Dom na sprzedaż – Tychy

Trafiłeś tutaj, szukając wymarzonego domu w Tychach?A może jesteś zainteresowany sprzedażą nieruchomości w konurbacji górnośląskiej i chcesz zwiększyć swoje szanse na udaną transakcję? Świetnie się składa, a to dlatego, że w naszym biurze nieruchomości odnajdziesz wiele interesujących ofert domów na sprzedaż w Tychach – z pewnością kupisz lokal, w którym wraz z całą swoją rodziną poczujesz się idealnie.

Zapewniamy także wsparcie w znalezieniu kupujących i dopełnieniu wszelkich formalności związanych ze sprzedażą nieruchomości. Zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z ofertą naszego biura, a także do kontaktu z jednym z naszych agentów. Z naszą pomocą z łatwością zrealizujesz swoje plany odnośnie do zakupu bądź sprzedaży domu w Tychach. Co więcej, oferujemy również wsparcie w obrocie działkami budowlanymi i mieszkaniami.

Kup dom w Tychach

Pomoc w sprzedaży domu w Tychach – na co możesz liczyć?

Sprzedaż domu w konurbacji śląskiej nigdy nie jest łatwą sprawą. Czy wiesz, ile osób wystawia domy na sprzedaż w mieście takim jak Tychy? Codziennie na portale ogłoszeniowe, a także do mediów społecznościowych trafia wiele ofert z atrakcyjnymi nieruchomościami. Nie dziwi więc fakt, że Twoje ogłoszenia nie odnoszą skutku. 

Aby sprzedać nieruchomość w Tychach, należy zapoznać się z:

  • charakterystyką konkretnego rynku,
  • danymi statystycznymi,
  • dotychczasowymi ofertami,
  • wieloma dokumentami dotyczącymi prawnych aspektów sprzedaży.

Niestety to wszystko wymaga sporych nakładów czasu, którego zwykle masz niewiele. Dlatego nie zwlekaj i zostaw to zawodowcom! Firma Re/Max Gold wyciąga rękę właśnie do takich osób jak Ty! Nasi agenci mogą Ci pomóc w odnalezieniu klientów, chętnych do zakupu Twojej nieruchomości!

Sprzedaż domu w Tychach z pomocą agencji nieruchomości – co zyskujesz?

Powodów, dla których warto zdecydować się na usługi biura nieruchomości, jest bardzo wiele. Dzięki temu zapewnisz sobie:

  • oszczędność czasu – często nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak długo trwa zrobienie zdjęć i sporządzenie opisu oraz planu nieruchomości. Do tego trzeba doliczyć czas poświęcony na umieszczanie ogłoszeń na portalach, promocję nieruchomości, a także załatwienie spraw w urzędach. Dzięki pomocy Re/Max Gold nie będziesz musiał się nawet spotykać z potencjalnymi klientami. Nasz agent załatwi wszystko za Ciebie;
  • bezpieczeństwo – dając nam umowę na wyłączność, zapewniasz sobie komfort, o jakim Ci się nawet nie śniło. Podpisujesz umowę z jedną osobą i tylko z nią się kontaktujesz. W dodatku tylko ta osoba ma dostęp do Twojej nieruchomości i jest całkowicie odpowiedzialna za Twój majątek i spokój.

Chcesz sprzedać dom w Tychach? Koniecznie zgłoś się do naszych ekspertów.

Statystyki – domy na sprzedaż - Tychy

domy na sprzedaż tychy - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Wystawienie domu na sprzedaż w Tychach – skorzystaj ze wsparcia merytorycznego 

Sprzedaż nieruchomości wymaga wiedzy z zakresu prawa, doradztwa finansowego, negocjacji, a nawet psychologii. Wybierając Re/Max Gold nie musisz jednak się tym martwić. Dzięki profesjonalnym szkoleniom nasi agenci mają odpowiednią wiedzę i umiejętności w każdej z tych dziedzin. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach stresowych, a także w negocjowaniu ceny itp. Wówczas osoba, która spojrzy na wszystko chłodnym okiem i będzie mieć niezbędne kompetencje do prowadzenia takich rozmów, okaże się niezwykle przydatna. Dzięki Re/Max Gold możesz mieć zatem pewność, że finalizacja transakcji zakończy się pomyślnie i nie zostaną pominięte żadne aspekty formalno-prawne.

Usługi biura nieruchomości – jak sprzedać dom w Tychach? 

Standardowe ogłoszenie to za mało. Dlatego oferujemy szereg działań promocyjnych, ajedną z naszych usług jest utworzenie strony internetowej dedykowanej konkretnej nieruchomości. W ten sposób możemy zaprezentować wszelkie walory domu, a także okolicy. Tym samym możemy zachęcić kupujących do skorzystania z oferty. Re/Max Gold sprawi, że sprzedaż nieruchomości będzie prosta jak nigdy wcześniej.

Pomożemy również:

  • odpowiednio wycenić nieruchomość, 
  • dopełnić wszelkich formalności – niezbędnych do uzyskania kredytu hipotecznego, a także zawarcia aktu notarialnego,
  • wypromować nieruchomość, dzięki odpowiednim działaniom marketingowym. Tym samym zwiększymy zainteresowanie Twoim domem.

Na życzenie możemy również przeprowadzić tzw. home staging, czyli dekorację mieszkania, a także zorganizować tzw. drzwi otwarte. Podczas tego wydarzenia kupujący będą mogli naocznie przekonać się o walorach Twojej nieruchomości.

Domy w Tychach – zalety lokalizacji 

O atrakcyjności Tychów świadczy przynależność miasta do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nie powinny więc dziwić liczne inwestycje dokonywane na tym terenie. Najgłośniejszą z nich było w ostatnich latach utworzenie wspaniałego stadionu piłkarskiego, zaliczającego się do absolutnej czołówki tego typu obiektów w Polsce. 

Dodatkowo Tychy są bardzo dobrze skomunikowane z Katowicami – są najważniejszym ośrodkiem biznesowym, kulturalnym i akademickim na terenie województwa śląskiego. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również Autostrady A1 i A4 – odpowiadające za skomunikowanie obszaru z całą Polską.

Do tego na terenie miasta znajduje się wiele parków, co czyni z Tychów jedno z najbardziej zielonych miast na Śląsku. Szczególną popularnością cieszą się tereny wokół jeziora Paprocany, Park Łabędzi przy Szpitalu Wojewódzkim i Promenada przy ul. Darwina. Spacery, jogging czy pikniki w tych miejscach to prawdziwa przyjemność!

Zakup domu w Tychach – dlaczego warto skorzystać z pomocy biura nieruchomości?

Zainteresowanie nieruchomościami w największych miastach Górnego Śląska nie maleje. Najlepsze oferty znikają czasami w ciągu kilku minut. Jeśli chcesz mieć do nich dostęp jako pierwszy, skontaktuj się z naszym agentem. 

Mamy dostęp do szerokiej bazy ogłoszeń z całego województwa śląskiego, nieustannie śledzimy zmiany na rynku nieruchomości, a do tego otrzymujemy informacje o ofertach, które nie zostały podane do wiadomości publicznej. Dzięki temu możemy zaproponować Ci prawdziwe „perełki” architektoniczne.

Nie czekaj dłużej. Umów się na spotkanie z naszymi pracownikami, a pomożemy Ci szybko sprzedać lub kupić dom, bez zbędnego stresu i marnowania czasu. Nie zapomnij także sprawdzić pozostałych ofert domów na sprzedaż w innych rejonach Śląska.

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry.