Szukając mieszkania w Chorzowie swobodnie liczyć możesz na to, że uda Ci się znaleźć coś naprawdę atrakcyjnego. Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z pomocy naszego biura nieruchomości, którego agenci zrobią wszystko, aby znaleźć dla Ciebie mieszkanie spełniające wszystkie Twoje marzenia!

Mieszkania na sprzedaż Chorzów - sprawdź aktualne oferty

Zobacz mieszkania w Chorzowie

Pomoc w sprzedaży mieszkania w Chorzowie

Posiadasz mieszkanie na sprzedaż w Chorzowie? Zastanawiasz się, jak to zrobić? A może Twoje ogłoszenia nie odnoszą skutku? Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Sprzedaż mieszkania w tak dużym mieście jak Chorzów nie jest zadaniem prostym. Do każdego klienta należałoby podejść indywidualnie, a odbierając kolejny już w dniu telefon z tymi samymi pytaniami trudno jest zachować spokój i po raz setny dokładnie wszystko tłumaczyć. Dlatego czy nie warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji, która zajmie się tym za Ciebie, a w dodatku sprzeda mieszkanie z większym zyskiem?

Jeśli zaufasz Re/Max Gold przy sprzedaż Twojej nieruchomości, z naszej strony otrzymasz:

  • wsparcie merytoryczne – sprzedaż nieruchomości wymaga wiedzy z zakresu prawa, doradztwa finansowego, negocjacji, a nawet psychologii. Agenci Re/Max Gold posiadają specjalistyczną wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach, a w sytuacjach sterowych np. finalizacja umowy przyda się osoba potrafiąca zachować zimną krew i posiadająca niezbędne kompetencje. Nasz agent doprowadzi do korzystnej dla Ciebie transakcji z zachowaniem wszystkich aspektów formalno-prawnych
  • troskę o klienta – najważniejszym celem transakcji jest zadowolenie klienta, dlatego możesz być pewien pełnego zaangażowania naszych agentów. Dzięki umowie na wyłączność, nasi agenci zaangażują maksymalną ilość czasu i środków, aby spełnić Twoje oczekiwania i korzystnie sprzedać Twoją nieruchomość. Wybierając Re/Max Gold będziesz miał pewność, że Ty i Twoje zdanie będzie dla pośrednika najważniejsze
  • jedna skuteczna oferta – przygotujemy dla Ciebie specjalną, dedykowaną dla konkretnego mieszkania ofertę, która pozwoli pokazać je w dobrym świetle. Dzięki temu unikniesz rynkowego bałaganu wokół Twojej oferty – kilkukrotne wystawienie nieruchomości w różnych cenach i z różnym opisem budzi w kupującym wątpliwości – dlatego warto skorzystać z umowy na wyłączność
  • oszczędność czasu – promocja nieruchomości w Chorzowie, zrobienie zdjęć, zredagowanie i wystawienie ogłoszenia na portalach i załatwienie formalności urzędowych to bardzo czasochłonny proces. Dzięki nam nie musisz się tym zajmować, a nawet spotykać z potencjalnymi klientami. Nasz agent zadba o bezpieczną i uczciwa transakcje za Ciebie
  • home staging – najważniejsze jest pierwsze wrażenie, jakie odniesie potencjalny kupiec. Nie należy tego mylić z kosztownym remontem – zwykle sprowadza się to do prostego uporządkowania mieszkania i wprowadzenia miłej atmosfery dla zwiedzających. Odpowiednie przygotowanie mieszkania może podnieść jego cenę nawet o 10% i skrócić czas sprzedaży o 40%!

Chcesz więc korzystnie sprzedać mieszkanie w Chorzowie? Zgłoś się do Re/Max Gold! Nasi agenci chętnie Ci w tym pomogą.

Statystyki – mieszkania na sprzedaż - Chorzów

tabela: mieszkania na sprzedaż Chorzów - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Mieszkania Chorzów - zalety lokalizacji

Pamiętajmy, że o wartości mieszkań na sprzedaż w Chorzowie nie decyduje wyłącznie ich wygląd i funkcjonalność, ale także lokalizacja. Chorzów, znajdujący się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, jest miastem atrakcyjnym dla inwestorów. Jako regionalny ośrodek przemysłu hutniczego, metalowego i energetycznego, przyciąga wielu przedsiębiorców. Chorzów jest również centrum kultury i wypoczynku. Znajdujący się na jego terenie Park Śląski, pełniący rolę kulturalno-rekreacyjną, zwany jest zielonymi płucami Górnego Śląska. Na terenie parku znajduje się wiele znanych atrakcji:

  • Ogród Zoologiczny,
  • Wesołe Miasteczko,
  • Planetarium,
  • Park Etnograficzny.

Kolejnymi punktami podnoszącymi atrakcyjność miasta są Teatr Śląski, Teatr Rozrywki, Muzeum, liczne galerie sztuki i obiekty sportowe. Chorzów jest także dobrze skomunikowany z Katowicami – dużym ośrodkiem biznesu i nauki. Rozwinięta sieć dróg i autostrad łączy miasto także z innymi ważnymi miejscowościami w regionie. Sprawdź także na które dzielnice warto zwrócić uwagę podczas zakupu mieszkania w Chorzowie!

Sprzedaj mieszkanie z Re/Max Gold

Re/Max Gold jako biuro nieruchomości z Katowic działa na terenie Chorzowa i całego Górnego Śląska. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, sporządzimy zdjęcia i opis do ogłoszeń w internecie oraz plan nieruchomości. W naszej ofercie znajdziesz również usługi z zakresu marketingu i promocji nieruchomości w mediach społecznościowych. Pomożemy Ci zorganizować drzwi otwarte, a dzięki usłudze home stagingu, czyli odpowiedniemu przygotowaniu mieszkania do ekspozycji, Twoja nieruchomość będzie kusiła potencjalnych nabywców już od pierwszego wejrzenia!

Skontaktuj się z naszym agentem już dziś. Re/Max Gold to gwarancja sukcesu i zadowolenia klienta!

Sprawdź inne oferty na Śląsku

Sprawdź oferty innych mieszkań na sprzedaż na Śląsku: Bytom, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.