Mieszkania na sprzedaż w Sosnowcu 

Chcesz znaleźć wygodne, komfortowe i przestronne mieszkanie w Sosnowcu? Bezskutecznie poszukujesz mieszkania na sprzedaż tuż obok Katowic? Żadna nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Skorzystaj z oferty naszego biura nieruchomości, które istnieje po to, aby pomagać Klientom w sprzedaży lokalioraz w odnajdywaniu ich wymarzonych mieszkań. Skontaktuj się z naszym agentem, a po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami rozpocznie on poszukiwania mieszkania dla Ciebie lub zainteresowanych kupców. Sprawdź naszą ofertę, a będziesz mile zaskoczony. 

RE/MAX GOLD to agencja, która funkcjonuje na terenie województwa śląskiego już od ponad 10 lat. Dzięki temu nasi pracownicy dysponują szeroką wiedzą na temat miasta, a także doskonale znają okoliczny rynek nieruchomości. Co więcej, jesteśmy częścią globalnej sieci agencji zarządzającej nieruchomościami i od lat jesteśmy liderem na rynku. 

Pomożemy Ci przygotować skuteczną ofertę sprzedaży Twojego mieszkania oraz uzyskać najlepszą cenę. Twoje ogłoszenie trafi do naszej bazy działającej w aż 125 krajach na całym świecie. Dzięki temu Twoje szanse na korzystną sprzedaż mieszkania wzrastają! 

Sprzedaż mieszkania w Sosnowcu – w czym możemy pomóc?

Jesteś właścicielem mieszkania na sprzedaż w Sosnowcu? W takim razie agenci RE/MAX Gold są do Twojej dyspozycji. Zadbamy o to, by poszukiwanie kupca nie trwało długo, a uzyskana cena satysfakcjonowała obie strony. Przede wszystkim jednak odciążymy Cię w zakresie:

 • kontaktu z potencjalnymi kupującymi, 
 • organizacji oględzin nieruchomości,
 • tworzenia ogłoszeń,
 • wykonywania zdjęć nieruchomości,
 • nagrywania filmów,
 • promocji oferty w internecie. 

Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i stresu! Jak sam widzisz, jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży mieszkania w Sosnowcu, nie ma lepszego rozwiązania niż współpraca z RE/MAX Gold!

STATYSTYKI – MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ – SOSNOWIEC

tabela: mieszkania na sprzedaż Sosnowiec - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Mieszkania na sprzedaż w Sosnowcu – jakie usługi oferujemy?

Należy również wspomnieć, że działanie razem z agencją to jeden z najlepszych sposobów na uzyskanie atrakcyjniejszej ceny niż ta, która była pierwotnie zakładana. Dzięki stosowanym przez nas narzędziom zainteresowanie Twoją nieruchomością wzrasta, co przekłada się na korzystniejsze cenowo oferty. Co dokładnie proponujemy? Możliwości jest wiele – tylko od Ciebie zależy, co zastosujemy. Przyjrzyj się naszym najpopularniejszym usługom, które przedstawiamy poniżej.

Sporządzenie dokumentacji foto/video 

Jest to jeden z najważniejszych elementów ogłoszenia o sprzedaży mieszkania. Profesjonalnie wykonane zdjęcia potrafią wydobyć atuty nieruchomości i zaprezentować ją w korzystnym świetle. Niekiedy warto zainwestować również w film prezentujący mieszkanie lub np. wirtualny spacer (zdjęcia 3D). Nasze biuro zajmuje się realizacją wszystkich tych zadań. 

Home staging 

Ta usługa polega na takim zaaranżowaniu nieruchomości, by prezentowała się atrakcyjnie na zdjęciach, a także podczas dni otwartych. Czasami wystarczy przestawić meble i dodać drobne akcenty, innym razem pomaga np. pomalowanie ścian.

