Domy na sprzedaż w Sosnowcu

Marzysz o kupnie domu w Sosnowcu, w którym będziesz czuć się wygodnie i komfortowo? Chcesz stworzyć miejsce, w którym wraz z całą rodziną poczujecie się jak... w domu? A może wręcz przeciwnie, chcesz sprzedać swoją nieruchomość? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu atrakcyjnychdomów na sprzedaż w Sosnowcu. Natomiast sprzedających wspieramy w znalezieniu nabywców i dopełnieniu wszystkich formalności związanych z transakcją. Zapraszamy do współpracy!

Nasze biuro nieruchomości może pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami w województwie śląskim. Doskonale znamy okoliczne miasta i wiemy, które dzielnice mogą Cię zainteresować. Dodatkowo dysponujemy umiejętnościami z zakresu skutecznej sprzedaży i możemy szybko znaleźć klienta oraz uzyskać dobrą cenę za Twój dom w Sosnowcu. Co ważne, reprezentujemy zawsze jedną ze stron transakcji, dlatego możesz mieć pewność, że działamy na Twoją korzyść. 

Pomoc w sprzedaży domu w Sosnowcu – jak agencja może zwiększyć zainteresowanie ofertą?

Masz dom na sprzedaż w Sosnowcu i chcesz szybko oraz bezproblemowo znaleźć kupca? Jeśli marzysz o tym, żeby w krótkim czasie przeprowadzić całą transakcję, w pierwszej kolejności musisz przygotować ofertę, która przyciągnie zainteresowanych klientów. Do tego trzeba:

 • wykonać atrakcyjne zdjęcia domu, 
 • wycenić nieruchomość, 
 • odpowiednio ją wypromować, 
 • dopełnić wszystkich formalności prawnych.

Nasi agenci chętnie wyręczą Cię w tych czynnościach. Dzięki nam zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a niewykluczone, że uzyskasz również wyższą cenę za swoją nieruchomość! To dlatego, że oferujemy swoje pełne zaangażowanie oraz rozmaite narzędzia pozwalające zwiększyć zainteresowanie domem na sprzedaż. To ważne między innymi dlatego, że rynek w Sosnowcu i okolicach jest bardzo dynamiczny.

Należy podkreślić, że profesjonalne biuro nieruchomości RE/MAX Gold jest częścią globalnej sieci RE/MAX, która w rankingach agencji nieruchomości na całym świecie regularnie zajmuje pierwsze miejsce. Nasz oddział, który mieści się w Katowicach już od ponad pięciu lat, świadczy usługi z zakresu obrotu i promocji nieruchomości na najwyższym poziomie.

Sprzedawanie domów w Sosnowcu – jak to zrobić z biurem nieruchomości?

W ofercie naszego biura nieruchomości znajdziesz usługi, które znacząco przyspieszą sprzedaż domu w Sosnowcu. Oferujemy między innymi:

 • home staging, czyli sztukę wizualnego przygotowania nieruchomości. Dzięki temu dom prezentuje się atrakcyjnie dla potencjalnych nabywców. To z kolei może sprawić, że proces sprzedaży może się skrócić nawet o 40%, 
 • wykonanie filmów 3D oraz tzw. wirtualnych spacerów. Do promocji nieruchomości intensywnie wykorzystujemy “magię” nowoczesnych technologii. Znacznie ułatwia to potencjalnym kupcom zapoznanie się z nieruchomością, co skraca cały proces sprzedaży domu,
 • zorganizowanie w Twoim imieniu dni otwartych w nieruchomości – niejednokrotnie taki ruch pozwala pozyskać nawet kilku klientów zainteresowanych zakupem! Dzięki temu w drodze negocjacji możesz uzyskać wyższą cenę sprzedaży.

W przypadku domów w Sosnowcu szczególnie istotne są szybkie działania. Nie można zwlekać, aby ogłoszenie nie “utknęło” w natłoku innych ofert. Jednak, dzięki dobrze zaplanowanej strategii istnieje duża szansa na znacznie łatwiejsze znalezienie zdecydowanego kupca.

Zalety sprzedaży domu w Sosnowcu z agencją nieruchomości

Powierzenie tak ważnej “misji”, jaką jest sprzedaż domu, profesjonalistom jest dla wielu osób trudne. W końcu w grę nierzadko “wchodzą” miliony złotych. Dlatego też z każdym klientem zawieramy stosowną umowę. W przygotowanym dokumencie gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, poufność danych oraz pełen dostęp do informacji o postępach w sprzedaży. 

Co więcej, zobowiązujemy się, że sprzedażą Twojej nieruchomości będzie zajmować się przez cały czas ten sam agent. Zatem nie musisz obawiać się, że klucze do domu trafią w niepowołane ręce.

Osoby, które nam zaufały i sprzedawały domy z biurem nieruchomości w Sosnowcu, zyskały bardzo dużo. Wśród korzyści, które wymieniane najczęściej są:

 1. Wyższy zysk - Specjalne narzędzia, z których korzystamy, pozwoliły uatrakcyjnić ofertę sprzedaży domu oraz podnieść wartość jego sprzedaży w niektórych przypadkach nawet o 25%!
 2. Szybka sprzedaż - Wpływ na sprzedaż domu ma kilka czynników. Dzięki temu, że docieramy precyzyjnie do osób zainteresowanych ofertą, proces sprzedaży jest bardzo krótki, co pozwala zaoszczędzić czas klienta.
 3. Bezpieczeństwo - Każdym procesem sprzedaży domu zarządza jedna osoba i tylko jedna osoba ma klucze do sprzedawanej nieruchomości.
 4. Pełne wsparcie - Sprzedaż nieruchomości wymaga wiedzy z zakresu prawa, negocjacji, doradztwa finansowego, a nawet psychologii. Nasi profesjonalnie przygotowani pracownicy zawsze pomagają we wszystkich etapach transakcji.

