Marzy Ci się zakup domu w Bytomiu? Skorzystaj z pomocy naszego biura, które pomoże Ci w odnalezieniu takiego domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zadzwoń do nas i zapytaj o domy na sprzedaż w Bytomiu. Pomagamy w nabyciu zarówno nowych domów, jak i tych do remontu!

Szukaj domy w Bytomiu

CHCESZ SPRZEDAĆ DOM W BYTOMIU?

Zastanawiasz się, w którym mieście znajdziesz najtańsze domy na sprzedaż? Bytom jest zapewne jednym z pierwszych miast, które przychodzi Ci na myśl. Jednak ta zabytkowa, wciąż rozwijająca się miejscowość ma wiele do zaoferowania – także całkiem sporą ofertę sprzedaży domów. Dlatego, wbrew pozorom, samodzielna sprzedaż domu może wcale nie okazać się tak łatwa, jak sobie to wyobrażasz. By uniknąć kłopotów związanych z wyceną, promocją oraz trwonieniem cennego czasu zgłoś się do biura nieruchomości Re/Max Gold.

Powierzając swój dom na sprzedaż w Bytomiu w ręce agenta nieruchomości zyskujesz:

    • Kompleksową promocję domu na sprzedaż - Bytom

Rynek nieruchomości w Bytomiu jest bardzo konkurencyjny. Dlatego w dzisiejszych czasach fakt zamieszczenia ogłoszenia na portalu nie oznacza szybkiej i intratnej transakcji. Promocją trzeba zająć się w sposób kompleksowy, jednocześnie dostosowując ją do potrzeb otoczenia i sytuacji na rynku. Ważnym czynnikiem jest przedstawienie zalet Twojego domu – w tym zadaniu pomogą instrumenty promocyjne takie jak Home Staging czy wirtualny spacer. Powierz swój dom w ręce profesjonalistów, a na pewno dotrzesz do szerokiego grona nabywców.

    • Szybszą sprzedaż domu w Bytomiu

Znajomość rynku, wypracowane działania oraz odpowiednie umiejętności z zakresu negocjacji i promocji to aspekty, które charakteryzują profesjonalnego agenta nieruchomości. Agent przekładając swoją wiedzę i kompetencje na sprzedaż Twojego domu, weźmie pod uwagę wszystkie jego mocne oraz słabsze strony i przygotuje ją tak, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Z tego powodu czas sfinalizowania sprzedaży skróci się.

    • Odpowiednie dopełnienie formalności

Sprzedając dom nie zawsze wiadomo jakie formalności należy dopełnić. Nierzadko zdarza się, że są one zawiłe, co w efekcie powoduje złe ich wypełnienie i obowiązek poprawienia danych. Jest to nie tylko czasochłonne, ale również stresujące. Korzystając z usług dyplomowanego agenta nieruchomości masz pewność, że wszystkie sprawy formalne zostaną załatwione tak, jak być powinny.

Statystyki - domy na sprzedaż - Bytom

 

tabela: domy na sprzedaż Bytom - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Zalety lokalizacji

 

Na atrakcyjność domów na sprzedaż w dużej mierze wpływa ich lokalizacja. Bytom, jedno z największych i najstarszych miast w regionie, swoją historią sięga średniowiecza. Miasto zachowało swój unikatowy układ urbanistyczny oraz obiekty zabytkowe. Uroczy rynek, budynki poprzemysłowe, zabytki techniki, liczne parki i place tworzą niezwykły klimat miasta. Rozległe tereny zielone stanowią ponad 20 procent powierzchni Bytomia. Na terenie rezerwatu buków Segiet czy zespołu przyrodniczo-krajobrazowego Żabie Doły znajdują się piesze szlaki i ścieżki rowerowe, z których chętnie korzystają mieszkańcy i turyści. Bytom jest również ważnym regionalnym ośrodkiem kultury. Znajduje się tutaj siedziba Muzeum Górnośląskiego, Opery Śląskiej, Śląskiego Teatru Tańca, a także liczne galerie sztuki. Bytom jest bardzo dobrze skomunikowany z Katowicami – ośrodkiem nauki i biznesu. Mocną stroną miasta jest również bliskość autostrady A4 i A1 oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Sam Bytom jest również bardzo atrakcyjny dla inwestorów i osób poszukujących zatrudnienia. Na jego terenie znajduje się między innymi Bytomska Strefa Aktywności Gospodarczej.

Skontaktuj się z nami! Nasi agenci pomogą Ci w skutecznej i bezproblemowej sprzedaży domu w Bytomiu. Zależy nam, by rynek nieruchomości był atrakcyjny dla wszystkich stron transakcji.

Kompleksowa obsługa sprzedaży domów

 

Re/Max Gold, działająca od ponad pięciu lat katowicka agencja nieruchomości oferuje szereg skutecznych usług, które przyspieszą zarówno sprzedaż Twojego domu w Bytomiu, jak i zakup nowego. Jesteśmy członkiem międzynarodowej sieci Re/Max, która plasuje się na pierwszym miejscu wśród agencji nieruchomości na całym świecie.

Zależy nam, by transakcje zawierane na rynku nieruchomości stanowiły opłacalny interes dla obu stron umowy. Dbamy o wysoką jakość oferowanych usług. Każda przygotowana przez nas oferta sprzedaży domu trafia do szerokiego grona odbiorców. Jest wiarygodna i atrakcyjna.

W ramach oferowanych przez nas usług zadbamy o opracowanie interesującego opisu Twojej nieruchomości i sporządzenie jej planu. Przeprowadzimy także kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego.

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami. Współpraca z Re/Max Gold jest gwarancją Twojego zadowolenia!

Sprawdź oferty w innych rejonach Śląska

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy.