Do niedawna mieszkania w blokach kojarzyły się głównie z wielką płytą, wątpliwą estetyką i ciasnotą. Dziś coraz więcej osób chce mieszkać w centrach miast, szczególnie chętnie wybierając luksusowe apartamenty. Sosnowiec jest jednym z miast, do którego dotarł ten budowlany trend. Mieszkania o podwyższonym standardzie powstają tu coraz częściej, kusząc wieloma udogodnieniami dla mieszkańców i wizją komfortowego życia.

Chcesz kupić apartament w Sosnowcu, ale nie masz czasu samodzielnie przeglądać dostępnych ofert? Jesteśmy tu dla Ciebie! Biuro Re/Max Gold to zespół doświadczonych agentów nieruchomości, którzy pomogą Ci znaleźć wymarzone mieszkanie we wskazanej lokalizacji. Wystarczy, że zwrócisz się do nas, precyzując swoje wymagania, a następnie pozwolisz nam działać. Specjalnie dla Ciebie przeczeszemy wszelkie oferty dotyczące nieruchomości, które mogłyby Ci się spodobać – również takie niedostępne dla ogółu. Następnie przedstawimy Ci wybrane apartamenty. Ty będziesz musiał jedynie podjąć decyzję!

Nasza oferta obejmuje również pomoc dla osób zainteresowanych zamieszkaniem w wynajętym apartamencie. Sosnowiec jest miastem, do którego coraz częściej przybywa się „w interesach” lub ze względu na zobowiązania zawodowe. Jesteś biznesmenem, specjalistą lub musisz się przenieść do Sosnowca z innego powodu? Interesuje Cię komfortowe mieszkanie, ale nie chcesz go kupować? Pozwól nam sobie pomóc. Chętnie poszukamy dla Ciebie właściwego apartamentu w jednej z tutejszych inwestycji.

Czym wyróżniają się apartamenty w Sosnowcu?

Czym tak właściwie wyróżniają się apartamenty w Sosnowcu od pozostałych dostępnych mieszkań? Zazwyczaj chodzi po prostu o standard budynku. Dotyczy to każdego aspektu: architektonicznego, infrastrukturalnego, estetycznego. W założeniu apartamenty powinny zapewniać mieszkańcom wysoki standard życia. Znajdują się w budynkach wzniesionych przy pomocy materiałów wysokiej jakości i wykończonych z taką samą starannością. Apartamenty często wykorzystują również nowoczesne rozwiązania takie jak:

 • wentylacja mechaniczna z rekuperacją,
 • klimatyzacja,
 • pasywne okna,
 • rozwiązania typu SMART – np. zdalne sterowanie drzwiami, roletami, instalacjami, sprzętami.

Zazwyczaj każde mieszkanie jest wyposażone w balkon, taras lub prywatny ogródek. Deweloperzy często proponują również nabywcom apartamentów możliwość urządzenia wnętrza „pod klucz”. Apartamentowce kojarzone są też z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak:

 • usługi portierskie/concierge,
 • części wspólne – np. taras na dachu, strefa rekreacyjna,
 • pralnia,
 • rowerownia,
 • garaż podziemny,
 • siłownia, sauna lub nawet basen dla mieszkańców,
 • lokale gastronomiczne w budynku.

Na pewno nie są to elementy obowiązkowe, ale deweloperzy coraz częściej wykorzystują je do przyciągania nabywców swoich mieszkań. Chcesz znaleźć apartament w Sosnowcu, który spełni Twoje wymagania dotyczące różnych kryteriów, w tym na przykład dodatkowych udogodnień? Skontaktuj się z naszymi agentami!

Apartamenty w Sosnowcu – sprzedaż

Biuro Re/Max Gold oferuje również usługi dla osób zainteresowanych sprzedażą apartamentów w Sosnowcu. Chcesz spieniężyć swoja nieruchomość, ale nie masz czasu lub energii, by samodzielnie szukać kupca? Zachęcamy do współpracy! Nasze doświadczenie w połączeniu z dostępnymi zasobami sprawia, że jesteśmy bardzo skuteczni w zakresie sprzedaży nieruchomości naszych klientów. Biuro nieruchomości Re/Max Gold na pewno jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz szybko sprzedać apartament w Sosnowcu,
 • zależy Ci na uzyskaniu jak najlepszej ceny,
 • nie masz czasu lub ochoty samodzielnie zajmować się prezentacjami nieruchomości, kontaktem z klientami, sporządzaniem umowy itd.,
 • zależy Ci na bezpieczeństwie transakcji,
 • cenisz sobie komfort i spokój.

Nasza oferta jest skierowana do wymagających. Pomagamy reprezentowanym przez nas klientom od A do Z, zajmując się obsługą całego procesu poszukiwania kupca, a następnie sprzedaży nieruchomości. Pomożemy Ci w każdym aspekcie!

Dbamy o to, aby apartamenty w Sosnowcu należące do naszych klientów były odpowiednio wypromowane. Dzięki temu szybka i korzystna sprzedaż jest łatwiejsza. Zajmujemy się odpowiednią dokumentacją (również w 3D czy z drona!), starannie konstruujemy ogłoszenie i promujemy je w sieci, by było jak najlepiej widoczne. W razie potrzeby i chęci klienta organizujemy też dni otwarte w nieruchomości oraz zajmujemy się home stagingiem. Prowizję pobieramy dopiero po udanej transakcji. Dlatego współpracując z nami, nic nie ryzykujesz!

Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.