Mieszkania na sprzedaż – Jaworzno

Zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania w Jaworznie? Chciałbyś, aby proces przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi przebiegł szybko i sprawnie? Zależy Ci na odpowiednim oszacowaniu ceny nieruchomości oraz bezpieczeństwie przeprowadzenia transakcji? A może szukasz atrakcyjnego mieszkania do zakupu? Jeżeli na któreś z powyższych pytań udzieliłeś odpowiedzi twierdzącej, oznacza to, że powinieneś zgłosić się do profesjonalnego agenta nieruchomości RE/MAX Gold!

Agencja z Katowic oferuje szeroki wachlarz usług, które przyspieszą sprzedaż nieruchomości. Nasze wsparcie w zakresie promocji oraz profesjonalne doradztwo umożliwią dotarcie z rzeczową ofertą do licznego grona potencjalnych klientów. Skutecznie sprzedajemy mieszkania na terenie śląskich miast, w tym Jaworzna. Co więcej, zapewniamy również pomoc w zakresie zakupu mieszkania dopasowanego do potrzeb i sytuacji życiowej. Dlatego nie czekaj, tylko skontaktuj się z naszym przedstawicielem już dziś.

Kup mieszkanie w Jaworznie

Pomoc w sprzedaży mieszkania w Jaworznie – co można zyskać, dzięki współpracy z agentem?

Rozważasz powierzenie sprzedaży swojego mieszkania w ręce biura nieruchomości? To świetny pomysł! Dzięki temu możesz zyskać:

 • większą skuteczność działań – każdy z naszych agentów nieruchomości posiada obszerną wiedzę na temat rynku nieruchomości w Jaworznie, dlatego doskonale wie komu oraz w jakiej cenie zaoferować Twoje mieszkanie tak, by zarówno sprzedający, jak i nabywca byli zadowoleni;
 • bezpieczeństwo – powierzając swoje mieszkanie w ręce profesjonalisty, który przeprowadził wiele transakcji zakupu i sprzedaży masz pewność, że wszystkie procedury prawne oraz kwestie formalne zostaną zrealizowane bez zastrzeżeń. Dodatkowo możesz mieć pewność, że sprzedażą Twojego mieszkania będzie zajmować się jeden agent. Możesz zatem wręczyć mu klucze bez obaw, że trafią one w niepowołane ręce;
 • kompleksową promocję – zarówno w formie ogłoszeń na portalach nieruchomości, jak i na stronie agencji, a także w bezpośrednich kontaktach z klientami w siedzibie agencji czy w trakcie dni otwartych mieszkania. Tak szeroko zakrojona promocja zdecydowanie skraca czas poszukiwania nabywcy.

Co ważne, pracujemy na umowach na wyłączność, a rozliczenie z usług następuje dopiero po dokonaniu transakcji. Dlatego też cała odpowiedzialność za sprzedaż mieszkania ciąży na naszych barkach.

Kompleksowa promocja mieszkań na sprzedaż w Jaworznie – jakie usługi oferuje agencja?

Biuro nieruchomości RE/MAX Gold od pięciu lat działa na terenie Górnego Śląska, w tym także w Jaworznie. Firma stanowi część globalnej sieci RE/MAX, która od lat jest liderem na światowym rynku nieruchomości. Zaangażowanie, lata doświadczenia oraz współpraca z ekspertami z branży nieruchomości pomogły agencji wypracować najlepsze metody sprzedaży oraz dopasować usługi do potrzeb jej klientów.

Aby zwiększyć szanse na powodzenie transakcji, oferujemy:

 • home staging, czyli wizualne przygotowanie mieszkania tak, aby lepiej prezentowało się na zdjęciach, filmach czy podczas tzw. drzwi otwartych;
 • stworzenie specjalnej strony internetowej, na której zostaną zamieszone wykonane przez profesjonalistę zdjęcia, a także filmy pokazujące wszystkie zalety nieruchomości;
 • promowanie oferty w internecie – nie tylko na wielu przeznaczonych do tego portalach, ale także w mediach społecznościowych.

Jeżeli zależy Ci na skutecznej sprzedaży swojego mieszkania oraz profesjonalnej finalizacji transakcji, odwiedź naszą siedzibę i skonsultuj się z agentem!