Ideą home stagingu jest uzyskanie zachwycającego wizualnie efektu niewielkim kosztem. Dzięki niemu mieszkanie na sprzedaż może zrobić znacznie większe wrażenie na klientach. To pozwala wynegocjować wyższą cenę za nieruchomość. Przygotujemy Twoją nieruchomość na drzwi otwarte i sprawimy, że klienci nie będą się długo zastanawiać nad zakupem mieszkania. 

Organizacja dni otwartych, czyli tzw. open house 

To wydarzenie to sposób na przyciągnięcie wielu klientów szukających mieszkania na sprzedaż w Sosnowcu. Podczas dni otwartych każda osoba zainteresowana zakupem nieruchomości może ją odwiedzić, porozmawiać o jej walorach, a także dokonać wstępnej rezerwacji. Dni otwarte to także okazja do licytacji – zdarza się, że zainteresowanych jest znacznie więcej, niż przypuszczano i zaczynają się licytować. W ten sposób można wiele zyskać. 

Jednak samodzielna organizacja dni otwartych może być trudna i czasochłonna, dlatego warto zaufać naszym agentom. Nasi pracownicy zajmą się wszystkim za Ciebie. 

Marketing internetowy 

Prowadzone przez nas działania promocyjne obejmują m.in. rozpowszechnianie oferty na znanych portalach i w mediach społecznościowych. W tym celu korzystamy z płatnych reklam np. w Google Ads AdWords. Dzięki temu ogłoszenie o sprzedaży Twojego mieszkania w Sosnowcu będzie pojawiać się od razu na liście wyników w wyszukiwarce. Warto podkreślić, że to jedna z najskuteczniejszych metod zwiększania zainteresowania nieruchomością.

Przygotowanie profesjonalnego opisu i planu nieruchomości

Cały proces sprzedaży mieszkania nie należy do prostych ani oczywistych. Należy uwzględnić wiele czynników, które mają wpływ na wybór Twojej oferty spośród dziesiątek innych. Mając na względzie oszczędność Twojego czasu oraz maksymalizowanie zysku, przygotowujemy ciekawe ogłoszenie, które będzie zawierać pełen opis mieszkania i pokazywać jego zalety. Do tego wzbogacimy go materiałami fotograficznymi i filmowymi, które przyciągną potencjalnych klientów. W rezultacie sprawimy, że wartość Twojego mieszkania na sprzedaż wzrośnie nawet o 25%! 

Korzyści ze współpracy z agencją przy sprzedaży mieszkania w Sosnowcu

Działanie razem z profesjonalistami i wykorzystanie naszego doświadczenia pozwalauzyskać wiele korzyści ze sprzedaży mieszkania. To m.in.:

 • oszczędność czasu na przygotowanie mieszkania do sprzedaży i formalności z tym związane – po prostu zrobimy wszystko, co potrzebne do pozytywnego zakończenia transakcji, za Ciebie,
 • szybka sprzedaż mieszkania – różnica w może wynieść nawet kilkadziesiąt procent,
 • wyższa cena transakcyjna niż w przypadku samodzielnego wystawienia mieszkania na sprzedaż – będziesz zaskoczony, jak wysoko inni cenią sobie Twoją nieruchomość,
 • gwarancja bezpieczeństwa w całym procesie transakcji – dopilnujemy, aby cała procedura przebiegała zgodnie z prawem, a wszystkie dokumenty były rzetelnie przygotowane.

Nie czekaj, skontaktuj się z przedstawicielami RE/MAX Gold. Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich usług, które przyspieszą sprzedaż mieszkania w Sosnowcu.

Mieszkania w Sosnowcu a uroki miasta – dlaczego warto je wybrać? 

Należy pamiętać, że na atrakcyjność, a w związku z tym i na cenę nieruchomości wpływa także jej lokalizacja. Sosnowiec jest szybko rozwijającym się miastem. Tej tendencji sprzyja stale rozbudowywana infrastruktura komunikacyjna oraz ukierunkowanie na innowacje. Stopniowo staje się on miastem przyjaznym dla mieszkańców i inwestorów. Dzieje się tak dzięki dostępowi do tras szybkiego ruchu, bliskości portu lotniczego Katowice-Pyrzowice oraz możliwości szybkiego dojazdu do autostrady A4.

