Nieruchomości w Katowicach

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania lub domu w Katowicach? A może chcesz wynająć lokal usługowo-handlowy? Zależy Ci na znalezieniu idealnej działki budowlanej, gdzie będziesz mógł stworzyć nieruchomość marzeń dla rodziny lub miejsce na prowadzenie biznesu? Niezależnie od tego, co zaplanowałeś, w bazie danych biura nieruchomości RE/MAX Gold znajdziesz oferty, które powinny Cię zainteresować.

Jesteśmy agencją, która działa na terenie całego województwa śląskiego od ponad 10 lat. Zajmujemy się nie tylko gromadzeniem ciekawych ogłoszeń, ale także promocją ofert i pośredniczeniem pomiędzy kupującym a sprzedającym. Mamy wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami na terenie Katowic. Zatem doskonale wiemy, gdzie można znaleźć najatrakcyjniejsze nieruchomości dla studentów, przedsiębiorców, rodzin z dziećmi czy seniorów. Zaufaj nam, a znajdziemy nowy dom na sprzedaż czy mieszkanie na wynajem, które spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.

Zakup nieruchomości w Katowicach – dlaczego warto skorzystać z usług biura?

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą kupić nieruchomość w Katowicach do zapoznania się z naszymi usługami. Oferujemy możliwość:

  • przeselekcjonowania dostępnych ofert na podstawie podanych kryteriów – otrzymujesz wyłącznie listę mieszkań czy domów, które spełniają Twoje oczekiwania;
  • skontaktowania się z właścicielem nieruchomości – podczas rozmowy zbierzemy wszystkie najważniejsze informacje na temat wybranego mieszkania czy domu;
  • reprezentowania Cię podczas spotkania ze sprzedającym – nie musisz stawiać się osobiście, aby poznać stan techniczny budynku;
  • sporządzenia dokumentów niezbędnych do podpisania aktu notarialnego.

Dodatkowo zapewniamy wsparcie podczas starania się o kredyt hipoteczny. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami, którzy przeprowadzą Cię przez całą procedurę i pomogą uzyskać potrzebne pieniądze na zakup nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy z biurem także osoby, które chcą sprzedać nieruchomość w Katowicach. Oferujemy liczne usługi, które pozwolą zwiększyć zainteresowanie Twoim ogłoszeniem i w krótkim czasie znaleźć zdecydowanego nabywcę. Sprawdź nasze możliwości!