Działki budowlane – Jaworzno

Szukasz atrakcyjnej działki na sprzedaż w Jaworznie, na której wzniesiesz wymarzony dom lub siedzibę własnej firmy? A może masz w tej okolicy działki na sprzedaż i chcesz szybko znaleźć dla nich nowych właścicieli?

Zamiast czekać, aż sprzedający czy kupujący trafią na Twoją ofertę, obniżać cenę czy godzić się na kompromisy, zdecyduj się na współpracę z biurem nieruchomości RE/MAX Gold. Z naszą pomocą sprawnie i szybko sprzedasz lub kupisz wymarzoną działkę w Jaworznie.

Co więcej, jako sprzedający możesz zyskać cenę o 20% wyższą, niż zakładałeś, a jeśli chcesz zakupić nieruchomość, zaoszczędzisz znaczną ilość gotówki. Doskonale znamy lokalny rynek i dysponujemy bogatą bazą ogłoszeń dotyczących sprzedaży nie tylko działek, ale także lokali, mieszkań, czy domów na sprzedaż w Jaworznie. To jednak dopiero początek korzyści.

Przygotowanie oferty działki na sprzedaż w Jaworznie – w czym pomaga biuro?

Jesteśmy specjalistami w zakresie przygotowywania ofert sprzedaży działek budowlanych – również tych drogich i ekskluzywnych. W Jaworznie mamy wielu zadowolonych klientów, z którymi współpracowaliśmy na etapie tworzenia ogłoszenia i promowania go w sieci. To jeszcze nie wszystko.

  • Za darmo wycenimy Twoje grunty, zatem nie musisz martwić się dodatkowymi opłatami dla rzeczoznawcy.
  • Sprawdzimy, ile osób z naszej międzynarodowej bazy zainteresuje Twoje ogłoszenie – będzie ono dostępne w ponad 120 krajach, zatem z pewnością znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zainwestować w Twoją działkę.
  • Wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową dronem – w ten sposób zadbamy o to, by pokazać jak najwięcej zalet Twojej działki.
  • Nakręcimy filmik promocyjny 3D – dzięki temu potencjalny kupujący będzie mógł lepiej sobie wyobrazić, jak przyjemnie będzie mieszkać lub pracować na Twojej działce.

To wszystkie czynności, które są ukierunkowane na atrakcyjne zaprezentowanie i szybkie sprzedanie działki klientowi. Bez względu na to, czy będzie oglądać ją osobiście, czy raczej zdecyduje się na wirtualny spacer po niej, z pewnością zachwyci się tym, co zobaczy!

Promocja działki na sprzedaż w Jaworznie – jakie metody wykorzystujemy?

Nie bez znaczenia jest to, jakie zdjęcia zrobisz i jakie ujęcia oraz kadry znajdą się w ogłoszeniu. Istotne jest także miejsce, w którym zostanie ono zamieszczone. Jako doświadczone biuro korzystamy z nowoczesnych narzędzi promocyjnych. Możemy m.in.:

  • zaplanować kampanię internetową Google Ads – dokładamy wszelkich starań, aby ogłoszenie trafiło nie tylko do naszych klientów, ale także do szerokiego grona innych osób, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą;
  • utworzyć i zoptymalizować stronę internetową z ofertą – pozwala to w profesjonalny sposób przedstawić działkę, a tym samym zachęcić potencjalnych kupców do inwestycji. To dobry pomysł, jeśli np. sprzedajesz jedno duże pole pod budowę fabryki lub kilka mniejszych działek pod zabudowę jednorodzinną;
  • aktywnie reklamować sprzedawaną działkę na lokalnych portalach z ogłoszeniami, a także w mediach społecznościowych – możesz mieć pewność, że Twoja oferta trafi do szerokiego grona odbiorców nie tylko w Jaworznie, ale także w innych miastach Polski.

Wynagrodzenie za pracę pobieramy dopiero po pozytywnym zakończeniu transakcji. Staramy się zatem, aby do sprzedaży działki budowlanej w Jaworznie doszło jak najszybciej.

Działki w Jaworznie – dlaczego warto je wybrać?

Jaworzno to urokliwie zlokalizowana miejscowość znajdująca się na Wyżynie Śląskiej, tuż przy województwie małopolskim. To obszar, który jest atrakcyjny zarówno pod względem turystycznym, jak i mieszkaniowym, a także inwestycyjnym.

Przez ostatnie lata w Jaworznie i okolicach powstało wiele nowych przedsiębiorstw, które nieustannie się rozwijają. Wciąż powstają tu kolejne firmy rodzinne, a różne międzynarodowe korporacje budują swoje kolejne filie. Dzięki temu Jaworzno to idealne miejsce do pracy, a także rozwijania własnego biznesu.

Warto wspomnieć o świetnie rozbudowanej sieci komunikacyjnej. Miasto jest dobrze połączone nie tylko z miejscowościami na terenie Górnego Śląska, ale także tymi leżącymi w Małopolsce. Dużą zaletą jest także bliskość dwóch lotnisk, z których można dolecieć niemal wszędzie.

Działki budowlane w Jaworznie – czy warto wybudować tu dom?

Jaworzno jest idealne nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla rodzin, a nawet seniorów. W okolicy znajdują się bowiem:

  • ciekawie zagospodarowane tereny zielone – np. park Gródek, czyli tzw. polskie Malediwy, Zalew Sosina, Dolina Żabnika czy rezerwat Sasanka – można tam przyjemnie spędzać czas, spacerując, jeżdżąc na rowerze czy biegając. Obecność tych miejsc docenią zwłaszcza osoby aktywne, które lubią uprawiać sport i wypoczywać na łonie natury;
  • liczne atrakcje turystyczne – w tym Geosfera, Muzeum Miasta, wodny plac zabaw, skatepark czy Fly Park, czyli park trampolin. W Jaworznie każdy niezależnie od wieku znajdzie miejsce, w którym miło spędzi czas.

W mieście cyklicznie organizowane są różne imprezy masowe, na których można posłuchać dobrej muzyki czy spróbować lokalnej kuchni. Z pewnością nie będziesz się tutaj nudzić!

Zakup działki budowlanej w Jaworznie – w czym możemy pomóc?

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości wszystkie osoby zainteresowane nabyciem działki budowlanej, ale nie tylko. Dysponujemy bogatą bazą ogłoszeń i możemy zaoferować Ci także atrakcyjne domy czy mieszkania na sprzedaż w Jaworznie i pozostałych miastach województwa śląskiego. Chętnie udzielimy także informacji o nieruchomościach w pozostałych rejonach Polski i w 120 innych krajach, gdzie znajdują się oddziały firmy RE/MAX. 

Oprócz wsparcia w poszukiwaniach zapewniamy pomoc w transakcji i ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Razem z nami kupisz wymarzoną działkę w Jaworznie i szybko rozpoczniesz budowę wymarzonego domu. Co więcej, cała transakcja będzie przeprowadzona bezpiecznie i zgodnie z prawem, więc o nic nie musisz się martwić. Zostaw nam swoje dane – skontaktujemy się, umówimy na wycenę i zaplanujemy strategię, która sprawi, że szybko sprzedasz lub kupisz odpowiednią działkę. Sprawdź nasze usługi!