Na rozwój gospodarczy i lokalny rynek pracy pozytywnie wpłynęło również utworzenie centrum targowo-wystawienniczego Expo Silesia oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dzięki temu Sosnowiec może pochwalić się stosunkowo niskim współczynnikiem bezrobocia. 

Mieszkania w Sosnowcu – odpowiednie dla studentów, rodzin z dziećmi i seniorów

Sosnowiec jest miastem uniwersyteckim, a swoje wydziały mają tu między innymi Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Śląski oraz Politechnika Śląska. Zatem w mieście można nie tylko znaleźć dobrą pracę, ale także zyskać solidne wykształcenie w swoim zawodzie. Natomiast swój wolny czas mieszkańcy mogą spędzać w licznych teatrach, galeriach sztuki, kinach i klubach zarówno w Sosnowcu, jak i pobliskich Katowicach. Jeśli ktoś preferuje aktywny wypoczynek na wolnym powietrzu, to na pewno zadowolą go liczne obiekty sportowe, parki i trasy rowerowe. Szeroki wybór obiektów rekreacyjnych sprawia, że każdy, niezależnie od wieku, znajdzie tutaj coś dla siebie.  

Zakup mieszkania w Sosnowcu – sprawdź aktualne oferty

Osoby, które zdecydowały się na zakup mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Katowic, mogą samodzielnie przeglądać ogłoszenia. Rynek nieruchomości w tym mieście obfituje w wiele ogłoszeń. Można tu znaleźć:

 • niewielkie kawalerki, które sprawdzą się dla singli i bezdzietnych par,
 • kilkupokojowe mieszkania z balkonem lub bez, które są idealne dla rodzin z dziećmi,
 • prestiżowe apartamenty, z których rozpościera się wspaniały widok na panoramę miasta.

 

Jednak sprawdzanie każdej oferty, a także śledzenie zmian na rynku jest czasochłonne i wymaga dużo energii. Z tego powodu warto rozważyć zlecenie nam znalezienia idealnego mieszkania w Sosnowcu dla Ciebie. Długie godziny spędzone na wertowaniu Internetu kontra spokój i wygoda – co wybierzesz? 

Kompleksowa pomoc w zakupie mieszkania w Sosnowcu – co oferuje agencja?

Nasi agenci wezmą pod uwagę Twoje kryteria i zaproponują Ci tylko te nieruchomości, które je spełniają. Jeśli tylko zechcesz:

 • zaaranżują oględziny mieszkania, a co więcej będą Cię na nich reprezentować,
 • będą czuwać nad całym przebiegiem transakcji, abyś czuł się bezpiecznie,
 • pomogą zgromadzić potrzebne dokumenty do podpisania aktu notarialnego,
 • udzielą wsparcia podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Dzięki temu zakup mieszkania w Sosnowcu na pewno stanie się procedurą mniej stresującą, a bardziej radosną! Postaw na współpracę z RE/MAX Gold, a wszystko stanie się łatwiejsze.

Mieszkania w Sosnowcu to nie wszystko – sprawdź pozostałą ofertę

Skontaktuj się z biurem nieruchomości RE/MAX Gold i zaufaj specjalistom. Na Górnym Śląsku działamy od ponad pięciu lat, a zdobyte doświadczenie przekłada się na skuteczny, a zarazem bezpieczny obrót nieruchomościami i profesjonalną obsługę.  

Dzięki współpracy z najlepszymi pośrednikami Twoje mieszkanie w Sosnowcuznajdzie potencjalnych klientów w rekordowo krótkim czasie. Do tego zapewniamy wsparcie profesjonalnego biura nieruchomości w zakupie mieszkania nie tylko w Sosnowcu, ale także na terenie całego województwa śląskiego, a nawet poza granicami Polski.

Przyjdź i sprawdź ofertę agencji nieruchomości RE/MAX Gold. Możesz się mile zaskoczyć!