Witamy Cię na stronie naszego biura nieruchomości, którego pracownicy pomogą Ci w spełnieniu marzeń związanych z zakupem idealnego domu w Katowicach. Zapoznaj się z pełną ofertą naszej agencji i przekonaj się, dlaczego warto kupić dom właśnie w tym mieście!

Szukaj domów na sprzedaż w Katowicach

Informacje o sprzedaży domów w Katowicach

Na pytanie w którym śląskim mieście znajdują się najdroższe domy na sprzedaż? Katowice to odpowiedź nasuwająca się niemal natychmiast. Tak to prawda, ale biorąc pod uwagę fakt, że w stolicy aglomeracji znajdziemy również najwięcej ofert w całym województwie. Analizując te dwie informacje można pomyśleć że samodzielna sprzedaż jest niezwykle prosta – szczególnie jeżeli chodzi o domy. Katowice i konkurencyjność tego rynku sprawia, że trzeba dołożyć wielu starań, aby osiągnąć swój cel począwszy od przygotowania atrakcyjnej oferty, przez jej promocję, aż po ostateczne negocjacje sprzedażowe.

Czy wiesz o tym, że nawet jeżeli umieścisz ogłoszenie na stronie internetowej może się okazać, że nikt na nie odpowie mimo atrakcyjnej lokalizacji czy niskiej ceny. Jeżeli chcesz uniknąć tego rodzaju problemów zgłoś się do naszego biura nieruchomości Re/Max Gold w Katowicach.

    Decydując się na sprzedaż swojego domu z profesjonalistami zyskujesz:


  • czas – nie musisz się martwić się formalnościami, dokumentacją, robieniem zdjęć, kręceniem filmu promocyjnego czy wrzucaniem informacji o sprzedaży na portale ogłoszeniowe. Agent biura nieruchomości zrobi to za Ciebie! Co więcej, dostęp do najnowszych rozwiązań w zakresie promocji nieruchomości sprawia, że korzystając z usług agencji możesz skrócić czas oczekiwania na klienta nawet o 40%!;
  • pieniądze – nasze biuro oferuje szereg działań promocyjnych, zwiększających wartość Twojej nieruchomości. Coraz popularniejsza w Polsce usługa home stagingu, polegająca na wizualnym przygotowaniu domu do sprzedaży, może znacząco zwiększyć wartość Twojej nieruchomości;
  • ludzi zaangażowanych w Twoją sprawę – decydując się na zawarcie umowy na wyłączność z naszym biurem nieruchomości zyskujesz pełne zaangażowanie agentów w Twoją sprawę. To Twoje zdanie będzie dla nas zawsze najważniejsze! W końcu szybka sprzedaż oznacza nie tylko czystą satysfakcję, ale także zysk zarówno dla nas jak i dla Ciebie;
  • klientów – dzięki 40-letniemu doświadczeniu doskonale wiemy, w jaki sposób zachęcić osoby szukające ofert domu na sprzedaż do zainteresowania się akurat Twoją nieruchomością. Możesz to sprawdzić na własne oczy, decydując się na organizację drzwi otwartych podczas których potencjalni klienci przyjdą oglądać Twoją nieruchomość, aby zapoznać się z jej atmosferą.

Jeżeli marzysz o szybkiej sprzedaży domu w Katowicach, skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Statystyki – domy na sprzedaż – Katowice


domy na sprzedaż katowice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Domy na sprzedaż w Katowicach


Pamiętajmy, że na wartość nieruchomości nie wpływa wyłącznie powierzchnia i wnętrze domu, ale także jego położenie. Katowicki rynek nieruchomości jest jednym z najbardziej atrakcyjnych w całej Polsce. Wszystko za sprawą dynamicznie rozwijającego się miasta. Stolica Górnego Śląska nieustannie przyciąga nowych inwestorów. Swoją działalność rozpoczyna tu wiele lokalnych i zagranicznych firm. Funkcjonuje tu także Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, która zajmuje drugie miejsce w rankingu europejskich stref ekonomicznych.

Katowice przyciągają również wielu młodych ludzi, przede wszystkim dzięki ciekawej ofercie edukacyjną, jak i kulturalnej. W mieście swoje siedziby mają między innymi Uniwersytet Śląski, Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Akademia Muzyczna. Otwarte w 2015 roku Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia oraz innowacyjne Muzeum Śląskie czynią miasto ważnym ośrodkiem kultury. Liczne tereny zielone, takie jak Dolina Trzech Stawów, Park Kościuszki czy pobliski Park Śląski, przyciągają poszukujących odpoczynku turystów. Kolejną mocną stroną Katowic jest dobrze rozwinięta sieć dróg. Pobliskie autostrady A4 i A1 oraz Międzynarodowe Lotnisko Katowice w Pyrzowicach zapewniają miastu dobre połączenie z innymi regionami.
Zapraszamy również na strony z opisami nieruchomości domy Katowice Zarzecze, domy Katowice Panewniki, domy Katowice Brynów, domy Katowice Piotrowice.

Sprzedaj dom w Katowicach z Re/Max Gold


Re/Max Gold to agencja nieruchomości, działająca od ponad pięciu lat na terenie Katowic i całego Górnego Śląska, oferująca szereg skutecznych usług, które podniosą wartość oraz przyspieszą sprzedaż Twojego domu w Katowicach. Należymy do międzynarodowej sieci Re/Max, która słynie z niezawodności i plasuje się na pierwszym miejscu wśród agencji nieruchomości na całym świecie. Sprzedajemy domy z rynku wtórnego, jak również nowe domy w Katowicach

W ofercie Re/Max Gold znajdziesz rozwiązania, dzięki którym Twoja oferta będzie atrakcyjna i wiarygodna, a ogłoszenie dotrze do szerokiego grona potencjalnych kupców. Wspólnie z nami możesz przygotować wyjątkowe drzwi otwarte Twojej nieruchomości, zadbać o remont i odpowiedni wystrój wnętrza domu. Podejmiemy się również działań promocyjnych i marketingowych w internecie – na portalach ogłoszeniowych, czy w mediach społecznościowych.

Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości w Katowicach, jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów agencji Re/Max Gold. Zależy nam, by rynek nieruchomości był dla wszystkich stron atrakcyjnym i bezpiecznym interesem.

Sprawdź domy na sprzedaż w innych rejonach Śląska

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy.