Piekary Śląskie to bardzo atrakcyjny rejon do zamieszkania. Jeśli marzy Ci się zakup domu w tym mieście, to koniecznie skorzystaj z oferty naszego biura nieruchomości, które zatrudnia agentów, którzy zrobią wszystko, aby przedstawić Ci ofertę domów na sprzedaż w Piekarach Śląskich, które sprostają Twoim oczekiwaniom!

Wyszukiwarka domów w Piekarach Śląskich

Szukasz pomocy w sprzedaży domu w Piekarach Śląskich

Chcesz wystawić dom na sprzedaż w Piekarach Śląskich? Szukasz pomocy profesjonalistów, którzy pomogą Ci w sprawnym obrocie nieruchomościami? Trafiłeś na odpowiednią stronę!

Katowicka agencja nieruchomości Re/Max Gold już od ponad pięciu lat działa na lokalnym rynku nieruchomości, niezmiennie świadcząc usługi najwyższej jakości. Jesteśmy częścią globalnej sieci Re/Max, która od lat odnosi sukcesy i zajmuje pierwsze miejsce w światowych rankingach. Współpraca ze specjalistami z całego świata i doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Statystyki rynku nieruchomości - Piekary Śląskie

Rynek domów - zakup/sprzedaż
Śr. cena domu za m2* 1 820 zł
Śr. cena domu - Piekary Śląskie* 420 375 zł
Liczba domów na sprzedaż - Piekary Śląskie* 16
Przeciętna pow. domu - Piekary Śląskie* 231 m2
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Domy na sprzedaż - Piekaray Śląskie - wady i zalety lokalizacji

Wizytówką Piekar Śląskich bez wątpienia jest Bazylika i Kalwaria Piekarska. Co roku do miasta pielgrzymują tysiące wiernych, by pomodlić się przed obrazem Matki Boskiej Piekarskiej – patronki Górnego Śląska. Miasto może pochwalić się również innymi atrakcjami i zabytkami wartymi uwagi. Na terenie Piekar Śląskich znajduje się jeden z najstarszych i najciekawszych odcinków fortyfikacji Obszaru Warownego Śląsk oraz Kopiec Śląski. Jednym z bardziej malowniczych terenów zielonych jest Księża Góra – najwyższy punkt Piekar Śląskich. Miasto prowadzi również szeroką działalność naukową i kulturową. W Piekarach Śląskich organizowane są corocznie sympozja naukowe, działają ruchy śpiewacze, a bogatą ofertę kulturalno-artystyczną zapewnia między innymi Ośrodek Kultury Andaluzja i Miejska Biblioteka Publiczna. Miasto staje się coraz bardziej atrakcyjne dla inwestorów, co wpływa pozytywnie na lokalny rynek pracy. Piekary Śląskie mocno stawiają na rozwój turystyki i małych przedsiębiorstw. Liczne miejsca pracy zapewnia Piekarski Park Przemysłowy. Dogodne połączenie z innymi regionami zapewnia miastu autostrada A1, droga krajowa 94. Dużym atutem jest również bliskość Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach.

Kompleksowa promocja domów na sprzedaż - Piekary Śląskie

W ofercie Re/Max Gold znajdziesz szereg skutecznych rozwiązań, które przyspieszą sprzedaż domu na terenie Piekar Śląskich. Podejmiemy działania z zakresu marketingu internetowego i promocji, dzięki którym Twoja oferta będzie atrakcyjna i wiarygodna, a co najważniejsze, dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Oferujemy przygotowanie atrakcyjnego planu nieruchomości i opisu, który możemy wzbogacić materiałami fotograficznymi i filmowymi. Jesteśmy w stanie przygotować wirtualną ścieżkę zwiedzania domu, przygotować jego wnętrze do prezentacji czy zorganizować drzwi otwarte. Proponujemy również kompleksowe działania z zakresu marketingu i promocji ogłoszenia w internecie.

Sprawdź domy na sprzedaż w innych rejonach Śląska

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy.