Kawalerka w Katowicach

Masz kawalerkę w Katowicach, którą chcesz sprzedać lub wynająć? Może już ogłaszasz się w Internecie, czy innych źródłach, ale z marnym skutkiem? Powinieneś wiedzieć, że choć „kawalerka w Katowicach”jest jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł w przeglądarce, Twoi potencjalni klienci mogą do Ciebie nie trafić zbyt szybko. Przyczyna jest bardzo prosta – mało atrakcyjne ogłoszenie. 

Na szczęście można to zmienić, a firma RE/MAX Gold Ci w tym pomoże. Możemy opracować i wdrożyć odpowiednią strategię dla oferty Twojego mieszkania – tak, aby sprzedaż, czy wynajem były dla Ciebie jak najkorzystniejsze przede wszystkim pod względem finansowym, ale także logistycznym.

Wsparcie agencji w obrocie kawalerkami w Katowicach – czy to dobry pomysł?

Katowickie biuro RE/MAX Gold działa na terenie całego Górnego Śląska jako część międzynarodowej sieci, która od lat zajmuje pierwsze miejsca w rankingach biur nieruchomości. Niemal czterdziestoletnie doświadczenie na rynku oraz ogromna wiedza naszych agentów to gwarancja profesjonalnej obsługi przy sprzedaży Twojej kawalerki w Katowicach.

Naszą dewizą jest zadowolenie wszystkich klientów. Dlatego też pracujemy na podstawie umowy na wyłączność, a nasi agencji reprezentują tylko jedną stronę transakcji. W rezultacie możesz mieć pewność, że pośrednik działa na Twoją korzyść.

Dodatkowo rozliczamy się za wyniki naszej pracy, a nie czas jej trwania. Nie musisz się zatem obawiać, że przez czas oczekiwania na potencjalnego kupca lub atrakcyjną kawalerkę na sprzedaż w Katowicach, będziesz narażony na jakiekolwiek koszty.

Statystyki odnośnie wynajmu i sprzedaży kawalerek w Katowicach

kawalerka katowice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Sprzedaż, zakup lub wynajem kawalerki w Katowicach – dlaczego warto skorzystać z usług agencji?

Szeroka gama usług naszej firmy zapewni Ci wiele korzyści i sprawi, że Twoja kawalerka w Katowicach będzie cieszyła się zainteresowaniem zarówno pod kątem sprzedaży, jak i wynajmu. Zastanawiasz się, jakie korzyści można osiągnąć ze współpracy z RE/MAX Gold? Są to m.in.:

 • wyższy zysk – pomożemy Ci podnieść wartość Twojej kawalerki nawet o 25%! Prowadzone przez nas działania promocyjne gwarantują szybkie dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a co za tym idzie stworzenie między nimi konkurencji. Dzięki temu zyskujesz możliwości negocjacyjne, które pozwolą sprzedać nieruchomość w wyższej cenie;
 • bezpieczeństwo – wyłączna współpraca z nami to kontakt z jedną osobą, z którą podpisujesz jedną umowę. Klucze do Twojej nieruchomości posiada tylko jedna osoba, która jednocześnie jest odpowiedzialna za Twój majątek i spokój.

Dodatkowo charakteryzuje nas doświadczenie i skuteczność. RE/MAX Gold jest częścią największej na świecie sieci agencji nieruchomości, która od ponad 40 lat z powodzeniem działa na rynku i zrzesza blisko 100 tysięcy agentów. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, możesz być pewien sukcesu. 

Kawalerki w Katowicach – w czym może pomóc agencja?

Usługi świadczone przez RE/MAX Gold to profesjonalna pomoc w wyróżnieniu się na rynku nieruchomości. Na Twoje życzenie możemy:

 • sporządzić zdjęcia oraz dokładny opis nieruchomości, który pozwoli uwiarygodnić ofertę na rynku;
 • zorganizować dni otwarte lub stworzyć wirtualną ścieżkę ze zdjęć Twojej kawalerki w Katowicach, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych nabywców;
 • odpowiednio przygotować nieruchomość, czyli przeprowadzić usługę home stagingu – pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego w naszej ofercie znajduje się usługa home staging. Najczęściej wiąże się to z uporządkowaniem mieszkania i zmianą dekoracji, a efekty są nadzwyczajne. Dzięki temu możemy sprawić, że Twoje mieszkanie przypadnie wszystkim potencjalnym klientom do gustu.

Dzięki współpracy naszych agentów w globalnej sieci RE/MAX będziesz mógł jeszcze szybciej i efektowniej sprzedać swoją nieruchomość. Istnieje duża szansa, że czas sprzedaży skróci się nawet o 40%, a cena nieruchomości wzrośnie nawet o 10%!

Zakup i wynajem kawalerki na terenie Katowic – dlaczego to dobry pomysł?

Katowice to błyskawicznie rozwijający się teren, który stanowi idealny grunt dla inwestorów. Dzięki rozwijającemu się przemysłowi powstaje wiele miejsc pracy, a co za tym idzie – coraz więcej osób chce zamieszkać w Katowicach.

Poza malejącym bezrobociem ludzi przyciąga także rosnąca ilość ośrodków życia społecznego i kulturalnego. Dawniej tego typu imprezy odbywały się w Spodku – obecnie miasto dysponuje nowymi interesującymi obiektami, które urozmaicą Katowicką Strefę Kultury. Szczególną uwagę przyciągają nowo powstała siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Muzeum Śląskie. 

Doskonale rozwija się również życie akademickie w regionie. Katowice stają się coraz większym ośrodkiem naukowym, którego uczelnie wyższe zyskują rosnące zainteresowanie także wśród zagranicznych studentów szukających mieszkania w Katowicach. Swoje oddziały mają tu m. in.:

 • Politechnika Śląska,
 • Śląska Akademia Medyczna,
 • Uniwersytet Śląski,
 • Akademia Muzyczna,
 • Uniwersytet Ekonomiczny.

W Katowicach świetnie odnajdą się zatem nie tylko osoby rozwijające swoją karierę, ale także studenci i poszukujący wiedzy. 

Kawalerki w Katowicach – idealne dla par i singli

Do osiedlenia się w Katowicach zachęca również rozwinięta infrastruktura miasta, która pozwala na łatwą i szybką komunikację zarówno w regionie, jak i w całym kraju. Bezpośredni dostęp do autostrady A4, która dalej łączy się z A1, czyli największą i najważniejszą autostradą w Polsce, jest sporym atutem.

Bezpośrednio z centrum miasta możemy dostać się na główne arterie łączące Katowice z większymi miastami regionu np. z Sosnowcem, Dąbrową Górniczą czy Gliwicami. Inwestorów przyciągają również stale rozbudowujące się lotniska lokalne np. Muchowiec oraz pobliski Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach. 

Należy również wspomnieć o licznych terenach zielonych i ośrodkach kultury. W zacisznych parkach można w spokoju odpocząć od zgiełku miasta oraz uprawiać różne sporty. Z kolei w muzeach, teatrach itp. można dowiedzieć się nieco o historii regionu, a także „spotkać się” z kulturą i sztuką.

Zakup kawalerekw Katowicach, czyli stolicy Śląska – najlepiej z pomocą agencji nieruchomości

Z usług agencji mogą korzystać zarówno osoby, które mają jednopokojowe mieszkania na sprzedaż, jak i te, które marzą o tym, żeby mieć kawalerkę w Katowicach na własność. Nieustannie śledzimy zmiany na rynku nieruchomości i aktualizujemy naszą bazę danych.

Co więcej:

 • mamy dostęp do tzw. ofert „spod lady”, które jeszcze nie zostały opublikowane na portalach ogłoszeniowych. Możesz zatem otrzymać propozycje zakupu kawalerki w Katowicach jako pierwszy. Tym samym zyskujesz przewagę nad innymi kupującymi i możesz wybrać najlepsze oferty;
 • możemy zaproponować Ci wsparcie podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami, którzy pomogą Ci złożyć wniosek o finansowanie zakupu kawalerki w Katowicach. Możemy również zlecić jej wycenę i dopilnować, aby wszystkie formalności zostały załatwione w wyznaczonych terminach.

Skorzystaj z naszych usług, aby nie musieć się o nic martwić.

Kawalerki w Katowicach i inne nieruchomości – co oferujemy?

Należy podkreślić, że jednopokojowe mieszkania w stolicy Górnego Śląska to nie jedyne, co znajduje się w naszej ofercie. Osobom zainteresowanym możemy przedstawić także wiele atrakcyjnych ogłoszeń mieszkań i nowych domów na sprzedaż w Katowicach oraz pozostałych miastach województwa śląskiego.

Dodatkowo możemy skontaktować się za Ciebie z właścicielem wybranej nieruchomości, dopełnić formalności i reprezentować Cię podczas spotkania ze sprzedającym. Ty otrzymasz tylko podsumowanie naszych działań i zdecydujesz, czy jesteś zainteresowany wybranym mieszkaniem. Dokonywanie zakupu nieruchomości nie może być prostsze!

Nie czekaj więc dłużej i skontaktuj się z naszym agentem, który pomoże Ci zająć się nieruchomością. Jeśli chcesz wynająć lub sprzedać kawalerkę w Katowicach – nie mogłeś trafić lepiej.