Działki budowlane na sprzedaż w Sosnowcu

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu lub inwestycję? Może wręcz przeciwnie – planujesz sprzedać swoją działkę budowlaną w Sosnowcu? Znalezienie atrakcyjnej oferty bądź zainteresowanego kupca to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla osoby, która nie ma doświadczenia w obrocie nieruchomościami. Na szczęście teraz nie trzeba zajmować się tym samodzielnie. Można skorzystać z usług naszego profesjonalnego biura nieruchomości. 

RE/MAX GOLD to agencja, która należy do międzynarodowej sieci RE/MAX. Dzięki temu dysponujemy dostępem do dużej bazy ogłoszeń. Możesz tam znaleźć zarówno wiele atrakcyjnych ofert działek budowlanych w Sosnowcu, jak i lokali usługowych czy nowych domów na sprzedaż. Dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych kupców, którzy chętnie zamieszkają na Górnym Śląsku lub otworzą tu biznes. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy umówić się na spotkanie z jednym z naszych doradców. Pamiętaj – im szybciej, tym lepiej. Szkoda marnować cenny czas, który można przeznaczyć na realizację swoich planów. 

Sprzedaż działek budowlanych w Sosnowcu – co oferuje agencja nieruchomości?

Możemy zaproponować atrakcyjne oferty nie tylko kupującym, ale i osobom, które chcą sprzedać swoją działkę budowlaną w Sosnowcu lub innym miejscu w kraju. W tym przypadku nasi doświadczeni agenci chętnie dołożą wszelkich starań, abyś znalazł właściwego kupca. Zastanawiasz się jak, skoro umieszczanie ogłoszeń na portalach lokalnych i ogólnopolskich czy w mediach społecznościowych nie przyniosło rezultatów? 

Nasi pośrednicy wykorzystują w swojej pracy wiele narzędzi promocyjnych. Oferują m.in.:

 • wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, która pokaże walory działki,
 • sporządzenie dokumentacji filmowej z drona, która pozwoli pokazać układ działki oraz jej okolicę,
 • przygotowanie szczegółowego ogłoszenia, aby klient mógł zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami od razu.

Dodatkowo zajmujemy się promocją oferty nie tylko na portalach sprzedażowych czy w mediach społecznościowych, ale i Google AdWords. 

Zatem Twoje ogłoszenie będzie pokazywać się w wyszukiwarce jako jedno z pierwszych po wpisaniu hasła “działki budowlane na sprzedaż w Sosnowcu”. Tym samym stanie się popularne i trafi do dużego grona klientów.

Korzyści ze współpracy z agencją nieruchomości przy sprzedaży działki

Czy pośrednicy mogą być skuteczni w sprzedaży nie swojego gruntu? Może lepiej samodzielnie zająć się poszukiwaniami kupca? Dlaczego warto postawić właśnie na biuro nieruchomości RE/MAX Gold w zakresie działki na sprzedaż? Wątpliwości, czy współpraca z agencją jest korzystna, jest wiele. Powodów, dla których powinieneś to zrobić, jest jeszcze więcej. Przede wszystkim agencja:

 • dysponuje największą bazą kupców na rynku – nasze oferty trafiają do klientów z aż 125. krajów,
 • rozlicza się za efekt – wynagrodzenie agenta jest pobierane dopiero po udanej sprzedaży,
 • wykonuje profesjonalne zdjęcia nieruchomości (również z drona) – tym samym zwiększając zainteresowanie działką,
 • zajmuje się kręceniem filmów 3D i wirtualnych spacerów po nieruchomości – wszystko po to, by zdobyć jeszcze więcej kupców,
 • ma możliwość uzyskania atrakcyjnej ceny sprzedaży – pracownicy potrafią skutecznie prowadzić negocjacje w przypadku dużego zainteresowania ofertą,
 • zapewnia pełną obsługę całego procesu sprzedażowego idarmową wycenę nieruchomości,
 • daje możliwość darmowego sprawdzenia zainteresowania nieruchomościami podobnymi do Twojej działki na sprzedaż w Sosnowcu.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu. Nasi agenci są do Twojej dyspozycji, niezależnie od tego, czy szukasz działki w Sosnowcu jako kupiec, czy też chcesz ją sprzedać.

Zakup działki w Sosnowcu – dlaczego warto to zrobić?

Jeśli w Twoim kręgu zainteresowań znajduje się miasto pełne możliwości, gdzie można znaleźć dobrą pracę, mieć dostęp do rozrywki i brać udział w wydarzeniach kulturalnych, trafiłeś doskonale. Sosnowiec to atrakcyjna miejscowość dla wszystkich tych, którzy są związani z konurbacją górnośląsko-zagłębiowską, a jednocześnie chcą mieszkać nieco na uboczu, z dala od jej centrum. 

Miasto powstało stosunkowo niedawno, ponieważ na początku XX wieku przez połączenie kilku mniejszych wsi. Wówczas powstały znane do dzisiaj zabytki, m.in. pałac Dietla, który zachwyca najsłynniejszą łazienką w Polsce. Oprócz tego w Sosnowcu można podziwiać:

 • Zamek Sielecki,
 • Pałac Schoena w Sosnowcu Środuli ze wspaniałym zespołem parkowo-pałacowym,
 • Dom Ludowy w stylu zakopiańskim,

a także liczne kościoły i katedrę, które urzekają swoim kunsztem. 

