Pragniesz przygotować atrakcyjną ofertę sprzedaży działki w Żorach? A może szukasz odpowiedniej nieruchomości do zakupu? W obu przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie ze sprawdzonego biura nieruchomości. Żory to jedno z miast, w którym profesjonalną pomoc świadczy agencja Re/Max Gold. Mamy do zaoferowania szeroki wachlarz usług pozwalających zaoszczędzić czas i pieniądze. Cechuje nas bogate doświadczenie w zakresie szybkiej i skutecznej sprzedaży nieruchomości na terenie Górnego Śląska i zaangażowanie gwarantujące dużą satysfakcję klientów. Co zyskasz korzystając z naszej pomocy?

  • możliwość zwiększenia wartości posiadanej nieruchomości,
  • szybki proces sprzedaży lub wynajmu mieszkania / domu w Żorach,
  • indywidualnie stworzoną ofertę nieruchomości z uwzględnieniem jej najmocniejszych stron,
  • promocja nieruchomości na różnorodnych portalach internetowych.

Wyszukiwarka nieruchomości

Zachęcamy do kontaktu z biurem nieruchomości Re/Max Gold działającym na terenie Żor, aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się o pozostałych korzyściach!

Żory - górnicze miasto przyjazne dla rodzin


Żory to jedno z miast w województwie śląskim położone na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, które coraz częściej wybierane jest do codziennego życia. Gwarantuje ciszę i spokój charakterystyczną dla prowincji, a przy tym łatwy dostęp do metropolii. Niewątpliwą zaletą jest wysoko rozwinięta infrastruktura edukacyjno-oświatowa, dzięki czemu jest to doskonałe miejsce do zamieszkania przez rodziny z dziećmi. Znajdują się tutaj żłobki, przedszkola i szkoły, a dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z ofert klubów sportowych pozwalających trenować dyscypliny, takie jak piłka nożna, sztuki walki, baseball, lekkoatletyka i wiele innych. Ze względu na ulokowanie Żor w sąsiedztwie dużych śląskich miast dorośli z łatwością znajdą pracę na miejscu lub w niedalekiej okolicy. Nieruchomości w Żorach to także świetna propozycja dla seniorów stawiających przede wszystkim na wygodę, spokój i dostęp do parków. Wiele zielonych terenów stwarza idealną przestrzeń do wypoczynku i rekreacji.

Dlaczego warto zamieszkać w Żorach?


Jeśli szukasz domu lub mieszkania, Żory to z pewnością ciekawa propozycja! Na obszarze Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej położonych jest ponad 390 firm oferujących aż 80 tysięcy miejsc pracy. Dzięki temu z łatwością można znaleźć posadę na miejscu lub w okolicznych miastach, takich jak Katowice czy Gliwice, do których dojazd zajmuje jedynie 30 minut. Żory mogą pochwalić się świetnie rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną zapobiegającą przed staniem w korkach. W północnej części miasta łączą się z autostradami DK81 i A1, a niedaleko znajduje się również autostrada A4 pozwalająca szybko dotrzeć do innych województw czy nawet zagranicznych krajów, takich jak Niemcy. Miasto idealnie nada się dla aktywnych osób ze względu na obecność terenów zielonych. Przebiega przez Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich, w których znajdują się znane stawy rybne oraz bogata fauna i flora. Niewątpliwą zaletą jest również dostęp do licznych atrakcji - otwartego basenu, street workout park, siłowni pod chmurką, toru rolkowego, Parku Cegielnia, Parku Wodnego Aquarion, Muzeum Ognia czy Miasteczka Westernowego Twinpigs.

Skorzystaj z oferty biura nieruchomości Re/Max Gold!


Poszukując sprawdzonego biura nieruchomości w Żorach warto skorzystać z oferty Re/Max Gold. Od wielu lat służymy pomocą zarówno w przygotowywaniu profesjonalnych ogłoszeń oraz skutecznej promocji domu lub mieszkania w Żorach, jak i w znalezieniu wymarzonego lokalu. Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci, która może pochwalić się licznymi sukcesami i tysiącami zadowolonych klientów. Bogate doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala obsługiwać na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Aktualnie do zaoferowania mamy szereg zróżnicowanych usług, takich jak przygotowywanie planu nieruchomości i atrakcyjnego opisu, kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego, w tym stworzenie dedykowanej strony internetowej czy wirtualnej wizualizacji oraz organizację drzwi otwartych. Współpraca z biurem nieruchomości Re/Max Gold w Żorach gwarantuje szybką i w pełni bezpieczną realizację zlecenia!