Marzy Ci się zakup domu, w którym będziesz czuć się wygodnie i komfortowo? Marzysz o miejscu, w których wraz z całą rodziną poczujecie się jak... w domu? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura, które naszym Klientom pomaga w odnalezieniu domów na sprzedaż w Sosnowcu. Zapraszamy do współpracy!

Wyszukiwarka domów w Sonowcu

Pomoc w sprzedaży domu w Sosnowcu

Jedną z najczęściej poszukiwanych nieruchomości w Zagłębiu Dąbrowskim w Internecie są domy na sprzedaż. Sosnowiec obok Dąbrowy Górniczej należy do największych miast regionu, dlatego nie dziwi fakt, że zarówno na terenie miast jak i w bliskim ich sąsiedztwie znajduję się najwięcej ofert nieruchomości takich jak mieszkania czy domy. Sosnowiec wydaje się najbardziej atrakcyjnym miejscem, ponieważ graniczy ze stolicą aglomeracji – Katowicami. Mimo tego jeżeli masz dom w Sosnowcu i chcesz go sprzedać, wcale nie będzie to takie łatwe.

W pierwszej kolejności musisz przygotować ofertę, która przyciągnie zainteresowanych klientów, wykonać atrakcyjne zdjęcia domu, wycenić nieruchomość, odpowiednio ją wypromować, a na końcu dopełnić wszystkich formalności prawnych. Jednak jeżeli chcesz mieć pewność, że sprzedasz dom w Sosnowcu szybko i z zyskiem to trafiłeś na odpowiednią stronę! Profesjonalne biuro nieruchomości Re/Max Gold jest częścią globalnej sieci Re/Max, która w rankingach agencji nieruchomości na całym świecie regularnie zajmuje pierwsze miejsce. Nasz mieszczący się w Katowicach oddział już od ponad pięciu lat świadczy usługi z zakresu obrotu i promocji nieruchomości na najwyższym poziomie.

Klienci, którzy zaufali nam i sprzedawali z naszym biurem nieruchomości w Sosnowcu zyskali przede wszystkim:

  • Wyższy zysk – specjalne narzędzia, z których korzystamy pozwoliły uatrakcyjnić ofertę sprzedaży domu oraz podnieść wartość jego sprzedaży w niektórych przypadkach nawet o 25% !
  • Szybszą sprzedaż – wpływ na sprzedaż domu ma kilka czynników. Docierając precyzyjnie do osób zainteresowanych ofertą proces sprzedaży był krótki, co pozwoliło oszczędzić czas klienta.
  • Bezpieczeństwo – każdym procesem sprzedaży domu zarządza jedna osoba i tylko jedna osoba ma klucze do sprzedawanej nieruchomości.
  • Pełne wsparcie merytoryczne - sprzedaż nieruchomości wymaga wiedzy z zakresu prawa, negocjacji, doradztwa finansowego, a nawet psychologii. Nasi profesjonalnie przygotowani pracownicy zawsz pomagają wszystkich aspektach transakcji.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i zyskaj profesjonalną pomoc w sprzedaży nieruchomości.

Statystyki – domy na sprzedaż - Sosnowiec

 

domy na sprzedaż sosnowiec - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Sosnowiec – słów kilka o mieście

 

Metraż i wyposażenie to nie jedyne zmienne mające wpływ na wartość nieruchomości, niezwykle istotna jest także jej lokalizacja. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu parków technologiczno-przemysłowych oraz istnieniu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Sosnowiec stanowi atrakcyjne miejsce pod inwestycje. Jednym z ważniejszych projektów zrealizowanych w ostatnich latach była budowa Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia, do którego ściągają wystawcy z Polski i zagranicy. Bliskość portu lotniczego Katowice-Pyrzowice oraz łatwy dojazd do autostrady A4 mają pozytywny wpływ na rozwój miasta, a stale rozbudowywana infrastruktura drogowa i kolejowa sprawia, że Sosnowiec jest doskonale skomunikowany z innymi miejscowościami w regionie.

Sosnowiec jest miastem uniwersyteckim, które co roku przyciąga setki studentów. Swoją siedzibę mają tu wydziały Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej, a także Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Miasto posiada także wiele atrakcji kulturalnych dla mieszkańców - mnogość kin, teatrów, klubów i restauracji daje sporo możliwości spędzania wolnego czasu. Jeśli ktoś preferuje aktywny wypoczynek, miasto oferuje wiele terenów zielonych, obiektów sportowych, a także tras rowerowych.

Jak sprzedawać domy w Sosnowcu?

 

W ofercie naszego biura nieruchomości znajdziesz usługi , które znacząco przyspieszą sprzedaż domu w Sosnowcu. Oferujemy między innymi home staging czyli sztukę wizualnego przygotowania nieruchomości. Dzięki temu dom prezentuje się atrakcyjnie dla potencjalnych nabywców, a to sprawia, że proces sprzedaży może się skrócić nawet o 40%!

Nie zwlekaj i jeszcze dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem, by nawiązać współpracę z Re/Max Gold. Dobierzemy odpowiednie usługi do Twoich oczekiwań i przyspieszymy sprzedaż Twojego domu w Sosnowcu.

Sprawdź domy na sprzedaż w innych rejonach Śląska

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Tychy.