Gliwice to miasto z potencjałem, nic dziwnego, że tak wiele osób szuka tutaj działek na sprzedaż. Masz ziemię, która leży odłogiem? Może nadszedł czas na to, aby ją sprzedać, a uzyskane w ten sposób środki finansowe zainwestować w inną nieruchomość? A może ogłoszenie o Twojej działce od dawna wisi na ogrodzeniu lub wyświetla się w sieci, a mimo to nie znalazł się nadal żaden kupiec? Nie trać więcej energii ani pieniędzy – zatrudnij specjalistów z międzynarodowej agencji Re/Max Gold.

Nasze biuro nieruchomości od lat działa lokalnie na terenie Śląska, jednak jesteśmy częścią prężnie rozwijającej się firmy o globalnym zasięgu. Twoja oferta trafi do każdej z baz i zostanie zaprezentowana klientom ze 125 krajów!

Sprzedaż działek – nasze wsparcie

Odbiorcami naszych usług są osoby z Gliwic oraz okolic. Jak pomagamy im w osiągnięciu celu – sprzedaży działki szybko i z zyskiem? Korzystamy z nowoczesnych narzędzi prezentowania oferty. Wśród nich są:

  • tworzenie opisów i planów nieruchomości,
  • home staging,
  • sesje zdjęciowe nieruchomości – również z drona,
  • kręcenie filmów promujących – również 3D,
  • tworzenie wirtualnych ścieżek spacerowych,
  • aktywna promocja na portalach internetowych,
  • założenie i prowadzenie strony www z ofertą,
  • sprzedaż za pomocą płatnych kampanii reklamowych.

Prowadzimy wiele czynności, aby zaprezentować kupcom, a następnie z korzyścią sprzedać działki budowlane, rolne, usługowe oraz inne. Można także wystawić ogłoszenia z ofertą dzierżawy lub wynajmu – zrobimy wszystko, aby Twój cel został osiągnięty szybko i bez żadnych finansowych kompromisów.

Wsparcie przy zakupie działki

Chcesz kupić działki? Rozumiemy, że poszukiwanie idealnego gruntu lub godnego zaufania kupującego jest bardzo trudne. Dlatego pomagamy inwestorom i kupującym osiągnąć wspólne cele. Jednocześnie towarzyszymy im na każdym z etapów transakcji – szukamy idealnych ofert (w tym także ekskluzywnych), oglądamy je na żywo lub wirtualnie, odpowiadamy na wszystkie pytania, negocjujemy ceny. Ty oszczędzasz swój czas, który musiałbyś stracić, żeby obejrzeć osobiście wszystkie działki budowlane w Gliwicach lub okolicy. Powierz to zadanie nam! Już dzisiaj zostaw swoje dane – wtedy jako pierwszy poznasz najbardziej atrakcyjną ofertę z naszej bogatej bazy.