednich nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju, mając na uwadze Twoje indywidualne potrzeby i wymagania. Gdy znajdziemy już domy lub mieszkania, które mogą Cię zainteresować, pomagamy Ci w ich sprawdzeniu i ewentualnych negocjacjach. Możesz liczyć na nasze wsparcie od początku do samego końca. Serdecznie zapraszamy do współpracy!