Interesuje Cię kupno atrakcyjnej nieruchomości w Skoczowie? A może posiadasz tam własny lokal i chciałbyś go sprzedać w korzystnych warunkach? W obu przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy sprawdzonego biura nieruchomości, które nadzorować będzie proces transakcji. Skoczów, to jedno z miast objętych działalnością profesjonalnej agencji Re/Max Gold. Mamy do zaoferowania szeroką gamę usług skierowanych zarówno do sprzedających, kupujących, jak i wynajmujących mieszanka. Jednym z naszych atutów niewątpliwie jest bogate doświadczenie w obrocie nieruchomościami na terenie Górnego Śląska. Dzięki temu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • pomagamy zwiększyć wartość nieruchomości o nawet 25%,
  • przyspieszamy proces sprzedaży lub wynajmu mieszkania w Skoczowie,
  • sporządzamy profesjonalną ofertę nieruchomości z uwzględnieniem jej największych zalet,
  • prowadzimy działanie marketingowe pozwalające na szybkie znalezienie zainteresowanych kupnem lub wynajmem.

Wyszukiwarka nieruchomości

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Skoczów - miasteczko otoczone górskimi krajobrazami


Skoczów to niewielkie miasteczko w województwie śląskim będące częścią Kotliny Oświęcimskiej. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju oraz relaksu w otoczeniu bujnej przyrody i malowniczych krajobrazów. W bliskiej odległości znajduje się Bielsko-Biała i wiele górskich miasteczek, które sprzyjają otwieraniu lokalnych biznesów. Niewątpliwą zaletą Skoczowa jest bliska odległość do granicy czeskiej oraz niespełna godzina drogi na Słowację. Pozwala to na obcowanie z różnymi kulturami i poznawanie zwyczajów charakterystycznych dla innych krajów. Mimo, że Skoczów ma niewielką ilość mieszkańców, to może pochwalić się dobrze rozwiniętą infrastrukturą społeczną. Znajdują się tam przychodnie i szpitale, żłobki, przedszkola i szkoły, a także ośrodki kulturalne czy sportowe, co sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacji dla rodzin z dziećmi. Miasto ma do zaoferowania ciekawe wydarzenia oraz zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci czy młodzieży. Dzięki temu nie sposób się tam nudzić!

Dlaczego warto zamieszkać w Skoczowie?


Dla każdego, kto chciałby zamieszkać w otoczeniu natury, ciekawą propozycją mogą być nieruchomości w Skoczowie. Aktualnie miasteczko to uważane jest za bardzo atrakcyjną lokalizację ze względu na położenie tuż obok gór oraz granicy czeskiej i słowackiej. Choć ma niewielką powierzchnię, to znajduje się tam wszystko, co potrzebne do życia - przedszkola i szkoły, przychodnie lekarskie, sklepy, a także lokalne kawiarenki i knajpki, w których można miło spędzić czas. Przez Skoczów przebiegają ważne szlaki turystyczne i trasy rowerowe, które pozwalają na aktywne eksplorowanie malowniczej okolicy. Wyjątkowego uroku nadają im także wąskie alejki i zabytki architektoniczne. W pobliżu znaleźć można liczne zielone tereny oraz jeziora i stawy, nad którymi miejscowi często wypoczywają, łowiąc ryby lub grillując. Taka lokalizacja sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dobrze rozbudowana sieć dróg pozwala w zaledwie godzinę dostać się do Katowic, gdzie można skorzystać z uroków miejskiego życia lub pojechać na rodzinne zakupy.

Zachęcamy do skorzystanie z pomocy biura nieruchomości Re/Max Gold!


Poszukujesz atrakcyjnego lokalu lub działki w Skoczowie? W takim razie doskonałą propozycją dla Ciebie jest skorzystanie z pomocy biura nieruchomości Re/Max Gold. Wchodzimy w skład międzynarodowej firmy działającej na rynku od ponad 40 lat. W swoich działaniach kierujemy się bogatym doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą oraz bieżącymi analizami rynkowymi, co pozwala dopasować ofertę do aktualnych wymogów. Nasza wykwalifikowana kadra dobrze zna rynek nieruchomości i korzysta z najbardziej sprawdzonych narzędzi, dzięki czemu gwarantuje satysfakcję klientów. Do zaoferowania mamy szeroką gamę usług, w tym opracowanie planu nieruchomości wraz z atrakcyjnym opisem, działania promocyjne w internecie, stworzenie indywidualnej strony internetowej i wirtualnej wizualizacji czy organizacja drzwi otwartych. Dopełniamy wszystkich formalności za Ciebie i negocjujemy stawki oszczędzając tym samym Twój czas i pieniądze. Sprawdź wyjątkowe domy w Skoczowie i wybierz idealne miejsce dla siebie i swojej rodziny!