Jesteś właścicielem i rozważasz sprzedaż nieruchomości? A może szukasz atrakcyjnej nieruchomości w Chorzowie? Liczba ogłoszeń podobnych nieruchomości przyprawia Cię o ból głowy? Liczysz na pomocbiura nieruchomości w zakresie sprzedania albo zakupu domu lub mieszkania? Nie czekaj, już dziś zapoznaj się z ofertą naszej agencji. Zapewniamy fachową pomoc nie tylko w zakresie sprzedaży, ale także zakupu czy wynajmu domu, mieszkania lub działki. Dzięki nam przekonasz się, że transakcja kupna lub sprzedaży nieruchomości może być szybka i przyjemna!

Biuro nieruchomościRE/MAX Gold działa na terenie Chorzowa i okolic od ponad jedenastu lat. Jest częścią globalnej sieci, która od lat znajduje się w czołówce branżowych rankingów z całego świata. 50-letnie doświadczenie zdobyte przez lata pracy w branży nieruchomości, współpraca z ekspertami oraz sukcesy naszych pracowników gwarantują świadczenie najwyższej jakości usług. Pracujemy na podstawie umowy ekskluzywnej, czyli na wyłączność. Dodatkowo z momentem podpisania z nami umowy otrzymujesz wsparcie jednego z pracowników, który od początku do końca będzie zajmować się Twoją sprawą. 

Oferty nieruchomości w Chorzowie:

Wyszukiwarka nieruchomości w Chorzowie

Sprzedaż mieszkania, domu lub działki w Chorzowie – agencja nieruchomości może Ci w tym pomóc

Prawdopodobnie, słysząchasło „sprzedaż nieruchomości”, pomyślałeś o konieczności samodzielnego stworzenia oferty i wrzucenia jej na jakiś portal internetowy. To w końcu nic trudnego, prawda? Ale sprzedaż domu, mieszkania czy działki na tak konkurencyjnym rynku, często okazuje się być czasochłonnym procesem. Stały kontakt z potencjalnymi klientami, odpowiadanie wciąż te same pytania, bezskuteczne umieszczanie oferty na kolejnych portalach branżowych – mało kto ma na to czas.

Dlatego optymalnym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z biurem nieruchomości. Dzięki temu zyskujesz więcej czasu dla siebie, a dodatkowo sprzedasz swoje mieszkanie, dom lub działkę:

 • w korzystniejszej cenie – doświadczony agent, wykorzystując swoją wiedzę i narzędzia promocyjne może podnieść cenę Twojej nieruchomości nawet o 25% jej pierwotnej wartości, a to oznacza dla Ciebie większy zysk;
 • szybciej – agenci nieruchomości wiedzą, że czas jest bezcenny. Dlatego starają się profesjonalnie przygotować nieruchomość, zintensyfikować działania promocyjne i efektywnie przeprowadzać negocjacje. Takie działanie to najlepszy klucz do szybkiej sprzedaży;
 • bezpiecznie – dzięki szerokiej wiedzy agentów z zakresu prawa i doradztwa finansowego, a także umiejętnościom negocjacyjnym możesz być pewien, że Twoja transakcja przebiegnie prawidłowo. Pośrednik z łatwością wykryje oszustwo i nie dopuści do przekazania pieniędzy nieodpowiedniej osobie.

Jeśli chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość w Chorzowie i osiągnąć zysk, nie zastanawiaj się i już dziś zgłoś się do profesjonalnego agenta nieruchomości.

Warto pamiętać, że zapewniamy nie tylko bezpieczną sprzedaż nieruchomości. Proponujemy również dodatkowe usługi, które mogą znacznie podnieść atrakcyjność Twojej oferty, np. takie jak:

 • stworzenie interesującego opisu oraz szczegółowego planu nieruchomości – te informacje mają kluczowe znaczenie przy sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu potencjalny klient ma możliwość zapoznania się m.in. ze stanem danego lokalu czy budynku i sprawdzenia, czy taka propozycja go interesuje, nie musi do Ciebie wydzwonić z pytaniami o szczegóły;
 • organizacja drzwi otwartych, a także szeroka promocja Twojej oferty w internecie – możemy stworzyć stronę internetową dedykowaną Twojemu mieszkaniu w Chorzowie, a także przeprowadzić kampanię marketingową Google AdWords. Tym samym znajdziesz wielu potencjalnych nabywców – nie tylko z pobliskiej okolicy czy Górnego Śląska, ale z całej Polski, a nawet świata!

Na prośbę klienta tworzymy także nagrania wnętrza. Filmiki umieszczone w internecie zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę niż klasyczne zdjęcia czy długie opisy. Dokładamy wszelkich starań, aby wyglądały profesjonalnie i były ciekawe.