Statystyki – mieszkania na sprzedaż – Jaworzno

tabela: mieszkania na sprzedaż jaworzno - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Mieszkanie w Jaworznie – zalety lokalizacji!

W ostatnich latach w obrębie regionu Górnego Śląskadokonują się ważne zmiany społeczno-gospodarcze. Tereny poprzemysłowe otrzymują drugie życie, stają się elementem nowych inwestycji oraz fundamentem inicjatyw rekreacyjno-kulturalnych. Jaworzno jest jednym z miast, które uczestniczą w tych przemianach.

Stale rozwija się tu rynek usług, dzięki czemu nieustannie powstają nowe miejsca pracy. Dodatkowo przez restrukturyzację w przemyśle zaczął rozkwitać handel detaliczny. Dzięki swojemu położeniu oraz rozwiniętej infrastrukturze drogowej i kolejowej Jaworzno jest doskonale skomunikowane z okolicznymi miastami. Znacznie ułatwia to podróżowanie nie tylko do miejscowości leżących na Górnym Śląsku, ale także w Małopolsce. Co więcej, można dzięki temu swobodnie korzystać z ofert uczelni czy pracować w różnych częściach obu województw. Dodatkowym atutem Jaworzna jest bliskość dwóch portów lotniczych: Katowice-Pyrzowice oraz Kraków-Balice. Dojazd do lotnisk ułatwiają droga ekspresowa S1 oraz autostrada A4.

Atrakcje w Jaworznie – co miasto oferuje mieszkańcom?

Warto wspomnieć przede wszystkim o ogromnym atucie Jaworzna, jakim są okazałe tereny zielone. Zostały one pomysłowo zagospodarowane i połączone z zabudową jednorodzinną oraz blokami. W Jaworznie nie trzeba wybierać pomiędzy spokojem obrzeży a energią śródmieścia – wszystko zostało urządzone tak, aby każdy znalazł rozrywki idealne dla siebie.

Można tutaj odwiedzić np.:

 • rezerwat przyrody Dolina Żabnika, 
 • kamieniołom Sadowa Góra, 
 • Teatr Sztuk,
 • park Gródek, gdzie znajduje się zalew Wydra, znany też jako polskie Malediwy,
 • GEOstrefę,
 • Miejskie Centrum Kultury i Sportu,
 • wodny plac zabaw.

W tych miejscach spokojnie pospacerujesz, pooddychasz świeżym powietrzem i odpoczniesz. Dodatkowo zadbano o rozwój inwestycji deweloperskich. Dlatego jeśli szukasz domu lubmieszkania na sprzedaż w Jaworznie, to już teraz sprawdź naszą szczegółową ofertę!

Wsparcie w znalezieniu idealnego mieszkania w Jaworznie – co oferuje agencja?

Do naszego biura nieruchomości mogą zgłaszać się nie tylko osoby, które chcą sprzedać swoje mieszkanie, ale także zainteresowani zakupem odpowiedniego lokalu. Dysponujemy bardzo bogatą bazą danych z ponad 120 różnych krajów. Zatem możemy znaleźć dla Ciebie idealne mieszkanie nie tylko w Jaworznie, ale także w niemal każdym innym miejscu na świecie. Oferujemy:

 • pomoc w selekcjonowaniu ofert,
 • wsparcie w kontakcie z właścicielami nieruchomości,
 • reprezentowanie Cię podczas spotkań i oglądania mieszkań.

Dodatkowo, dzięki współpracy z doradcami kredytowymi, możemy ułatwić Ci ubieganie się o kredyt hipoteczny. Dostarczamy wszelkie potrzebne dokumenty, a także pilnujemy, aby cała transakcja od początku do końca przebiegała w sposób bezpieczny i zgodny z prawem.

Pozostałe oferty nieruchomości na Śląsku – sprawdź!

Miło nam, że poszukując mieszkania na sprzedaż w Jaworznie, trafiłeś na stronę internetową naszego biura nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że odnajdziesz tutaj to, czego szukasz. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego biura i skontaktuj się naszymi agentami, którzy pomogą Ci odnaleźć Twoje wymarzone mieszkanie!

Sprawdź oferty innych mieszkań na sprzedaż na Śląsku: Bytom, Chorzów, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.