Marzysz o tym, aby zamieszkać w swoim własnym domu w Gliwicach? Sprawdź ofertę naszego biura i przejrzyj domy na sprzedaż. Śmiało skontaktuj się z naszym agentem, który przedstawi Ci naszą pełną ofertę, dzięki której uda Ci się kupić komfortowy dom w Gliwicach na bardzo atrakcyjnych warunkach!

Wyszukiwarka nieruchomości

Pomoc w sprzedaży domu w Gliwicach

 

Posiadasz dom na terenie Gliwic, który chciałbyś sprzedać? Zastanawiasz się, gdzie umieścić ogłoszenie? Jak podbić cenę? Do kogo skierować ofertę? Dobrze trafiłeś!

Wybierając Re/Max Gold pozbędziesz się wszystkich problemów związanych ze sprzedażą domu:

 
  • szybka sprzedaż – wiedza rynkowa, odpowiednie narzędzia promocji, profesjonalizm i umiejętności negocjacyjne – to tylko niektóre aspekty mające wpływa na przygotowanie domu do sprzedaży w Gliwicach. Dzięki wiedzy jak dotrzeć do klienta nasi agenci skrócą czas sprzedaży kilkukrotnie
  • bezpieczeństwo – decydując się na wyłączną współpracę z Re/Max Gold kontaktujesz się wyłącznie z jedną osobą i na podstawie jednej umowy. Tylko ta osoba ma klucze do Twojego domu i jest osobiście odpowiedzialna za Twój majątek i spokój.
  • home staging – to bardzo istotny proces w sprzedaży domów, który zwykle zamyka się w uporządkowaniu mebli i drobnej zmianie dekoracji, pozwala jednak skrócić czas sprzedaży nawet o 40% i jednocześnie podnieść cenę o 10%!
  • oszczędność czasu – nie można sprzedać domu bez znajomości specyfiki branży – Ty musiałbyś poświęcić swój wolny czas, aby zgłębić temat. Dla naszych agentów to wiedza, której używają na co dzień w pracy – znacznie prościej będzie im wycenić dom oraz przygotować opis i plan, dzięki czemu sprzedaż będzie o wiele łatwiejsza

Jeśli chcesz szybciej sprzedać dom zgłoś się do naszych agentów w Gliwicach!

Statystyki – domy na sprzedaż - Gliwice

 

domy na sprzedaz gliwice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Domy Gliwice - zalety lokalizacji

Gliwice jako część GOP posiadają niezwykle rozwinięty przemysł, co czyni je niezwykle atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Są siedziba jednej z najwiekszych kopalń w Europie – KWK Sośnica-Makoszowy. W mieście znajduje się Park Naukowo-Techniczny „Technopark”. Swoje siedziby w mieście ma wiele ośrodków naukowych np. Politechnika Śląska, PAN. Życie kulturalne i rekreacyjne Gliwic zawiera się w obrębie licznych teatrów i imprez:

  • Gliwicki Teatr Muzyczny
  • Teatr Nowej Sztuki
  • Gliwicki Offowy Festiwal Filmowy
  • Międzynarodowy Festiwal „Dni Muzyki Organowej”

Dzięki rozwiniętej infrastrukturze Gliwice mają doskonałe połączenie z innymi miastami zarówno w regionie, jak i całym kraju – węzeł Gliwice-Sośnica – największe skrzyżowanie w kraju (autostrady A1 i A4), lotnisko miejskiego aeroklubu, które będzie wkrótce rozbudowane o dodatkowy pas oraz Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach. Warto także sprawdzić nasze wskazówki dotyczące zakupu domu w Gliwicach!

Kompleksowa promocja domów na sprzedaż - Gliwice

Re/Max Gold należy do największej sieci biur nieruchomości na świecie – 40 lat doświadczenia i blisko sto tysięcy agentów pracuje na nasza markę. Działamy na terenie Gliwic i całego Górnego Śląska. Zadbamy o opracowanie interesującego opisu i sporządzenie planu domu, które są podstawą skutecznej sprzedaży. W naszej ofercie znajdziesz również usługi z zakresu marketingu i promocji domu w mediach społecznościowych. Pomożemy zorganizować drzwi otwarte, a dzięki usłudze home staging, czyli odpowiedniemu przygotowaniu wnętrza do ekspozycji, Twój dom będzie prezentować się idealnie dla potencjalnych klientów.

Zapewnij sobie spokój i szybką sprzedaż Twoich nieruchomości w Gliwicach w korzystnej cenie! Skontaktuj się z agentem Re/Max Gold, a my załatwmy za Ciebie wszystkie formalności!

Sprawdź domy na sprzedaż w innych rejonach Śląska

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy.