Gliwice i okolice oferują sporą przestrzeń dla osób, które chcą żyć wygodnie, komfortowo, mieć duże możliwości rozwoju zawodowego oraz edukacji. Nic dziwnego, że znajdujące się w mieście i okolicach mieszkania do wynajęcia cieszą się tak dużym zainteresowaniem najemców. Mogą oni wybierać spośród wielu atrakcyjnych ofert, kierując się ich standardem czy lokalizacją. Wiele z nich jest ekskluzywnych – dostępnych tylko w naszej bazie. Trzeba być jednak szybkim lub współpracować z naszą agencją. Wtedy jako pierwszy zyskasz dostęp do najlepszych ofert, które rozchodzą się w ciągu kilku minut! Teraz żadna okazja Ci nie umknie! Jeżeli jesteś najemcą, pomożemy Ci znaleźć wymarzone mieszkanie w Gliwicach.

Wynajmij swoje mieszkanie z zyskiem

Dobrze zaprezentowana oferta mieszkania do wynajęcia znacznie zwiększa Twoje szanse na sprzedaż – szybko i w korzystnej cenie. Poparciem tej deklaracji są statystyki, które mówią, że:

  • z naszą pomocą czas potrzebny na znalezienie najemcy skraca się nawet o 40%,
  • cena, jaką udaje się uzyskać, jest nawet o 20% wyższa od zakładanej.

Jak to osiągnąć? Wystarczy dobrze przygotowana oferta wraz z planem, opisem, fotografiami, a nawet filmikiem promocyjnym. Ale często to za mało. Dlatego dodatkowo organizujemy dni otwarte, spacery wirtualne, sesje zdjęciowe z drona, kampanie Google Ads i wiele innych!

Z naszą pomocą, Twoje mieszkanie zostanie odpowiednio przygotowane do pokazania zainteresowanym. Zadbamy o aspekty z zakresu home staging, zaprosimy przyszłych najemców na dni otwarte, a także zorganizujemy wirtualny spacer po nieruchomości. Zapraszamy do współpracy z biurem Re/Max Gold – zostaw nam swoje dane i nie trać czasu, bo być może Twój klient już czeka na swoją wymarzoną ofertę. Niezwłocznie Cię z nim skontaktujemy!