Będzin według wielu inwestorów jest atrakcyjnym miastem do inwestowania. Jeżeli to właśnie tutaj ma powstać Twój przyszły dom lub ogródek rekreacyjny, sprawdź aktualne oferty działek na sprzedaż w Będzinie – wśród nich wiele ekskluzywnych! Znajdziesz tu grunty budowlane, rolne, inwestycyjne, usługowe oraz inne, które będą odpowiadały Twoim planom. Nie wiesz, czego dokładnie szukasz? Doradcy agencji Re/Max Gold przygotują dla Ciebie kilka propozycji, spośród których wybierzesz tę najbardziej atrakcyjną. Mamy bogatą bazę ofert – wiele z nich nie jest dostępnych nigdzie indziej! Wyszukuj perełki ze swojej okolicy, które są:

  • atrakcyjne cenowo,
  • świetnie zlokalizowane,
  • gotowe do zamieszkania/zagospodarowania lub pod inwestycję.

Wsparcie przy sprzedaży działek

Jeżeli sam jesteś sprzedawcą i szukasz inwestora gotowego ulokować swój kapitał w Twojej nieruchomości gruntowej – zadbaj o jej należytą prezentację. Pomożemy Ci w:

  • stworzeniu planu nieruchomości,
  • przygotowaniu oferty wraz ze zdjęciami, a nawet filmikiem kręconym z powietrza dronem,
  • promocji oferty w lokalnych mediach społecznościowych i na portalach z ogłoszeniami,
  • wycenianiu nieruchomości w oparciu o aktualne rynkowe analizy.

Pamiętaj! Odpowiednio zagospodarowana, przygotowana i zaprezentowana działka ma szansę znaleźć nabywcę, który zapłaci za nią cenę nawet o 20% wyższą. Już na etapie rozeznania i wyceny sprawdzimy, ile osób z naszej bazy jest potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Dlaczego warto współpracować z międzynarodową agencją nieruchomości? Kupca znajdziesz szybciej, a Twój zarobek będzie odczuwalnie większy, choć na jego uzyskanie poświęcisz znacznie mniej czasu. Wszystkim możemy zająć się za Ciebie, służąc profesjonalną radą, wsparciem merytorycznym, dostępem do bogatej i niepowtarzalnej bazy nieruchomości oraz pomocą w bezstresowym przeprowadzeniu całej transakcji. Już teraz zostaw nam swoje dane – skontaktujemy się w ciągu kilkunastu godzin!