Biuro nieruchomości działające w Suchej Beskidzkiej

Marzysz o mieszkaniu w górach? Teraz urokliwe obiekty mieszkalne z rejonu Beskidów są w zasięgu Twoich możliwości! W poszukiwaniu idealnego miejsca do życia dla siebie i swoich bliskich, skorzystaj z oferty naszego biura nieruchomości. Sucha Beskidzka jest jednym z miast obsługiwanych przez agencję Re/Max Gold, która jest częścią największej na świecie grupy działającej w 125 krajach! Pośredniczymy w obrocie domami, mieszkaniami i obiektami usługowymi. Mamy atrakcyjne oferty – wiele z nich to umowy ekskluzywne i na wyłączność, więc znajdziesz je tylko u nas!

W zakresie naszych kompetencji leży także:

  • tworzenie planów nieruchomości,
  • home staging,
  • sesje zdjęciowe i nagrywanie nieruchomości na sprzedaż, również z drona,
  • promocja nieruchomości w social mediach,
  • promowanie oferty sprzedaży lub wynajmu w sieci,
  • organizowanie drzwi otwartych i wirtualnych spacerów.

Sprzedaż nieruchomości w Suchej Beskidzkiej

Masz na sprzedaż dom, mieszkanie lub działkę w tym rejonie? Jako biuro nieruchomości znamy dobrze Suchą Beskidzką i potencjał regionu. Mamy liczne argumenty przemawiające za tym, aby Twoja nieruchomość szybko i bezproblemowo znalazła nowych nabywców. Już na wstępie gwarantujemy bezpłatną wycenę obiektu, a także ustalenie, ilu z naszych klientów byłoby zainteresowanych konkretnym obiektem.

Zaufaj naszemu doświadczeniu! W firmie pracują wyłącznie doświadczeni doradcy i agenci, którzy wiedzą jak korzystnie zaprezentować obiekty przeznaczone na sprzedaż lub wynajem. Korzystamy z nowoczesnych technologii – wirtualnych spacerów, filmowania z drona. Dzięki temu masz realną szansę na uzyskanie korzystniejszej ceny za swój obiekt i możesz liczyć na zarobek wyższy nawet o 20% od zakładanego! Zostaw swoje dane – skontaktujemy się i porozmawiamy o możliwościach współpracy.