Statystyki rynku nieruchomości w Chorzowie – ceny za m2 obowiązujące przy sprzedaży/wynajmie

Zanim zaczniesz szukać mieszkania, domu lub działki na własną rękę, zapoznaj się z obowiązującymi cenami nieruchomości w Chorzowie. Pozwoli Ci to odpowiednio wycenić swoją nieruchomość, a tym samym zwiększyć szanse na jej sprzedaż oraz uniknąć przepłacenia podczas zakupu kolejnego lokalu lub budynku.

Jednocześnie pamiętaj, że podane kwoty to tylko statystyki – za niektóre mieszkania np. o podwyższonym standardzie będzie trzeba zapłacić nieco więcej. Warto wziąć to pod uwagę podczas porównywania cen na rynku mieszkaniowym.

Statystyki rynku nieruchomości w Chorzowie - sprzedaż / wynajem


ceny nieruchomości Chorzów - statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Miasto, które stawia na rozwój – dlaczego mieszkanie w Chorzowie to dobry pomysł?

Chorzów znajduje się w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest ośrodkiem przemysłu hutniczego, metalowego i energetycznego – miastem atrakcyjnym dla inwestorów. Duży wybór atrakcji znajdą tutaj również miłośnicy kultury i wypoczynku w otoczeniu natury. Na terenie Chorzowa znajdują się:

 • Park Śląski, zwany „zielonymi płucami Górnego Śląska” – pełni on funkcję kulturalno-rekreacyjną dla wielu mieszkańców z całego regionu;
 • Śląski Ogród Zoologiczny – ma powierzchnię 50 ha, na której mieszka prawie 200 rodzimych i obcych gatunków zwierząt. Jednocześnie pełni formę azylu dla wielu zagrożonych gatunków;
 • „Legendia”, Śląskie Wesołe Miasteczko – to lunapark, wyjątkowe miejsce pełne radości, beztroski i pełnych ekscytacji okrzyków dzieci oraz dorosłych. Znajduje się tam 26 ha zieleni, ponad 40 różnych atrakcji oraz 5 stref zabawy. Z pewnością nikt nie będzie się tam nudzić;
 • Planetarium, Śląski Park Nauki im. Mikołaja Kopernika – idealne miejsce dla miłośników kosmosu. Najmłodsi goście mogą liczyć na ciekawe lekcje, z kolei dla dorosłych przygotowano niezwykle interesujące instalacje;
 • Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie – to prawdziwa skarbnica historii i kultury Górnego Śląska. Zgromadzono tam wiele zabytków architektonicznych, w tym okazy z XVII wieku! Można dowiedzieć się tam ciekawostek o rejonie, a także pospacerować w pięknej okolicy;
 • Chorzowskie Centrum Kultury oraz Teatr Rozrywki – dzięki swojej bogatej ofercie muzycznej i teatralnej ściągają do miasta miłośników wydarzeń kulturalnych z całego Śląska.

W Chorzowie trudno jest się nudzić! Liczne atrakcje zapewniają rozrywkę przez cały rok zarówno dzieciom, jak i dorosłym w każdym wieku. To miejsce tętni życiem.

Warto podkreślić, że Chorzów sąsiaduje z Katowicami – ważnym ośrodkiem biznesu, nauki i kultury. Tam również można znaleźć ciekawe atrakcje i miejsca, gdzie można miło spędzić czas, a także znaleźć dobrą pracę. Co ważne, Chorzów jest doskonale skomunikowany ze stolicą Górnego Śląska oraz innymi regionami dzięki świetnie rozwiniętej sieci dróg i komunikacji miejskiej. Najważniejszymi ulicami, które biegną przez miasto, są autostrada A4 oraz główne drogi krajowe nr 907 i 97. Znacznie ułatwiają poruszanie się pomiędzy miastami takimi jak Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Katowice i Bytom. W rezultacie można pracować czy uczyć się w różnych rejonach Górnego Śląska i bez problemu dotrzeć wszędzie na czas.

Kup wymarzony dom lub mieszkanie w Chorzowie z biurem nieruchomości RE/MAX Gold

Sprzedaż nie jest naszym jedynym „konikiem”. Potrafimy także spełniać marzenia dotyczące zakupu lub wynajmu własnych czterech kątów. Co więcej, w ofercie naszej agencji nieruchomości znajdziesz obiekty nie tylko z Chorzowa. Mamy oddziały w ponad 120 krajach. Oznacza to, że posiadamy dostęp do bardzo bogatej bazy danych i możemy zaproponować Ci wyjątkowe mieszkania, domy czy działki w wielu zakątkach świata.

Zapewniamy także pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności, np. podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości. Współpracujemy z wieloma pośrednikami, dzięki czemu możemy zaproponować Ci atrakcyjne warunki. Dzięki temu, że wszystko odbywa się z naszą pomocą, nie musisz martwić się o potrzebne dokumenty, a składanie wniosku przebiega szybko i sprawnie.

Już dziś skontaktuj się z pracownikami naszego biura nieruchomości RE/MAX Gold działającego na terenie Chorzowa – niezależnie od tego czy chcesz kupić, czy wynająć mieszkanie. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę.

Skontaktuj się z nami