Mieszkania do wynajęcia w Sosnowcu

Poświęciłeś już sporo czasu i wciąż nie możesz znaleźć mieszkania do wynajęcia w Sosnowcu, które spełniłoby wszystkie Twoje oczekiwania? A może stoisz po drugiej stronie i chcesz przygotować ofertę nieruchomości w mieście w pobliżu Katowic? Zaufaj naszym ekspertom i nawiąż z nami współpracę, a pomożemy Ci w szybkim najmie mieszkania, który spełni wszystkie Twoje wymagania, lub w znalezieniu odpowiednich kandydatów na najemców. Już dziś skontaktuj się z naszym agentem. Jeśli jesteś potencjalnym wynajmującym, możesz także skorzystać z wyszukiwarki nieruchomości zamieszczonej na naszej stronie.

Biuro RE/MAX Gold to prawdziwa skarbnica ciekawych nieruchomości. Z większością naszych klientów współpracujemy na zasadach wyłączności, co oznacza, że mamy dostęp do ofert, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Współpracując z nami, możesz znaleźć wymarzone mieszkanie do wynajęcia w Sosnowcu, zanim trafi na popularne portale ogłoszeniowe, a także zyskać nowych najemców. Pomożemy Ci też w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zawarciem umowy najmu. 

Wynajem mieszkania w Sosnowcu – czy to dobry pomysł?

Na wielu stronach internetowych można znaleźć tysiące ogłoszeń oferujących mieszkania do wynajęcia. Sosnowiec jest jednym z miast, które cieszą się zainteresowaniem osób z różnych branż, w różnym wieku – bez wątpienia wpływ na to ma bliskie sąsiedztwo Katowic.

To śląskie miasto od lat przyciąga nie tylko Polaków, ale także cudzoziemców, którzy przyjeżdżają tu do pracy lub na studia. Potencjalnych lokatorów powinno być zatem sporo, ale trzeba pamiętać, że konkurencja może okazać się jeszcze większa. Na rynku nieruchomości jest wiele ofert podobnych do Twojej, a potencjalni wynajmujący zwracają uwagę na wiele różnych czynników. Z tego powodu samodzielne próby znalezienia najemców mogą się nie powieść. Zamiast tracić czas na działania, które nie przyniosą pożądanych rezultatów, zaufaj profesjonalistom z RE/MAX Gold. Doświadczenie i rzetelność pozwoliły nam na stworzenie marki, która gwarantuje najwyższą jakość usług.

Mieszkania na wynajem w Sosnowcu – dlaczego warto skorzystać z usług agencji?

RE/MAX Goldoferuje również szeroki zakres usług dla osób oferujących mieszkania do wynajęcia w Sosnowcu. Doskonale wiemy, że większości właścicieli zależy na tym, by lokal nie stał pusty, lecz by nieustannie na siebie pracował. Jeśli do tej pory miałeś problem ze znalezieniem odpowiednich lokatorów, pomożemy Ci o nim zapomnieć. Zadbamy o to, by:

 • Twoja oferta trafiła do jak największej liczby zainteresowanych – w swojej pracy wykorzystujemy szereg nowoczesnych narzędzi promocyjnych, dzięki którym ogłoszenie może dotrzeć do wielu potencjalnych wynajmujących,
 • cała procedura przebiegała zgodnie z prawem –zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z najmem nieruchomości, a także będziemy towarzyszyć Ci podczas zawierania umowy. Wszystko po to, aby zapewnić Ci spokój i bezpieczeństwo.

Choć procedura wynajmu mieszkania wydaje się prosta, czasami obecność osoby postronnej może być kluczowa, zwłaszcza podczas negocjacji czy wyjaśniania nieporozumień.

Szeroka pomoc w wynajmie mieszkania w Sosnowcu – jakie usługi oferujemy?

W jaki sposób pomagamy znaleźć lokatora mieszkania do wynajęcia w Sosnowcu? W przeciwieństwie do innych agencji nie ograniczamy się tylko do zrobienia zdjęć i zamieszczania ogłoszeń na portalach. Oferujemy również dodatkowe usługi, takie jak:

 • zaawansowana dokumentacja wizualna – w tym filmy 3D i wirtualne spacery po nieruchomości, które pozwolą zwiększyć atrakcyjność oferty i ułatwić jej rozpowszechnianie w internecie,
 • home staging, czyli aranżacja wnętrz w taki sposób, by prezentowały się maksymalnie atrakcyjnie,
 • marketing internetowy, tj. aktywne promowanie oferty w różnych kanałach komunikacji.

Sam możesz wybrać, jakie usługi zastosujemy dla Twojego mieszkania w Sosnowcu. Poradź się naszych agentów i skorzystaj z ich pomocy. To jeden z najlepszych sposobów na to, żeby znaleźć najemcę, który będzie gotowy zapłacić więcej za wynajem nieruchomości! 

Korzyści z wynajmu mieszkania w Sosnowcu z agencją nieruchomości

Chcesz skorzystać z usług biura nieruchomości i powierzyć nam wynajem Twojego mieszkania, ale wciąż się wahasz? Warto pamiętać, że dzięki nam:

 • szybko i łatwo wynajmiesz mieszkanie,
 • podniesiesz cenę wynajmu,
 • znajdziesz grono zaufanych klientów,
 • nie będziesz musiał martwić się o formalności związane z przygotowaniem dokumentów niezbędnych w trakcie udostępniania komuś lokalu.

Skorzystanie z naszej oferty to dobry pomysł zwłaszcza dla osób, które na stałe mieszkają poza granicami kraju. Zaopiekujemy się Twoim mieszkaniem, kiedy Ciebie nie będzie w Polsce i będziemy aktywnie szukać najemcy. 

Co więcej, możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo. Po podpisaniu umowy wynajmem Twojej nieruchomości będzie zajmować się tylko jedna osoba. Zatem możesz mieć pewność, że klucze nie trafią do nikogo przypadkowego. Twoje mienie będzie dobrze chronione przez cały czas.  

STATYSTYKI – MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA SOSNOWIEC

mieszkania do wynajęcia Sosnowiec - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Mieszkania na wynajem w Sosnowcu – zalety lokalizacji dla potencjalnych wynajmujących

Rozwijający się Sosnowiec jest atrakcyjnym miastem dla wielu inwestorów. Na jego terenie istnieje nie tylko Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, ale także wiele parków przemysłowo-technologicznych. Co więcej, to właśnie w tym mieście powstało Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia. Dodatkowo Sosnowiec jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi ważnymi ośrodkami w regionie, również z Katowicami – istotnym miastem na mapie nauki, biznesu i kultury w Polsce. 

Z tego powodu w mieście ciągle powstają nowe fabryki i tworzą się miejsca pracy. Co więcej, atrakcyjna lokalizacja, a także rozbudowana sieć dróg i autostrad sprawiają, że wielu mieszkańców spokojnie migruje pomiędzy miastami Górnego Śląska, korzystając z ciekawych ofert pracy i rozwijając swoją karierę.

Mieszkania na wynajem w Sosnowcu – szeroki wybór ofert dla studentów i rodzin z dziećmi

Sosnowiec to także miasto uniwersyteckie, które przyciąga wielu młodych ludzi. Mieszczą się tutaj wydziały Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Można tu spokojnie zdobywać cenną wiedzę, a potem wykorzystać ją podczas pracy w pobliskich firmach.

Dodatkowo Sosnowiec może pochwalić się także rozbudowaną bazą sportową, długimi trasami rowerowymi i pięknymi zielonymi parkami, które są nie lada gratką dla osób szukających wypoczynku. Można tam także urządzać rodzinne pikniki czy aktywnie spędzać czas, uprawiając różne sporty. 

Miłośnicy szeroko pojętej kultury również znajdą tutaj coś dla siebie. Do gustu powinna im przypaść szczególnie oferta teatrów, galerii sztuki, muzeów i kin zarówno na terenie Sosnowca, jak i sąsiadujących Katowic.

Kompleksowa promocja mieszkań do wynajęcia w Sosnowcu – co oferujemy?

Jeśli oferujesz mieszkanie do wynajęcia w Sosnowcu, nie powinieneś narzekać na brak zainteresowania. My zadbamy jednak o to, by owo zainteresowanie przełożyło się na stały zysk dla Ciebie. Zajmiemy się wyszukaniem lokatorów na krótki lub długi okres – zgodnie z Twoimi preferencjami – i postaramy się, abyś każdego miesiąca otrzymywał od najemcy satysfakcjonującą kwotę.

RE/MAX Gold jest agencją nieruchomości, która już od ponad pięciu lat świadczy w regionie usługi z zakresu obrotu i promocji nieruchomości. Nasze biuro mieści się w centrum Katowic. Warto podkreślić, że jesteśmy częścią globalnej sieci RE/MAX, która od lat osiąga znaczące sukcesy i zajmuje pierwsze miejsce w rankingach agencji nieruchomości na całym świecie. 

Dzięki temu Twoje mieszkanie do wynajęcia w Sosnowcu trafi do globalnej bazy ogłoszeń! Gwarantujemy doradztwo i profesjonalną obsługę zlecenia na każdym etapie współpracy. Chcemy, by rynek nieruchomości był dobrym interesem dla wszystkich stron transakcji.

Współpraca z agencją przy wynajmie mieszkania w Sosnowcu – dlaczego warto?

Wsparcie agencji nieruchomości w znalezieniu odpowiedniego mieszkania do wynajęcia jest bezcenne. W ramach naszych usług możemy:

 • poszukać atrakcyjnej oferty, która spełnia Twoje oczekiwania,
 • przeselekcjonować dostępne ogłoszenia i wybrać najlepsze z nich,
 • skontaktować się z właścicielami nieruchomości i dopytać o szczegóły,
 • sprawdzić, czy stan mieszkania zgadza się z opisem,
 • skontrolować umowę wynajmu i ewentualnie poprawić ją tak, aby była korzystna,
 • negocjować wysokość odstępnego i obniżyć je nawet o kilkanaście procent.

Warto również wspomnieć, że do naszych obowiązków należy także reprezentowanie Cię podczas spotkań z właścicielami nieruchomości. Dzięki temu możesz znaleźć atrakcyjne mieszkanie na wynajem nawet jeśli przebywasz poza granicami kraju. 

Oferta biura nieruchomości – nie tylko wynajem mieszkań w Sosnowcu

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zapewnisz sobie spokój i komfort. Pośrednicy RE/MAX Gold wykonają za Ciebie całą pracę związaną z pokazywaniem mieszkania potencjalnym najemcom, a następnie pomogą ze sporządzeniem i podpisaniem umowy. Mogą także zająć się poszukiwaniami odpowiedniej nieruchomości do wynajęcia. Dzięki temu możesz się zrelaksować i cieszyć zyskiem!

Dlatego nie czekaj, tylko skontaktuj się z agentami biura nieruchomości RE/MAX Gold Sosnowiec, którzy zapewnią Ci najwyższą jakość usług. 

Szukasz czegoś nietypowego? A może jesteś zainteresowany zakupem lub sprzedażą domu, apartamentu albo mieszkania do remontu w Sosnowcu lub innych rejonach województwa śląskiego? Dla nas to nie problem! Jesteśmy po to, by spełnić Twoje marzenia, abyś mógł zacząć cieszyć się pozytywnie zakończoną transakcją.