Katowice wciąż przodują w kwestii sprzedaży i wynajmu mieszkań z rynku wtórnego. Stolica województwa Śląskiego przyciąga na stałe mieszkańców całej Polski. Jest w tym mieście do wyboru wiele możliwości związanych z wyborem miejsca studiów, pracy, założeniem firmy, inwestycji. Dodatkowo miasto pozwala znaleźć dowolną charakterystykę lokalizacji.

Sprawy związane ze sprzedażą i wynajmem mieszkania mogą trwać dość długo, aby uniknąć takiej sytuacji poleca się pomoc profesjonalnego biura nieruchomości. W Katowicach od wielu lat mieści się siedziba firmy Remax Gold. Firma pomaga klientom sprzedać, znaleźć, zakupić i wynająć dowolna nieruchomość. Pomoc polega na promocji lokali, sprzedaży za pomocą skutecznych kanałów, promocji nieruchomości w internecie i na żywo. Biuro nieruchomości gwarantuje wsparcie merytoryczne, szybkie rezultaty, odpowiednie przygotowanie nieruchomości, profesjonalną wiedzę i narzędzia, bezpieczeństwo, troskę o klienta, oszczędność czasu.

Dzielnica Katowic – Koszutka

Koszutka to najmniejsza dzielnica Katowic, która ma bardzo dobrą lokalizację, dostęp do wszystkich instytucji i strategicznych przestrzeni w mieście. Graniczy z takimi częściami miasta jak Śródmieście, Wełnowiec, Bogucice i Dąb. Jak można zauważyć znajduje się ona bardzo blisko centrum Katowic, co jest bardzo korzystne. Dodatkowo pozwala uniknąć zgiełku ścisłego centrum miasta.

W dzielnicy – Koszutka mieści się słynny katowicki Spodek, Główny Instytut Górnictwa, Śląski Klub fantastyki, Wydział UŚ (pedagogika i psychologia), Centrum Sztuki Filmowej, Dom Kultury, Siedziba Telewizji Silesia, boiska piłkarskie, szkoły. Świadczy to o tym, że Koszutka jest istotną częścią Katowic, która jest godna uwagi, rozwija się, cieszy się powodzeniem.

W tej dzielnicy Katowic jeżdżą linie autobusowe oraz tramwajowe. Znajdziemy transport w kierunku, Chorzowa, Siemianowic Śląskich. Poruszanie po całych Katowicach nie stanowi najmniejszego problemu. Koszutka jest traktowana przez mieszkańców jak przedłużenie centrum. Mieszczą się tutaj również Rodzinne Ogródki Działowe, pozwalające na wypoczynek w spokojnym, przytulnym miejscu.

Mieszkania na sprzedaż na Koszutce

W dzielnicy – Koszutka na sprzedaż są przeznaczone mieszkania głównie z rynku wtórnego, zdarzają sie tu jednak również nowe mieszkania w Katowicach. Wystawione na sprzedaż zostały mieszkania typu kawalerka oraz kilkupokojowe. Znajdziemy lokale nawet do sześciu pokoi, ale najpopularniejsze są dwóch i trzy pokojowe. Mimo bardzo korzystnej lokalizacji (jest to przedłużenie centrum) ceny mieszkań zaczynają się nawet od 100000 złotych. Południowa część Koszutki charakteryzuje się przede wszystkim zabudową wielorodzinną (niewysokie bloki). Większe mieszkanie o wysokim standardzie, zadbane można zakupić w przedziale cenowym do 300 000 złotych.

Mieszkania na wynajem ma Koszutce

Ceny mieszkań na sprzedaż w Katowicach – Koszutka, czyli niemalże w centrum są atrakcyjne. Oferty skierowane są do studentów, rodzin, osób, które chcących przebywać blisko centrum dużego miasta. Ceny wynajmu kawalerek są niższe niż 100 złotych. Czytając oferty, warto zwrócić uwagę na dodatkowe opłaty. Dopytaj właściciela, czy gaz i woda są wliczone w opłaty, koszt mediów. Trzeba doliczy c koszty kaucji, która jest zwrotna. Wynajem mieszkania w Katowicach to dobre rozwiązanie dla studentów, ludzi szukających swojego miejsca.

Zobacz aktualne oferty biura RE/MAX Gold:

Wyszukiwarka nieruchomości Katowice Koszutka

Pomoc finansowa – Remax Gold

Biorąc pod uwagę inwestycję w mieszkanie, czasami istnieje potrzeba skorzystania z oferty kredytowej. Katowickie biuro nieruchomości Remax Gold służy pomogą również w tym zakresie. Jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy z parterami. Warunki kredytu przedstawiane klientom są korzystne. Wszystkie formalności przebiegają szybko i sprawnie. Firma Remax Gold stawia sobie za cel kompleksową obsługę inwestorów i klientów.

mieszkania Katowice Koszutka