Trafiłeś tutaj szukając atrakcyjnych i komfortowych mieszkań na sprzedaż w Katowicach? A może myślisz o zakupie mieszkania do remontu? To bez znaczenia, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej agencji!

Szukaj mieszkań na sprzedaż w Katowicach

Wiele osób posiada mieszkanie na sprzedaż w Katowicach, ale nie wie co zrobić, aby sprzedać go szybko i korzystnie bez konieczności obniżania ceny. Mimo ogromnych wysiłków i umieszczenia ofert na licznych portalach, w wielu przypadkach nikt nie wykazuje nim zainteresowania. Jeżeli masz taki problem lub chcesz go uniknąć przy sprzedaży mieszkania to powinieneś zastanowić się, ile korzyści może przynieść Ci skorzystanie z usług biura nieruchomości Re/Max Gold:

  • zaoszczędzisz czas – nie będziesz zmuszony przygotowywać ofertę, robić zdjęć czy filmów promocyjnych, tworzyć informacji o sprzedaży Twojego mieszkania w Katowicach. W zamian możesz zająć się tym, co robisz na co dzień, bo wszystkimi tymi czynnościami zajmie się agent. Co więcej, nie musisz nawet towarzyszyć naszemu agentowi w trakcie oglądania mieszkania przez potencjalnych kupców!;
  • zarobisz więcej – jak to możliwe, że ludzie mogą zapłacić za nieruchomość więcej niż pierwotnie założyłeś? Cóż, wystarczy kilka prostych zabiegów takich jak home staging, czyli odpowiednie przygotowanie nieruchomości pod kątem sprzedaży, czy zorganizowanie drzwi otwartych, które potrafią znacznie zwiększyć wartość nieruchomości.
  • szybko i skutecznie sprzedasz mieszkanie – wyższość skorzystania z usług biura nieruchomości nad sprzedażą na własną rękę polega na doświadczeniu i zaawansowanych systemach informatycznych do publikacji i wymiany ogłoszeń między naszymi agentami. Wszystko to sprawia, że Twoja oferta szybko dostaje się do wszystkich zainteresowanych.

Nad czym się jeszcze zastanawiasz? Jeżeli marzysz o szybkiej sprzedaży swojego nowego lub mieszkania do remontu w Katowicach skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Statystyki – mieszkania na sprzedaż – Katowice

tabela: mieszkania na sprzedaż Katowice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Mieszkanie na sprzedaż - Katowice

Katowice są regionalnym ośrodkiem kultury, nauki i biznesu. Od wielu lat w sercu Górnego Śląska dokonuje się wielowymiarowa przemiana, w wyniku której miasto wyróżnia się na mapie całej Polski. Strefa Kultury, oddana do użytku w 2015 roku, znacznie podniosła rangę i atrakcyjność miasta. Na jej terenie, poza kultowym już Spodkiem, znajduje się innowacyjne Muzeum Śląskie, siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Katowice są również miastem wielkich wydarzeń. Corocznie odbywa się tutaj Off Festival, Festival Tauron Nowa Muzyka, Rawa Blues Festival czy liczne imprezy sportowe. Młodych przyciąga do Katowic atrakcyjna oferta edukacyjna. Mieszczą się tutaj siedziby uczelni, które zaliczane są do grona najbardziej prestiżowych w kraju - Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego, Śląskiej Akademii Medycznej i Akademii Muzycznej. Zielone tereny rekreacyjne, takie jak Park Kościuszki, Dolina Trzech Stawów czy znajdujący się na granicy z Chorzowem Park Śląski są chętnie odwiedzane przez poszukujących relaksu mieszkańców.

Stolica Górnego Śląska jest również bardzo atrakcyjnym obszarem inwestycyjnym. Katowicka Strefa Ekonomiczna zajmuje drugie miejsce w rankingu europejskich stref ekonomicznych i daje zatrudnienie ponad pięćdziesięciu tysiącom mieszkańców. Katowice mogą pochwalić się również dobrze rozwiniętą siecią dróg i autostrad. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi regionami dzięki autostradzie A4 i A1 oraz bliskości Międzynarodowego Lotniska Katowice w Pyrzowicach.

Mieszkanie i jego sprzedaż z Re/Max Gold Katowice

Biuro nieruchomości Re/Max Gold pomoże Ci w szybkiej i bezpiecznej sprzedaży mieszkania na terenie Katowic i całego Górnego Śląska. W swojej ofercie posiadamy szereg kompleksowych rozwiązań, dzięki którym Twoja oferta będzie atrakcyjna i wiarygodna dla potencjalnych klientów. Działania z zakresu marketingu i promocji w Internecie pozwolą dotrzeć ogłoszeniu do szerokiego grona odbiorców.

Nasze biuro nieruchomości mieści się w samym centrum Katowic. Re/Max Gold należy do globalnej sieci, która zajmuje pierwsze miejsce wśród agencji nieruchomości na całym świecie. Nasze sukcesy, współpraca ze znakomitymi specjalistami i wieloletnie doświadczenie owocują zadowoleniem klientów. Zależy nam, by rynek nieruchomości był atrakcyjny dla wszystkich stron transakcji.

Nasza firma skupia się na jakości świadczonych usług. W naszej ofercie znajdziejsz nie tylko nowe mieszkania w Katowicach, ale też wiele usług, które kompleksowo pomogą Ci przy sprzedaży mieszkania w Katowicach – jedną z nich jest promocja mieszkania w Internecie za pomocą sieci reklamowej Google AdWords. Jeżeli ktoś szuka mieszkania na sprzedaż przez wyszukiwarkę Google, a Twoja nieruchomość spełnia jego wymagania, natychmiastowo wyświetli mu się ona w linkach sponsorowanych.

Chcesz szybko sprzedać swoje mieszkanie w Katowicach? Skontaktuj się z nami! Pomagamy w sprzedaży: mieszkań w Katowicach na Giszowcu, Koszutce, Ligocie, Piotrowicach, Tysiącleciu i Kostuchnie! Nie zapomnij też o naszej ofercie z mieszkaniami do wynajęcia w Katowicach

Sprawdź inne oferty na Śląsku

Sprawdź oferty innych mieszkań na sprzedaż na Śląsku: Bytom, Chorzów, Gliwice, Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.