Szukasz biura nieruchomości, które pomoże Ci w znalezieniu komfortowego mieszkania do wynajęcia w Katowicach? Już dziś kontaktuj się z jednym z agentów zatudnianych w naszym biurze, a przedstawi Ci on szereg atrakcyjnych ofert, pośród których z pewnością znajdziesz tę, która przekona Cię do tego, aby nawiązać współpracę właśnie z naszą firmą!

Wyszukiwarka mieszkań do wynajecia w Katowicach

A może jesteś właścicielem mieszkania do wynajęcia? Katowice wydają Ci się miastem, gdzie wynajęcie będzie łatwe, szybkie i przyjemne? Nic bardziej mylnego – tak samo jak ty myśli kilkaset innych osób posiadających w tym mieście mieszkanie do wynajęcia. Katowice są stolicą aglomeracji i zainteresowanie wynajmem jest bardzo duże, szczególnie przez studentów. Jednak z drugiej strony jeszcze większa jest podaż – średnio miesięcznie na portalach dostępnych jest 1500-2000 ofert wynajmu mieszkań.

Wynajem mieszkan w Katowicach

Dlatego nie wystarczy stworzenie prostej oferty i umieszczenie jej na portalu internetowym. Aby znaleźć odpowiednich wynajmujących konieczny jest precyzyjny plan działań począwszy od przygotowania profesjonalnych zdjęć i oferty wynajmu, przez jej promocje, rozmowy z potencjalnymi najemcami, aż po podpisanie odpowiednich dokumentów pod kątem formalno-prawnym, które zabezpieczą Twoje interesy. Masz wybór – spróbować samodzielnie inwestując swój czas i środki finansowe nie mając pewności, kiedy uda nam się wynająć mieszkanie w Katowicach lub skorzystać z usług profesjonalnego biura nieruchomości. Tylko z Re/Max Gold masz gwarancję, że Twoje mieszkanie w Katowicach oferta trafi do szerokiego grona odbiorców. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami i wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, gwarantujemy profesjonalną obsługę zlecenia na każdym etapie współpracy.

Czy wiesz, że dzięki współpracy z nami i zastosowaniu specjalnych mechanizmów:

  • możesz zdecydowanie przyspieszyć wynajem twojej nieruchomości
  • zwiększyć cenę wynajmu mieszkania w Katowicach
  • oszczędzić czas związany z przygotowaniem oferty, odpowiednich dokumentów niezbędnych z wynajmem i innych formalności.
Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszymi specjalistami i otwórz się na nowe możliwości. http://remax-gold.pl/kontakt

Statystyki – mieszkania do wynajęcia - Katowice

mieszkania do wynajęcia Katowice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Mieszkania Katowice – atuty lokaliziacji

Katowice w ciągu ostatnich lat przeszły wielowymiarową przemianę. Stały się przestrzenią atrakcyjną dla mieszkańców, jak i klientów biznesowych. Dynamicznie rozwijające się miasto przyciąga wielu inwestorów. W Katowicach powstaje wiele zagranicznych i lokalnych firm, a Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, zajmująca drugie miejsce w rankingu europejskich stref ekonomicznych, stworzyła już ponad pięćdziesiąt tysięcy miejsc pracy. Katowice przyciągają również młodych. Miasto jest jednym z największych ośrodków akademickich w Polsce.

Mieści się tutaj między innymi:
  • Uniwersytet Śląski,
  • Uniwersytet Ekonomiczny,
  • Akademia Muzyczna,
  • Śląska Akademia Medyczna,

Uczelnie te są zaliczane od lat do jednych z najbardziej prestiżowych w kraju, przez co oferowane tutaj mieszkania dla studentów w Katowicach cieszą się wielkim zainteresowaniem. Katowice, za sprawą oddanej do użytku w 2015 roku Strefie Kultury, stały się jednym z czołowych ośrodków kultury w kraju. Obok kultowego już Spodka powstała siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, nowoczesne Muzeum Śląskie oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Dolina Trzech Stawów, Park Kościuszki czy pobliski Park Śląski to tylko jedne z wielu terenów zielonych, chętnie odwiedzanych przez mieszkańców jako miejsce wypoczynku. Kolejnym atutem Katowic jest rozwinięta komunikacja miejska oraz sieć dróg i autostrad, bliskość autostrady A4 i A1 oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach.

Kompleksowa promocja mieszkania do wynajęcia - Katowice

Firma Re/Max Gold oferuje kompleksowe sługi zakresie wynajmu mieszkań w Katowicach i okolicy. Stronie wynajmującej pomożemy przygotować profesjonalną ofertę zawierającą interesujący opis , plan nieruchomości oraz sesję zdjęciową. Dodatkowo możemy przeprowadzić akcję marketingową w Internecie, aby przyspieszyć cały proces wynajmu i dotrzeć do większego grona klientów. Stronie wynajmującej gwarantujemy pewność transakcji oraz rzetelność ofert przygotowanych przez naszą firmę.

Współpraca z katowickim biurem Re/Max Gold jest gwarancją szybkiej i bezpiecznej realizacji zlecenia. Chcemy, by rynek nieruchomości był dobrym interesem dla wszystkich stron transakcji. Skontaktuj się z biurem nieruchomości Re/Max Gold, a osiągniesz sukces! Pomagamy w wynajmie: mieszkań w Katowicach na Giszowcu, Koszutce, Ligocie, Piotrowicach, Tysiącleciu i Kostuchnie!

Sprawdź też nasze oferty w: Chorzowie, Będzinie, Mysłowicach, Siemianowicach, Sosnowcu.