Planujesz przeprowadzkę i chcesz sprzedać mieszkanie lub dom w Cieszynie? A może niedawno nabyłeś lokal mieszkaniowy, który chciałbyś wynająć? Nie musisz robić tego samodzielnie – nasze biuro nieruchomości Re/Max Gold z chęcią Ci w tym pomoże, sprawiając, że nie tylko zaoszczędzisz czas. Nasze działania i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi reklamowych może pomóc w zwiększeniu wartości posiadanego lokalu mieszkalnego nawet o 25%! Dzięki naszym usługom:

  • masz pewność, że oferta sprzedaży lub wynajmu domu, mieszkania czy działki w Cieszynie jest promowana na różnych stronach internetowych,
  • otrzymujesz nieustanny dostęp do merytorycznego wsparcia ekspertów z branży,
  • możesz podwyższyć wartość nieruchomości,
  • zapewniasz sobie szybkość i bezpieczeństwo transakcji.

Wyszukiwarka nieruchomości

W Re/Max Gold przygotujemy spersonalizowaną ofertę, w której zaprezentujemy wszystkie zalety nieruchomości w Cieszynie, a następnie dotrzemy z ogłoszeniem do potencjalnych kupców i lokatorów. Zapraszamy do poznania szczegółów przygotowanej oferty!

Dlaczego warto sprzedać nieruchomość w Cieszynie z pomocą Re/Max Gold?


Nasze biuro nieruchomości w Cieszynie pozwala przede wszystkim skuteczniej i szybciej znaleźć potencjalnych nabywców mieszkania, domu lub działki. W codziennej pracy wykorzystujemy różnorodne, nowoczesne kanały promocji, sprawiając tym samym, że ogłoszenia docierają do szerokiego grona potencjalnych nabywców. Oczywiście, nieustannie śledzimy zmieniający się rynek nieruchomości w Cieszynie, dostosowując ofertę do aktualnych wymagań. Co więcej, w Re/Max Gold zapewniamy profesjonalne wsparcie merytoryczne, w tym także z zakresu wszelkich aspektów formalno-prawnych. Dzięki temu transakcja przebiega nie tylko szybko, ale także całkowicie bezpieczne. Powierzając nam sprzedaż swojego domu czy mieszkania w Cieszynie, możesz także liczyć na zorganizowanie przez nasz zespół dni otwartych i home staging. Zaaranżujemy przestrzeń tak, że będzie wyglądać dla potencjalnych nabywców atrakcyjnie. Z chęcią przygotujemy również wirtualny spacer po nieruchomości. A to dopiero początek naszych możliwości!

Cieszyn – idealne miasto dla rodzin


Cieszyn może pochwalić się doskonałą lokalizacją. Miasto znajdujące się w południowej Polsce i w województwie śląskim leży tuż przy granicy z Czechami. Na terenie miejscowości na mieszkańców i turystów czekają takie zabytki jak Góra Zamkowa, kościół parafialny św. Marii Magdaleny, kościół św. Jerzego, kościół Jezusowy, klasztor i szpital Sióstr Elżbietanek, zabudowania Rynku czy piękna cieszyńska starówka. Nie brakuje także Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Brackiego Browaru Zamkowego czy Teatru im. Adama Mickiewicza. Na terenie Cieszyna znajduje się również wydział Uniwersytetu Śląskiego, a samo miasto zostało uznane za jeden z najważniejszych ośrodków bielskiego okręgu przemysłowego. Mieszkańcy mogą bawić się na takich festiwalach jak Międzynarodowy Festiwal Teatralny BEZ GRANIC czy Festiwal Muzyki Wokalnej. Niedaleko znajduje się droga ekspresowa S52 oraz Beskid Śląski. Nie brakuje również licznych terenów zielonych, w tym między innymi Rezerwatu przyrody Lasek Miejski nad Puńcówką i nad Olzą. Przez miasto przechodzą liczne trasy rowerowe i spacerowe.

Biuro nieruchomości w Cieszynie – oferta dla kupujących i potencjalnych lokatorów


W biurze nieruchomości Re/Max Gold specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży mieszkań, domów i działek w Cieszynie. Równie często i chętnie pomagamy klientom znajdującym się po drugiej stronie transakcji, czyli osobom, które są zainteresowane kupnem lub wynajmem lokalu mieszkalnego w mieście. Skorzystanie z naszych usług to przede wszystkim oszczędność czasu. W trakcie pierwszego spotkania dokładnie sprawdzamy, jakie masz wymagania i jakiego domu czy mieszkania poszukujesz. Następnie w Twoim imieniu poszukujemy ofert, które spełniają Twoje oczekiwania. Dzięki temu nie musisz wykonywać dziesiątek telefonów czy samodzielnie wyszukiwać ogłoszeń – nasi pracownicy zrobią to za Ciebie i pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości. Cieszyn to tylko jedna z wielu lokalizacji, w których działamy. Znajdziesz nas także np. w Katowicach, Zabrzu, Częstochowie czy Raciborzu. Zachęcamy do współpracy, w przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.