Biuro nieruchomości działające m.in. w Czechowicach-Dziedzicach współpracuje z osobami, które chcą szybko sprzedać dom lub mieszkanie – również te ekskluzywne w wysokim standardzie. Naszymi klientami są także ci, szukający obiektu mieszkalnego lub użytkowego. Każdej ze stron transakcji pomagamy w sprawnym jej przeprowadzeniu, dając dostęp do międzynarodowej bazy ofert na wyłączność. Działamy aż w 125 krajach!

Nasze nowoczesne usługi

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi pozwalających na jak najlepsze zaprezentowanie oferty – na żywo i online. W tym celu świadczymy usługi:

  • home staging,
  • organizowanie dni otwartych,
  • promocja w sieci,
  • nagrywanie filmików 3D,
  • robienie zdjęć, w tym także zdjęć z drona.

Dzięki wsparciu agentów z biura nieruchomości obsługującego obszar Czechowic-Dziedzic o 40% skraca się czas oczekiwania na finalizację transakcji, a o 25% może wzrosnąć finalna cena sprzedawanego obiektu. Warto skorzystać z naszego doświadczenia i powierzyć nam obsługę swojej inwestycji.

Warto współpracować z nami! Jako jedni z nielicznych działamy międzynarodowo, zapewniamy darmową wycenę nieruchomości i już na wstępnie selekcjonujemy z naszej bazy klientów, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani Twoją ofertą. Zostaw swoje dane – oddzwonimy w ciągu kilkunastu godzin!