Zachęcamy Cię do zapoznanie się z pełną ofertą naszego biura nieruchomości, które pomoże Ci w sprawnym nabyciu wymarzonego mieszkania w Świętochłowicach. Sprawdź naszą pełną ofertę i skontaktuj się z agentem, który znajdzie dla Ciebie mieszkanie z Twoich marzeń!

Wyszukiwarka nieruchomości

Sprzedajesz mieszkanie w Świętochłowicach?

Potrzebujesz pomocy przy sprzedaży mieszkania? Świętochłowice wydają Ci się miastem, gdzie konkurencja jest niewielka i taką transakcję można przeprowadzić w kilka dni? Nawet nie wiesz jak się mylisz!

Sprzedaż mieszkania w Świętochłowicach nie jest sprawą łatwą, wymaga przede wszystkim ogromnego nakładu czasu, ale i kosztów niezbędnych do przygotowania odpowiednich materiałów do sprzedaży czy też promocji ogłoszenia w Internecie, czy prasie. Jeżeli nie stać Cię na ponoszenie tych niepotrzebnych kosztów, a zależy Ci na szybkiej sprzedaży w atrakcyjnej cenie powinieneś skontaktować się z naszymi agentami.

W biurze nieruchomości Re/Max Gold przygotujemy atrakcyjną ofertę Twojego mieszkania na sprzedaż, która przyciągnie wielu potencjalnych nabywców ze Świętochłowic i okolic. Odpowiedz sobie na poniższe 3 pytania i jeżeli na chociaż jedno odpowiedź brzmi „NIE” skontaktuj się z naszymi agentami, którzy pomogą Ci to zrobić!

  • Czy wiesz, że dzięki zastosowaniu specjalnych narzędzi możesz przyspieszyć sprzedaż Twojego mieszkania aż o 40%? Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszymi specjalistami i otwórz się na nowe możliwości.
  • Czy wiesz, że korzystając z nowatorskich metod promocji nieruchomości jesteśmy w stanie zwiększyć Twój zysk nawet o 25%! Świętochłowice to doskonały rynek dla sprzedaży mieszkania, z nasza pomocą osiągniesz maksymalny zysk.
  • Czy wiesz, że otrzymasz wsparcie merytoryczne na wszystkich etapach sprzedaży Twojego mieszkania. Pomożemy Ci uporać się ze wszystkimi kwestiami prawnymi oraz zadbamy o najlepszą promocję Twojej nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie oraz sukcesy, które odnosimy na rynku nieruchomości są najlepszym dowodem na to, że jesteśmy wyborem idealnym dla Twoich potrzeb.

Statystyki - mieszkania na sprzedaż - Świętochłowice

tabela: mieszkania na sprzedaż Świętochłowice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

ŚWIĘTOCHŁOWICE- okolica

O wartości mieszkania nie świadczy wyłącznie jego powierzchnia i stan wnętrza, ale także lokalizacja. Świętochłowice są usytuowane w samym centrum Konurbacji Górnośląskiej, jedynie 7 kilometrów od Katowic – ważnego ośrodka kultury, nauki i biznesu. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej i Drogowej Trasie Średnicowej, są dobrze skomunikowane z sąsiadującymi miastami. Zdominowany przez przemysł ciężki pejzaż miasta należy już do przeszłości. Świętochłowice, podobnie jak cały region, zmieniają swoje oblicze. Wzrasta potencjał ekonomiczny miasta, rozwijają się firmy związane z nowymi technologiami i usługami. W ostatnich latach wizytówką Świętochłowic stał się ośrodek sportowo-rekreacyjny Skałka. Mieszkańcy chętnie spędzają czas wolny na terenie ośrodka. Do ich dyspozycji są kąpieliska, boiska, lodowisko, korty tenisowe, fitness club, ścieżki rowerowe, plac zabaw dla dzieci czy przystań kajakowa. Ciekawą ofertę kulturalną zapewnia między innymi Centrum Kultury Śląskiej i Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

Kompleksowa promocja MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH

Siedziba firmy Re/Max Gold mieści się w Katowicach. Jesteśmy członkiem międzynarodowej sieci agencji nieruchomości, która już od lat zajmuje pierwsze miejsca w zestawieniach najlepszych agencji na światowym rynku nieruchomości i może pochwalić się wieloma sukcesami. Współpraca ze specjalistami z całego świata i nasze wieloletnie doświadczenie są gwarancją usług najwyższej jakości.

Od ponad pięciu lat pomagamy w szybkim i bezpiecznym obrocie nieruchomościami na terenie całego Śląska. Zapewniamy profesjonalną obsługę zlecenia na każdym etapie współpracy oraz szereg rozwiązań, dzięki którym oferta trafi do licznego grona odbiorców, a Ty będziesz mógł cieszyć się bezproblemową sprzedażą mieszkania w atrakcyjnej cenie.

Najważniejsze jest dla nas, żeby rynek nieruchomości był bardzo dobrym interesem zarówno dla kupującego jak i sprzedającego mieszkanie.

Skontaktuj się z naszymi agentami i przekonaj się, że współpraca z katowickim biurem nieruchomości Re/Max Gold to najlepsza opcja na rynku, która pomoże Ci w sprawnej sprzedaży mieszkania w Świętochłowicach!

Sprawdź inne oferty na Śląsku

Sprawdź oferty innych mieszkań na sprzedaż na Śląsku: Bytom, Chorzów, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Zabrze.