Należy podkreślić, że ogłoszenia naszych klientów trafiają nie tylko do kupców z Polski. Dzięki temu, że działamy jako część międzynarodowej sieci biur nieruchomości, wszelkie domy na sprzedaż w Sosnowcu są widoczne również dla międzynarodowych nabywców. Oznacza to, że współpracując z nami, uzyskujesz nieporównywalnie większą widoczność swojej oferty – i to na globalnym rynku! Pamiętaj, że pomożemy Ci nie tylko w znalezieniu kupca, ale również w przeprowadzeniu transakcji. Dlatego z nami oszczędzasz mnóstwo czasu i nerwów.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i zyskaj profesjonalną pomoc w sprzedaży nieruchomości.

STATYSTYKI – DOMY NA SPRZEDAŻ - SOSNOWIEC

domy na sprzedaż sosnowiec - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Ceny domów na sprzedaż w Sosnowcu – aktualne statystyki

Domy na sprzedaż są jednymi z najczęściej poszukiwanych nieruchomości w Zagłębiu Dąbrowskim. Sosnowiec obok Dąbrowy Górniczej należy do największych miast regionu. Dlatego nie dziwi fakt, że zarówno na terenie miast, jak i w bliskim ich sąsiedztwie znajduje się najwięcej ofert nieruchomości takich jak mieszkania czy domy. 

Co więcej, należy podkreślić to, że Sosnowiec wydaje się najbardziej atrakcyjnym miejscem, ponieważ graniczy ze stolicą aglomeracji – Katowicami. Mimo tego, jeżeli masz dom w Sosnowcu i chcesz go sprzedać, wcale nie będzie to takie łatwe. Trudność może sprawić zwłaszcza wycena nieruchomości. Dlatego też przygotowano poniższe zestawienie średnich cen za 1m2 domów na Górnym Śląsku. Dodatkowo zapewniamy pomoc w określeniu wartości sprzedawanej lub kupowanej nieruchomości.

Domy na sprzedaż w Sosnowcu – kilka słów o mieście

Metraż i wyposażenie to nie jedyne zmienne mające wpływ na wartość nieruchomości. Niezwykle istotna jest także jej lokalizacja. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu parków technologiczno-przemysłowych oraz istnieniu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Sosnowiec stanowi atrakcyjne miejsce pod inwestycje. 

Jednym z ważniejszych projektów zrealizowanych w ostatnich latach była budowa Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia, do którego ściągają wystawcy z Polski i zagranicy. Jednak nie można zapomnieć także o bliskości portu lotniczego Katowice-Pyrzowice oraz łatwym dojeździe do autostrady A4. Mają one pozytywny wpływ na rozwój miasta, a stale rozbudowywana infrastruktura drogowa i kolejowa sprawia, że Sosnowiec jest doskonale skomunikowany z innymi miejscowościami w regionie.

Domy w Sosnowcu – dla studentów, a także rodzin z dziećmi i seniorów

Sosnowiec jest miastem uniwersyteckim, które co roku przyciąga setki studentów. Swoją siedzibę mają tu wydziały Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej, a także Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Po skończeniu studiów wielu absolwentów zostaje w mieście, szukając lokum na stałe.

Miasto posiada także wiele atrakcji kulturalnych dla mieszkańców. Szczególną uwagę przyciąga mnogość kin, teatrów, klubów i restauracji. Dają one sporo możliwości spędzania wolnego czasu. Natomiast jeśli ktoś preferuje aktywny wypoczynek, miasto oferuje wiele terenów zielonych, obiektów sportowych, a także tras rowerowych. 

Nic więc dziwnego, że domy na sprzedaż w Sosnowcu cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a tutejszy rynek jest bardzo dynamiczny. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić, czy też sprzedać dom w Sosnowcu, na pewno nie będziesz narzekać na brak możliwości. Przedstawiciele biura Re/Max Gold pozwolą Ci zaś je wykorzystać do maksimum.

Zakup domu w Sosnowcu – najłatwiej i najszybciej z agencją

Biuro nieruchomości RE/MAX Gold ma dostęp do wielu ciekawych ofert dostępnych tylko na wyłączność. Jako nasz klient możesz więc wyłowić z rynku prawdziwą „perełkę”! Chętnie Ci w tym pomożemy – wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi agentami. 

Trudno Ci znaleźć nieruchomość, która spełni Twoje kryteria? Zdaj się na nas! Twój wymarzony dom w Sosnowcu być może już czeka! Powiedz nam, czego oczekujesz, a postaramy się to dla Ciebie znaleźć. 

W naszej bazie znajdują się różne nieruchomości z terenów całego Górnego Śląska. Dlatego, jeśli masz elastyczne podejście co do tego, gdzie zamieszkać, u nas znajdziesz jeszcze więcej możliwości!

Do wyboru są nieruchomości w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry czy Tychy. Znajdziesz tam bardzo wybór mieszkań, lokali usługowych czy działek budowlanych.

Nie zwlekaj i jeszcze dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem, by nawiązać współpracę z RE/MAX Gold. Dobierzemy odpowiednie usługi do Twoich oczekiwań i przyspieszymy sprzedaż lub zakup domu w Sosnowcu.

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Tychy.