Trafiłeś tutaj szukając wymarzonego domu w Tychach. I świetnie się składa, a to dlatego, że naszym biurze nieruchomości odnajdziesz wiele interesujących domów na sprzedaż w Tychach, w których wraz z całą swoją rodziną poczujesz się idealnie. Zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z ofertą naszego biura, a także do kontaktu z jednym z naszych agentów, który pomoże Ci w odnalezieniu nieruchomości, której szukasz!

Kup dom w Tychach

Pomoc w sprzedaży domu w Tychach

Czy wiesz ile osób wystawia domy na sprzedaż w mieście takim jak Tychy? Nie dziwi więc fakt, że Twoje ogłoszenia nie odnoszą skutku, ponieważ sprzedaż domu w Tychach czy w dużej miejscowości nigdy nie jest łatwą sprawą. Aby skutecznie sprzedać nieruchomość przez biuro w Tychach należy zapoznać się z charakterystyką konkretnego rynku, danymi statystycznymi, dotychczasowymi ofertami i wieloma dokumentami dotyczącymi prawnych aspektów sprzedaży. Niestety to wszystko wymaga sporych nakładów czasu, którego zwykle mamy niewiele. Chciałoby się powiedzieć zostaw to zawodowcom! Firma Re/Max Gold wyciąga rękę właśnie do takich osób jak Ty!

Wybierając biuro nieruchomości zyskujesz:

  • Oszczędność czasu – często nie zdajemy sobie nawet sprawy jak długo trwa zrobienie zdjęć i sporządzenie opisu oraz planu nieruchomości, a co dopiero umieszczanie ogłoszeń na portalach, promocja naszej nieruchomości, albo załatwienie spraw w urzędach. Dzięki pomocy Re/Max Gold nie będziesz musiał się nawet spotykać z potencjalnymi klientami – nasz agent załatwi wszystko za Ciebie.
  • Bezpieczeństwo – dając nam umowę na wyłączność zapewniasz sobie komfort, o jakim Ci się nawet nie śniło. Pospisujesz jedną umowę z jedną osobą i tylko z nią się kontaktujesz. W dodatku tylko ta osoba ma dostęp do Twojej nieruchomości i jest całkowicie odpowiedzialna za Twój majątek i spokój.
  • Wsparcie merytoryczne – sprzedaż nieruchomości wymaga wiedzy z zakresu prawa, doradztwa finansowego, negocjacji, a nawet psychologii. Wybierając Re/Max Gold nie musisz się jednak tym martwić – nasi agenci dzięki profesjonalnym szkoleniom posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności w każdej z tych dziedzin. W sytuacjach stresowych – negocjacje ceny itp. - przyda się osoba, która spojrzy na wszystko chłodnym okiem i posiada niezbędne kompetencje do prowadzenia takich rozmów. Dzięki Re/Max Gold możesz mieć pewność, że transakcja będzie dla Ciebie korzystna i nie zostaną pominięte żadne aspekty formalno-prawne.

Chcesz korzystnie sprzedać dom w Tychach? Koniecznie zgłoś się do naszych ekspertów.

Statystyki – domy na sprzedaż - Tychy

domy na sprzedaż tychy - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Domy Tychy – zalety lokalizacji

O atrakcyjności Tychów świadczy przynależność miasta do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nie powinny więc dziwić liczne inwestycje, dokonywane na tym terenie. Najgłośniejszą z nich w ostatnich latach było utworzenie wspaniałego stadionu piłkarskiego, stanowiącego absolutną czołówkę tego typu obiektów w Polsce. Dodatkowo, Tychy są bardzo dobrze skomunikowane z Katowicami – najważniejszym ośrodkiem biznesowym, kulturalnym i akademickim na terenie województwa śląskiego. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również Autostrady A1 i A4, umożliwiające dogodną komunikację z całą Polską. Do tego na terenie miasta znajduje się wiele parków, co czyni z Tychów jedno z najbardziej zielonych miast na Śląsku. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się w której dzielnicy Tychów kupić dom odwiedź nasz blog!

Jak sprzedawać domy w Tychach?

Re/Max Gold sprawi, że sprzedaż nieruchomości będzie prostsza jak nigdy wcześniej. Standardowe ogłoszenie to za mało? Jedną z naszych usług (http://remax-gold.pl/uslugi) składających się na szereg działań promocyjnych, jest utworzenie strony internetowej, dedykowanej konkretnej nieruchomości. Pomożemy również odpowiednio wycenić nieruchomość, przygotować wszystkie formalności, a dzięki odpowiednim działaniom marketingowym zwiększymy zainteresowanie Twoim domem.

Nie czekaj dłużej – już dziś skontaktuj się z naszym agentem, a pomożemy Ci szybko i opłacalnie sprzedać Twój dom, bez zbędnego stresu i marnowania Twojego czasu.

Sprawdź domy na sprzedaż w innych rejonach Śląska

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry.