Mysłowice to miasto, które cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli i Ty szukasz mieszkania w tym mieście, to już dziś sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszymi agentami, którzy wyszukają dla Ciebie najbardziej atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Mysłowicach!

Szukaj mieszkań w Mysłowicach

Mieszkania na sprzedaż - Mysłowice

Jesteś właścicielem mieszkania w Mysłowicach i planujesz jego sprzedaż? Pewnie zastanawiasz się nad najkorzystniejszym rozwiązaniem. Możesz spróbować sprzedać je na własną rękę umieszczając oferty na portalach i prosząc znajomych o udostępnianie tej informacji. Niestety może to kosztować Cię wiele czasu, wysiłku i pieniędzy, a efekt nie zawsze jest taki jakbyś oczekiwał. Dlatego może lepiej oddać się w ręce profesjonalistów i sprzedać mieszkanie szybko i z większym zyskiem? Współpraca z naszym biurem nieruchomości Re/Max Gold Mysłowice daje wiele korzyści:

  • bezpieczeństwo - wybierając umowę na wyłączność masz pewność, że agent jest w pełni zaangażowany w proces sprzedaży Twojej nieruchomości jednocześnie dając gwarancję bezpieczeństwa przy oględzinach z klientami i finalizowaniu transakcji;
  • wyższy zysk i oszczędność czasu - korzystając z różnych metod i technik sprzedaży agent jest w stanie zwiększyć wartość Twojej nieruchomości nawet o 25%! Dzięki ścisłej współpracy nie musisz już przejmować się tworzeniem ogłoszeń, robieniem zdjęć i kwestiami formalnymi, agencja robi to za Ciebie;
  • skuteczna i szybka sprzedaż – wieloletnie doświadczenie w branży i znajomość rynku nieruchomości dają pewność, że agencja odpowiednio przygotuje Twoje mieszkanie, a dzięki skutecznej promocji błyskawicznie sfinalizuje jej sprzedaż. Przy odpowiednim przygotowaniu czas oczekiwania na sprzedaż skraca się statystycznie nawet o 40%!

Jeśli więc chcesz szybko i korzystnie sprzedać swoje mieszkanie w Mysłowicach, nie zastanawiaj się dłużej. Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Statystyki – mieszkania na sprzedaż – Mysłowice

tabela: mieszkania na sprzedaż Mysłowice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Mieszkania w Mysłowicach

Na atrakcyjność nieruchomości oprócz jej powierzchni i wyglądu wpływa również lokalizacja. Mysłowice należą do miast tworzących Górnośląski Związek Metropolitalny. W odróżnieniu od innych miast regonu, są nieco spokojniejsze i bardziej kameralne. Niewątpliwą zaletą są rozległe tereny zielone, które przyciągają osoby chcące aktywnie spędzić czas. Uroki lokalnej przyrody sprzyjają wycieczkom rowerowym i pieszym wędrówkom. Atrakcyjność miasta podnosi fakt, że jest doskonale skomunikowane z regionem. Transport publiczny jest dobrze zorganizowany i funkcjonalny, plusem jest także bliskie sąsiedztwo dwóch portów lotniczych Katowice-Pyrzowice i Kraków-Balice oraz łatwy dojazd do autostrady A4. Włodaze miasta stawiają mocny nacisk promowanie i ochronę dóbr kultury, podkreślając historyczny charakter miasta. Mysłowice mogą się pochwalić interesującymi obiektami architektonicznymi oraz klimatyczną zabudową miasta.

Sprzedaj mieszkanie w Mysłowicach z Re/Max Gold

Katowickie biuro nieruchomości Re/Max Gold od pięciu lat działa na terenie Mysłowic, Katowic i całego Górnego Śląska. Jest częścią globalne sieci agencji nieruchomości, która od wielu lat plasuje się na pierwszych miejscach branżowych rankingów. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca ze specjalistami w obrocie nieruchomościami są gwarancją świadczenia najwyższej jakości usług.

Biuro Re/Max Gold posiada szeroką ofertę usług, które pozwolą na wyróżnienie Twojej oferty na rynku.

  • Przygotujemy wyczerpujący opis Twojego mieszkania wraz z planem i zdjęciami dzięki czemu oferta będzie bardziej wiarygodna i atrakcyjna dla odbiorców.
  • Zajmiemy się kompleksową promocją Twojej oferty, by dotarła do jak najszerszego grona potencjalnych klientów.
  • W ramach usługi "home staging" przygotujemy Twój lokal tak, by wizualnie prezentował się bez zarzutu.

Zrobimy dla Ciebie o wiele więcej, jeszcze dziś skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, by rozpocząć współpracę z Re/Max Gold. Pomożemy Ci sprzedaż Twoje mieszkanie w Mysłowicach szybko i z zyskiem!

Sprawdź inne oferty na Śląsku

Sprawdź oferty innych mieszkań na sprzedaż na Śląsku: Bytom, Chorzów, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.