Dodatkowo w mieście nie brakuje terenów zielonych. Wokół dawnych zabudowań utworzono wspaniałe kompleksy, które zachwycają roślinami i stanowią idealne miejsce do odpoczynku. 

Działki w Sosnowcu – czym się wyróżniają?

Działki w Sosnowcu są zdecydowanie tańsze niż te położone np. w pobliskich Katowicach. Dodatkowo znacznie łatwiej tu również o atrakcyjną i dobrze położoną nieruchomość, ponieważ zabudowa jest bardziej rozproszona niż w stolicy województwa śląskiego. Zatem można z łatwością znaleźć miejsce na uboczu, gdzie stworzysz zaciszną przystań do odpoczynku po ciężkiej pracy. 

Zakup działek budowlanych w Sosnowcu to także doskonały pomysł ze względów lokalizacyjnych. Przez miasto przebiegają dwie drogi ekspresowe:

 • S1, która łączy Pyrzowice z Tychami i omija Katowice,
 • S86, która biegnie bezpośrednio do stolicy województwa śląskiego. Do tego łączy się z drogą krajową nr 94, która dociera aż do Krakowa.

Dodatkowo obecność przyległych miast, czyli Dąbrowy Górniczej, Mysłowic czy Jaworzna sprawia, że Sosnowiec stanowi dobrą “bazę wypadową” dla studentów i osób poszukujących dobrej pracy. 

Zakup działki budowlanej w Sosnowcu – w czym może pomóc agencja?

Poszukiwanie idealnego miejsca pod budowę domu bywa drogą przez mękę. Agenci RE/MAX Gold są jednak po to, by Ci to ułatwić. W ofercie biura znajdziesz najciekawsze działki na sprzedaż w Sosnowcu. Wystarczy, że powiesz nam, czego potrzebujesz i co Cię interesuje, a przedstawimy Ci nasze najciekawsze propozycje. Mamy dostęp do wielu wyjątkowych parceli – być może jedna z nich już wkrótce stanie się Twoja!

Co istotne, oferujemy pełne wsparcie zarówno przy poszukiwaniu, jak i przy zakupie działki budowlanej w Sosnowcu lub w innym dowolnym miejscu. Nasi agenci doskonale znają lokalny rynek nieruchomości, dlatego wyszukują oferty dobrane pod konkretnego klienta. Jeśli zdecydujesz się powierzyć właśnie nam poszukiwanie działki na sprzedaż w Sosnowcu, zadbamy o to, aby spełniała ona Twoje oczekiwania. Dzięki temu oszczędzasz mnóstwo czasu, a często również pieniędzy!

Dodatkowo należy podkreślić, że pracujemy z klientami na wyłączność, dlatego naszych ofert nie znajdziesz nigdzie indziej! Często to prawdziwe perełki, które tylko czekają na nowego właściciela.

Zakup działki w Sosnowcu – jak to zrobić szybko i przyjemnie?

Jeśli chcesz kupić działkę w Sosnowcuw krótkim czasie i bez zbędnych problemów, zapoznaj się z naszymi usługami.

 1. Oferujemy atrakcyjne grunty pod budowę w wielu miastach województwa śląskiego – przejrzyj dokładnie nasze oferty dostępne w internecie lub zwróć się bezpośrednio do agenta RE/MAX Gold. Wówczas będziesz mógł przedstawić nam swoje oczekiwania i otrzymać spersonalizowaną ofertę. 
 2. Selekcjonujemy dostępne oferty rynkowe i wybieramy tylko te dopasowane do Twoich wymagań – zatem nie marnujesz czasu na przeglądanie ogłoszeń.
 3. Prezentujemy Ci wyłącznie najciekawsze propozycje – przez to oszczędzisz mnóstwo czasu, który możesz spędzić tak, jak lubisz.
 4. Proponujemy oględziny osobiste lub wirtualne, które jest znacznie wygodniejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem – bez wychodzenia z domu możesz sprawdzić, czy oferta jest dla Ciebie odpowiednia.
 5. Wyręczamy Cię w załatwianiu formalności związanych z procesem kupna – o nic nie musisz się martwić.

Co ważne, wynagrodzenie pobieramy tylko wtedy, gdy odniesiemy sukces – tzn. gdy kupisz wymarzoną działkę w Sosnowcu lub w innym dowolnym miejscu. 

Sprzedaż i zakup działki w Sosnowcu – sprawdź ofertę agencji!

Zdecyduj się na współpracę z nami, a cały proces będzie szybszy, wygodniejszy i mniej stresujący. Co więcej, również tańszy! 

W swojej bazie mamy bowiem działki na sprzedaż w bardzo atrakcyjnych cenach, które często nie są dostępne dla ogółu kupujących. Zatem możesz znaleźć u nas prawdziwe “perełki” nie tylko w atrakcyjnym miejscu, ale także w niskiej cenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu.