Domy na sprzedaż – Mysłowice

Posiadasz dom w Mysłowicach i chciałbyś go szybko sprzedać? A może odwiedzasz tę stronę, ponieważ szukasz wymarzonego domu? Pierwsze, co przychodzi na myśl, to dodać ogłoszenie na branżowym portalu i czekać, aż ktoś zainteresuje się Twoją ofertą lub zaproponuje Ci coś ciekawego. To tanie rozwiązanie, ale czy na pewno skuteczne? Na nabywcę lub sprzedawcę możesz czekać wiele tygodni i nie masz gwarancji, że transakcja się powiedzie.

Dlatego serdecznie zachęcamy Cię donawiązania współpracy z biurem nieruchomości, które ułatwi Ci odnalezienie wymarzonego domu lub umożliwi jego szybką sprzedaż. Działamy na terenie całego Górnego Śląska, także w Mysłowicach, zatem świetnie trafiłeś! Oprócz budynków oferujemy również mieszkania do wynajęcia, a także lokale usługowe i działki budowlane na sprzedaż. Możesz zatem znaleźć u nas idealne miejsce do życia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej agencji nieruchomości. Za jej pośrednictwem nie tylko tanio i bezpiecznie kupisz, aletakże bez zbędnych problemów sprzedasz swój dom w Mysłowicach.

Domy na sprzedaż w Myslowicach

Domy na sprzedaż w Mysłowicach – wsparcie na każdym etapie procesu

Sprzedaż domu to wbrew pozorom długi i czasochłonny proces. Nie tylko trzeba wykonać zdjęcia i przygotować szczegółowy opis nieruchomości, ale także należy utrzymywać stały kontakt z potencjalnymi nabywcami i promować swoją ofertę. Te czynności wymagają wiele zaangażowania i wiedzy, których często brakuje niedoświadczonym sprzedawcom. Korzystając z pomocy biura nieruchomości Re/Max Gold, nie będziesz się musiał o to martwić, a co więcej zyskasz:

 • dodatkową gotówkę – dzięki wykorzystaniu różnych narzędzi, jak home staging oraz skutecznej promocji oferty w internecie, agencja może zwiększyć wartość Twojej nieruchomości o nawet 1/4 jej początkowej ceny;
 • czas – gdy agent pracuje nad sprzedażą Twojej nieruchomości, Ty możesz w pełni zająć się swoimi sprawami;
 • spokój – agent wykona zdjęcia i opis nieruchomości, a także dopełni za Ciebie formalności w urzędach. Dodatkowo będzie również utrzymywał kontakt z potencjalnymi klientami;
 • bezpieczeństwo i powodzenie transakcji – dzięki odpowiednim kwalifikacjom, dużemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku, agencja ma możliwość dotarcia z ofertą do szerokiego grona klientów. Jednocześnie nasi pracownicy zapewniają bezpieczny przebieg transakcji.

Jeśli chcesz więc sprzedać z korzyścią swój dom w Mysłowicach, zgłoś się do naszych specjalistów!

Pomoc w sprzedaży domu w Mysłowicach – co oferujemy?

Biuro Re/Max Gold zapewnia kompleksową pomoc w obrocie nieruchomościami. Dzięki różnorodności świadczonych usług możesz mieć pewność, że oferta Twojej nieruchomości wyróżni się na tle innych. Podczas sprzedaży domu w Mysłowicach korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi promocyjnych, m.in.:

 • sporządzamy szczegółowy opis i plan nieruchomości – to sprawia, że oferta staje się bardziej wiarygodna dla klientów. Do tego mogą oni zapoznać się z jej szczegółami bez konieczności umawiania się na wizytę. Znacznie przyspiesza to procedurę sprzedaży;
 • robimy estetyczne zdjęcia, które dodatkowo podnoszą atrakcyjność oferty;
 • przygotowujemy profesjonalne nagrania, dzięki czemu możemy zaprezentować wszystkie walory domu i jego otoczenia;
 • aktywnie promujemy nieruchomość w internecie i mediach społecznościowych, by dotarła ona do jak największego grona odbiorców.

Współpraca z nami to gwarancja szybkiej, bezpiecznej i bezproblemowej realizacji zlecenia. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, by rozpocząć współpracę z Re/Max Gold. Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich usług, które przyspieszą sprzedaż domu na terenie Mysłowic.

Statystyki – domy na sprzedaż - Mysłowice

domy na sprzedaz Mysłowice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Domy na sprzedaż w Mysłowicach – dlaczego warto je wybrać?

Mysłowice, jako część Górnośląskiego Związku Metropolitalnego, są bardzo dobrze skomunikowane z ważnymi ośrodkami na Śląsku, w tym z graniczącymi z nimi Katowicami. Przez miasto przebiegają:

 • autostrada A4,
 • droga ekspresowa S1.

 

Dzięki nim można dostać się bez problemu do innych regionów Polski. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na bliskie położenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Można stamtąd wyruszyć w podróż do wielu zakątków na całym świecie. Potwierdza to tylko wysoką atrakcyjność lokalizacyjną miasta, zwłaszcza dla przedsiębiorców, a także osób lubiących podróżować.

Domy w Mysłowicach – czy to dobry wybór dla rodzin z dziećmi i seniorów?

Mysłowice wyróżnia nie tylko świetnie rozwinięta komunikacja. To ponad tysiącletnie miasto skrywa w sobie wiele tajemnic. „Żywym dowodem” jego bogatej historii są np. liczne budynki o charakterze historycznym. Niektóre z nich pochodzą jeszcze z czasów średniowiecznych i czynią z Mysłowic miasto zabytkowe, a przez to chętnie odwiedzane przez turystów.

Dodatkowo, pomimo wysoko rozwiniętej infrastruktury, w Mysłowicach można znaleźć wiele terenów zielonych, będących idealnym miejscem do rekreacji i wypoczynku. Na szczególną uwagę zasługuje Centralne Muzeum Pożarnictwa, Wieża Bismarcka czy Muzeum Miasta Mysłowice.

Kup dom w Mysłowicach – RE/MAX Gold zapewnia wsparcie na każdym etapie

Re/Max Gold jest częścią międzynarodowej sieci Re/Max, będącej liderem wśród agencji nieruchomości na całym świecie. Doświadczenie naszych pracowników i współpraca z najlepszymi ekspertami są gwarancją świadczenia usług o najwyższej jakości. Na terenie Mysłowic i całego Śląska działamy od ponad 5 lat, osiągając świetne rezultaty w sprzedaży.

W naszej bazie danych znajdziesz nie tylko atrakcyjne domy, ale także mieszkania, działki budowlane czy lokale – dzięki temu możesz u nas kupić idealną nieruchomość, w której stworzysz bezpieczną przystań dla rodziny lub otworzysz wymarzony biznes.

W ramach naszej oferty gwarantujemy wsparcie na każdym etapie poszukiwania idealnej nieruchomości. Na Twoją prośbę:

 • selekcjonujemy dostępne oferty i wybieramy tylko te, które spełniają Twoje oczekiwania,
 • nieustannie śledzimy zmiany na rynku nieruchomości i natychmiast informujemy Cię o ciekawych propozycjach,
 • kontaktujemy się ze sprzedawcą i dopytujemy o szczegóły,
 • dokonujemy oględzin nieruchomości i reprezentujemy Cię podczas spotkania z właścicielem,
 • gromadzimy niezbędne dokumenty dotyczące domu, które są potrzebne do uzyskania kredytu hipotecznego.

Jednocześnie staramy się, aby współpraca przebiegała w przyjemnej atmosferze. Zatem nie trzeba się martwić, że coś się nie powiedzie, a transakcja zostanie np. anulowana.

Domy na sprzedaż w innych rejonach Śląska

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy.