Mieszkanie Sosnowiec

Masz mieszkanie w Sosnowcu na sprzedaż/wynajem? Na pewno wiesz, jakie jest czasochłonne stworzenie ogłoszenia. A i tak nawet po jego publikacji na portalach ogłoszeniowych, które często bywają płatne, nie wiadomo, czy ktoś się zgłosi. Po co podejmować to ryzyko? Nie lepiej zainwestować w pewne rozwiązania? Jeżeli Twoje mieszkanie w Sosnowcu ma być jak najszybciej sprzedane, zgłoś się do biura nieruchomości!

Wybierając nasze biuro nieruchomości Re/Max zyskujesz w zamian:

 
  • czas – pomyśl, ile czasu możesz zaoszczędzić, jeśli nie będziesz zajmować się wyceną, robieniem zdjęć, tworzeniem ogłoszenia, a – co więcej – nie będziesz zmuszony przebywać w lokalu podczas oglądania go przez potencjalnych klientów
  • pieniądze – decydujesz się na pomoc biura nieruchomości i zyskujesz więcej pieniędzy? Jak to w ogóle możliwe? Powód jest prosty: home staging. Agent przystosowuje odpowiednio Twoje mieszkanie, aby pod względem wizualnym prezentowało się ono nieskazitelnie, co może pozwolić Ci podnieść wartość Twojej nieruchomości nawet o 10%.
  • pełne zaangażowanie pośrednika – umowa na wyłączność daje agentowi pewność zdobycia prowizji ze sprzedaży/wynajmu. Dlatego też pracownik biura nieruchomości będzie zabiegał o to, aby jak najszybciej sprzedać/wynająć Twoje mieszkanie w Sosnowcu, jednocześnie pamiętając, że to Twoja satysfakcja jest najważniejsza.
Chcesz sprzedać bądź wynająć mieszkanie w Sosnowcu? Zgłoś się do ekspertów, którzy Ci w tym pomogą!

Statystyki – mieszkanie – Sosnowiec

 

tabela: mieszkanie Sosnowiec - ceny i statystyki * dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Sosnowiec – kilka słów o mieście

  Sosnowiec to niezwykle atrakcyjne miasto dla inwestorów ze względu na istnienie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, parków przemysłowo-technologicznych oraz Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia. Na dobre skomunikowane z pozostałymi miastami - szczególnie z najważniejszym ośrodkiem naukowym i biznesowym na całym Śląsku, Katowicami - wpływa rozbudowana sieć dróg oraz bliskość autostrady A4. Oczywiście również Sosnowiec jest ważnym punktem edukacyjnym – w końcu to miasto uniwersyteckie. W miejscu tym znajdziemy wydziały Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Miasto posiada również szeroką ofertę kulturalną: teatry, galerie sztuki, muzea i kina.

Sprzedaj lub wynajmij mieszkanie z Re/Max Gold

  Re/Max Gold to część międzynarodowej grupy, plasującej się od lat na pierwszym miejscu w rankingach biur nieruchomości. Działamy w Sosnowcu, Katowicach i w pozostałych miastach na terenie Górnego Śląska. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, która nieraz okazała się gwarancją w sprzedaży lub wynajęciu mieszkania. W ofercie naszego biura znajdziesz szeroki zakres usług z zakresu marketingu internetowego. Wiesz, że w dzisiejszych czasach ponad 95% wszystkich transakcji rozpoczyna swój żywot w internecie? Najlepszym rozwiązaniem jest więc wypromowanie Twojej nieruchomości w internecie. Mowa tu nie tylko o opublikowaniu ogłoszenia na odpowiednich do tego portalach, ale również wszelkie działania promocyjne z wykorzystaniem serwisów społecznościowych czy sieci Google AdWords. Jeżeli jesteś właścicielem mieszkania w Sosnowcu i marzysz o jego szybkiej sprzedaży lub wynajmie, już dziś skontaktuj się z naszym agentem biura nieruchomości w Sosnowcu! Sukces gwarantowany!