Jeżeli potrzebujesz lokalu w Gliwicach, sięgnij do najlepszej i rozbudowanej bazy ofert o międzynarodowym zasięgu Znajdziesz ją oczywiście na stronie naszego biura, jak również poznasz, kontaktując się z agentami RE/MAX Gold. W ofercie mamy wiele atrakcyjnych obiektów znajdujących się w korzystnych z biznesowego punktu widzenia lokalizacjach. Na pewno zainteresują Cię lokale użytkowe, biura, hale lub magazyny, a także wiele innych, które są dostępne na sprzedaż, wynajem lub do wydzierżawienia. Ceny zaskoczą Cię równie pozytywnie!

Sprzedaż i wynajem lokalu

Nie tylko pomagamy znaleźć idealny lokal w Gliwicach. Współpracujemy też z osobami, które dysponują tego typu nieruchomością i chcą udostępnić ją innym. Jeżeli nie wiesz, jak przygotować ją do sprzedaży lub od wielu miesięcy nie udało Ci się znaleźć najemcy – skontaktuj się z nami. Mamy długoletnie doświadczenie w zakresie obrotu nieruchomościami na rynkach krajowych oraz zagranicznych. Z powodzeniem przeprowadzimy Cię przez cały proces – od momentu wystawienia atrakcyjnego ogłoszenia, przez kontakty z zainteresowanymi inwestorami, aż po finalizację transakcji. Zleć nam usługi z zakresu:

  • home staging,
  • fotografowania i filmowania nieruchomości w 3D,
  • aktywnego promowania oferty w sieci,
  • organizowania spacerów wirtualnych i/lub dni otwartych.

Jesteśmy elastyczni i gotowi pomóc Ci w sprzedaży, wynajmie lub zakupie lokalu w Gliwicach. Sprawny przebieg całego przedsięwzięcia na pewno pozytywnie Cię zaskoczy (dokładnie tak samo, jak cena, którą uda Ci się uzyskać). Zostaw swoje dane – być może Twój wymarzony lokal już czeka w naszej bazie. Niezwłocznie Cię o tym poinformujemy!