Planujesz zakup mieszkania, w którym czuć sie będziesz wygodnie, komfortowo i dobrze? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W naszym biurze nieruchomości zatrudnionych jest wielu agentów, których zadaniem jest odnalezienie dla Ciebie idealnego mieszkania na sprzedaż w Gliwicach. Sprawdź naszą ofertę i już dziś skontaktuj się z naszym biurem, chętnie pomożemy Ci w dokonaniu korzystnej transakcji!

Szukaj mieszkania w Gliwicach

Pomoc w sprzedaży mieszkania w Gliwicach

Jesteś właścicielem mieszkania w Gliwicach, które chcesz przeznaczyć na sprzedaż? Czy wiesz już jak trudna jest sprzedaż nieruchomości w Gliwicach? Konkurencja na rynku jest ogromna – wystarczy popatrzeć tylko na ilość sprzedawanych mieszkań na terenie całego miasta. Podstawą wobec tego jest wyróżnienie swojej oferty na tle innych ogłoszeń w Gliwicach. Jak to zrobić? Najlepiej zgłosić się do specjalistów z naszego biura nieruchomości Re/Max Gold, którzy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje.

Wybierając nasze biuro do pomocy w sprzedaży Twojego mieszkania w Gliwicach otrzymujesz m.in. takie korzyści jak:

    • oszczędność czasu – zrobienie zdjęć, nakręcenie filmu promocyjnego, stworzenie ogłoszenia i umieszczanie go na portalach ogłoszeniowych to procesy bardzo czasochłonne. Decydując się na współpracę z biurem nieruchomości nie musisz się tym zajmować – wszystko zrobi za Ciebie agent;
    • skuteczna promocja – udostępnienie informacji o sprzedaży w serwisach ogłoszeniowych to nie wszystko. Ile razy przeglądając strony, związane z obrotem nieruchomościami, trafiłeś na mieszkania, które od kilku miesięcy nie mogą znaleźć nowego właściciela? Być może osoba, która byłaby zainteresowana jeszcze o niej nie wie! Nasze biuro posiada narzędzia, dzięki którym o Twoim mieszkaniu na sprzedaż dowie się każdy, kto ma szanse zostać potencjalnym kupcem;
    • wsparcie merytoryczne – nasi agenci posiadają dostęp do raportów i szczegółowych analiz rynku nieruchomości, dzięki czemu doskonale znają się na obecnych trendach i wiedzą, w jaki sposób szybko dotrzeć z Twoim ogłoszeniem do grona potencjalnych kupców. Ponadto posiadają również niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu prawa, doradztwa finansowego i psychologii, które szczególnie przydadzą się w trakcie załatwiania spraw formalnych czy prowadzenia trudnych negocjacji z klientem.

Szukasz biura nieruchomości, które pomoże Ci w sprzedaży mieszkania w Gliwicach? Zgłoś się do nas!

Statystyki – mieszkania na sprzedaż – Gliwice

tabela: mieszkania na sprzedaż gliwice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Mieszkania Gliwice - zalety lokalizacji

Gliwice są najbogatszym i co więcej jednym z większych miast województwa śląskiego. Kojarzone są z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi przedsięwzięciami, co czyni je miastem atrakcyjnym biznesowo. W Gliwicach swoje fabryki mają przedstawiciele największych marek z przemysłu motoryzacyjnego, chemicznego i logistyki. Znajduje się tutaj także jedna z największych podstref Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, generująca kilkadziesiąt tysięcy miejsc pracy. Akademicki i biznesowy charakter Gliwice zawdzięczają jednej z ważniejszych uczelni technicznych w Polsce – Politechnice Śląskiej oraz placówkom naukowym Polskiej Akademii Nauk. Bogata oferta kulturalna i rekreacyjna – Palmiarnia Miejska, Gliwicki Teatr Muzyczny, Radiostacja Gliwicka czy liczne obiekty sportowe i tereny zielone, gwarantuje możliwość ciekawego i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Gliwice są bardzo dobrze skomunikowane z innymi regionami, między innymi dzięki autostradom A4 i A1 oraz bliskości Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach.

Sprzedaż mieszkania w Gliwicach z Re/Max Gold

Re/Max Gold zajmuje się sprzedażą mieszkań na terenie Gliwic, Katowic i całego Górnego Śląska. Już od ponad pięciu lat jesteśmy związani ze śląskim rynkiem nieruchomości. Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca ze specjalistami, również z zagranicy, pozwalają nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o profesjonalną obsługę zlecenia na każdym etapie współpracy. Zależy nam, by transakcje na rynku nieruchomości były korzystne dla wszystkich stron.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. usługę home staging, czyli przygotowanie mieszkania pod kątem wizualnym w taki sposób, aby prezentowało się bez zarzutu, a – co za tym idzie – aby wydawało się atrakcyjniejsze. Zabieg ten pozwala zwiększyć wartość mieszkania nawet o 10%, a to oznacza wyższy zysk dla Ciebie!

Jeżeli szukasz agencji nieruchomości, która sprzeda Twoje mieszkanie w Gliwicach z korzyścią dla Ciebie, niezwłocznie skontaktuj się z nami! Poznaj atrakcyjną ofertę usług, które świadczymy na terenie miasta Gliwice. Mieszkania na sprzedaż i ich wycena przestają być problemem naszych klientów!

Sprawdź inne oferty na Śląsku

Sprawdź oferty innych mieszkań na sprzedaż na Śląsku: Bytom, Chorzów, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.