Szukasz atrakcyjnych ofert sprzedaży mieszkań w Bytomiu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W naszym biurze pracuje wielu agentów, którzy chętnie poszukają dla Ciebie wymarzonego mieszkania. Sprawdź naszą ofertę i już dziś skontaktuj się z jednym z naszych pracowników!

Wyszukiwarka nieruchomości

Chcesz sprzedać mieszkanie w Bytomiu?

Jeżeli jesteś osobą, która posiada mieszkania na sprzedaż? Bytom i okolice to jego lokalizacja? To musisz wiedzieć, że stoi przed Tobą niezwykle trudne zadanie. Mimo że Bytom jest miastem popularnym, to rynek nieruchomości jest bardzo konkurencyjny i z pewnością na stronach internetowych znajdzie się wiele ogłoszeń podobnych do Twojego. W takiej sytuacji dobrze jest powierzyć swoje sprawy w ręce fachowców, którzy doskonale znają się na sprzedaży nieruchomości.

Bytom to jedno z najstarszych miast w Polsce. Prawa miejskie otrzymał w roku 1254, przez lata był kopalnianym gigantem, a dziś to przede wszystkim miasto kultury, które przyciąga osoby z całego świata. W Bytomiu znajduje się Wydział Teatru Tańca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, jedna z nielicznych szkół baletowych w kraju, Centrum Sztuki Współczesnej Kronika, Opera Śląska, Teatr Tańca i Ruchu Rozbark. Jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie czy inną nieruchomość w Bytomiu, skorzystaj z pomocy firmy Re/Max Gold. Nasze doświadczenie pomoże Ci:

  • sprzedać mieszkanie po atrakcyjnej cenie,
  • szybko znaleźć dobrego kupca,
  • oszczędzić czas związany z przygotowaniem niezbędnych dokumentów i innych formalności w trakcie sprzedaży.

Statystyki– Mieszkania na sprzedaż Bytom

tabela: mieszkania na sprzedaż Bytom - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Wady i zalety lokalizacji

O wartości mieszkania, poza jego stanem i wnętrzem, stanowi również lokalizacja nieruchomości. Historia Bytomia sięga średniowiecza. Miasto jest jednym z najstarszych na Górnym Śląsku, czego materialnym świadectwem są liczne obiekty zabytkowe oraz zachowany unikatowy układ urbanistyczny wraz z przepięknym rynkiem. Budynki poprzemysłowe oraz zabytki techniki tworzą niezwykły klimat miasta. Zespół przyrodniczo-krajobrazowy Żabie Doły oraz rezerwat buków Segiet to jedne z ładniejszych terenów zielonych w mieście. Rozległe lasy oraz parki stanowią ponad 20 procent powierzchni Bytomia. W mieście swoją siedzibę ma Muzeum Górnośląskie, Śląski Teatr Tańca, Opera Śląska oraz liczne galerie sztuki, co czyni Bytom ważnym lokalnym ośrodkiem kultury. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z Katowicami – regionalnym ośrodkiem biznesu nauki i kultury. Kolejną mocną stroną Bytomia jest bliskość autostrady A4 i A1 oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Bytom jest również bardzo atrakcyjny dla inwestorów. Na jego terenie znajduje się między innymi Bytomska Strefa Aktywności Gospodarczej, która od lat przyciąga do siebie nowych inwestorów.

Kompleksowa promocja mieszkań na sprzedaż

Biuro nieruchomości Re/Max Gold pomoże Ci w szybkiej i bezpiecznej sprzedaży mieszkania w Bytomiu i na terenie całego Górnego Śląska. Dbamy o profesjonalną obsługę zlecenia na każdym etapie współpracy. Chcemy, by transakcja była korzystna dla wszystkich stron transakcji – zarówno dla kupującego jak i sprzedającego. Biuro Re/Max Gold mieści się w Katowicach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Re/Max, dzięki czemu możemy współpracować z najlepszymi specjalistami z całego świata. Na lokalnym rynku działamy już od ponad pięciu lat. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją usług najwyższej jakości. Proponowane przez nas rozwiązania sprawią, że oferta będzie wiarygodna i atrakcyjna, a Ty będziesz mógł cieszyć się szybką sprzedażą mieszkania.

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wachlarz możliwości. W efekcie Twoje ogłoszenie sprzedaży mieszkania będzie się wyróżnić na tle innych. Specjalnie dla Twojej oferty opracujemy szczegółowy plan nieruchomości jak i ciekawy opis Twojej mieszkania.

Rozpoczęcie współpracy z Re/Max Gold jest gwarancją szybkiej sprzedaży mieszkania w Bytomiu. Skontaktuj się z naszymi pracownikami, by wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Sprawdź inne oferty na Śląsku

Sprawdź oferty innych mieszkań na sprzedaż na Śląsku: Chorzów, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.