Interesują Cię mieszkania na sprzedaż w Będzinie? Zanim zdecydujesz się na któreś z nich lub zechcesz wystawić własne – skontaktuj się z nami! Re/Max Gold to międzynarodowe biuro nieruchomości dysponujące wieloma praktycznymi narzędziami, które podnoszą atrakcyjność wizualną obiektów mieszkalnych czy użytkowych. Dzięki praktykom home staging, atrakcyjnym zdjęciom i filmikom 3D, wirtualnym spacerom czy dniom otwartym, jak również aktywnym działaniom promocyjnym w sieci Twoje szanse na szybkie sfinalizowanie transakcji znacząco rosną! 

Sprzedaż nieruchomości – szybko i skutecznie

Mamy wysoką skuteczność – czas sprzedaży skraca się o 40%, jeżeli decydujesz się zaufać naszym agentom. W dodatku możesz oczekiwać, że cena, którą będzie nawet o 20% wyższa niż zakładałeś. Współpracując z nami Twoja oferta pojawia się nie tylko w Polsce, ale też zagranicą – mamy biura w 125 krajach na świecie! 

Dlaczego warto współpracować z nami, wystawiając mieszkanie na sprzedaż? Ponieważ:

  • przygotujemy nieruchomość do prezentacji,
  • zorganizujemy dni otwarte, wirtualny spacer, prezentację 3D,
  • będziemy aktywnie promować ofertę w sieci i innych lokalnych mediach,
  • pomożemy Ci zwiększyć wartość obiektu,
  • skrócimy czas oczekiwania na znalezienie kupca i finalizację zakupu.

Mamy duże doświadczenie w naszym fachu, a na koncie wiele udanych zleceń – także w obrocie obiektami ekskluzywnymi. Pozytywne opinie klientów, a także statystyki potwierdzają dobre wyniki, jakie dotychczas uzyskiwaliśmy. Sami też prowadzimy bazę zweryfikowanych nieruchomości – uzyskaj do nich dostęp jako pierwszy! Znajdują się w niej m.in. mieszkania na sprzedaż w Będzinie, a także biura, lokale usługowe, domy czy działki, które można kupić lub wynająć. Z naszą pomocą każda z tych transakcji będzie szybka, bezpieczna i przyjemna.