Obiekty na sprzedaż - Śląsk

Biuro nieruchomości

 

Chcesz szybko i efektywnie sprzedać swoją nieruchomość? Niestety działania na własną rękę nierzadko bywają męczące i czasochłonne. Dlatego, jeżeli nie chcesz narażać się na niepotrzebny stres, odpowiednie biuro nieruchomości jest rozwiązaniem dla Ciebie! Przeprowadzi odpowiednią wycenę Twojej nieruchomości, kompleksowo zadba o jej promocję, a Tobie pozwoli się odprężyć i zrelaksować.

Co zyskujesz zatrudniając biuro nieruchomości?

 
  • Oszczędzasz swój czas

Wykonanie zdjęć, stworzenie ogłoszenia i promocja na portalach jest praco- i czasochłonna. A to dopiero początek… Oprowadzanie potencjalnych nabywców po nieruchomości, odbieranie telefonów, negocjacje cenowe i załatwianie formalności zawładną Twoją rzeczywistością na kilka miesięcy. Oddając nieruchomość pod opiekę biura nieruchomości zostaniesz z tego wszystkiego odciążony. Co więcej, masz pewność, że wszystkie wymienione czynności zostaną wykonane w sposób kompetentny.

  • Wyższy zysk z transakcji

Odpowiednia wycena to podstawa! Powierzając swoją nieruchomość w ręce profesjonalistów z naszego biura nieruchomości, możesz zyskać nawet 25% więcej. Działania prowadzone przez biura nieruchomości skutkują nie tylko szybkim, ale także szerokim dotarciem do potencjalnej grupy odbiorców. Takie działanie tworzy realną konkurencję, a nieruchomość skutkiem negocjacji zainteresowanych zyskuje na wartości.

  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie merytoryczne

Sprzedaż nieruchomości wymaga wszechstronnej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Agenci biura nieruchomości są na bieżąco szkoleni z niezbędnej problematyki, w tym: prawa, promocji, negocjacji, doradztwa finansowego, a nawet psychologii. Dzięki powierzeniu swojej nieruchomości w ręce biura zyskujesz pewność, że Twoja posiadłość zostanie odpowiednio wypromowana, a wypełnienie dokumentów to jedynie formalność. Chcesz poznać więcej korzyści, otrzymać dedykowany plan dla Twojej nieruchomości – skontaktuj się z naszym agentem!

Biuro nieruchomości - kompleksowa promocja nieruchomości

 

Biuro nieruchomości Re/Max Gold oferuje szereg rozwiązań, które przyspieszą sprzedaż Twojej nieruchomości. Dzięki nam oferta stanie się wiarygodna i atrakcyjna dla potencjalnych klientów, a Ty dotrzesz do szerokiego grona odbiorców. Wśród naszych usług znajdziesz:

 • Przygotowanie profesjonalnego opisu i planu nieruchomości,
 • Home Staging, czyli przygotowanie wnętrza pod sprzedaż nieruchomości,
 • Wykonanie dokumentacji fotograficznej oraz filmowej,
 • Przygotowanie wirtualnej ścieżki zwiedzania - sferyczne zdjęcia nieruchomości,
 • Opracowanie specjalnej strony internetowej dedykowanej nieruchomości,
 • Organizację drzwi otwartych, które pozwolą oczarować potencjalnych nabywców atmosferą oraz wnętrzem Twojej nieruchomości,
 • promocję oferty na portalach internetowych i w branżowych serwisach ogłoszeniowych,
 • promocję oferty w mediach społecznościowych,
 • obsługę kampanii reklamowych takich jak Google AdWords.

Powierz swoją nieruchomość w nasze ręce!

 

Biuro nieruchomości Re/Max Gold należy do międzynarodowej sieci agencji nieruchomości. Pomożemy Ci szybko i bezpiecznie sprzedać dom, mieszkanie, kawalerkę, działkę bądź lokal. Działania katowickiego oddziału jednej z największych sieci nieruchomości na świecie obejmują teren Katowic i całego Górnego Śląska. Już od ponad pięciu lat pomagamy naszym klientom w sprawnym obrocie nieruchomościami. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na profesjonalną obsługę. Zależy nam, by rynek nieruchomości był miejscem korzystnych przedsięwzięciem dla obydwu stron transakcji. Jeśli poszukujesz godnego zaufania biura nieruchomości w Katowicach, zapoznaj się z ofertą Re/Max Gold. Nasi doświadczeni doradcy służą pomocą. Wspólnie z nami odniesiesz sukces!

Skontaktuj się z nami