Katowice to miasto, które jest podzielone aż na 23 dzielnice. Wprowadzono taki podział, aby ułatwić mieszkańcom miasta i okolic komunikację, poruszanie się po mieście i załatwianie licznych spraw. Interesując się wspomnianym miastem jako miejscem zamieszkania bądź inwestycji, trzeba doprecyzować lokalizację, która nam odpowiada.

Katowice Piotrowice

Jest to dobrze znana Ślązakom dzielnica Katowic. Należy ona do grona dzielnic południowych wraz z Zarzeczem, Kostuchną, Podlesiem. Z tego grona jest najbardziej charakterystyczna. Dzielnica została złożona z dwóch części Piotrowic i Ochojca. W Piotrowicach mieści się wiele szkół (w tym technika, licea i szkoła wyższa), ośrodki rekreacyjnie. Pełnią one funkcję przemysłową i mieszkaniową – na której chwilę się zatrzymamy.

Firma Remax Gold posiada swoją siedzibę właśnie w Katowicach. Kadra zajmuje się pomocą w sprzedaży, kupnie i wynajem domów, mieszkań i innych nieruchomość, a także działek budowlanych. Pracownicy zajmują się kompleksową obsługą klientów, doradzaniem im, szybkim rozwiązaniem problemu. Przedstawiają tylko godne uwagi oferty. Na stronie internetowej biura nieruchomości z Katowic dostępne są liczne propozycje biura.

Sprzedaż/ wynajem/ kupno nowych domów w Piotrowicach

Wszystkie te trzy opcje są dostępne na terenie Katowic – Piotrowic. Nowe domy w Katowicach maja wiele zalet i są kusząca inwestycją. Wymienimy zalety nowych domów w Piotrowicach: Domy w standardzie deweloperskim często objęte są okresem gwarancji Możliwość znalezienia domu o ustalonym metrażu, standardzie, liczbie pokoi Nowe, innowacyjne rozwiązania (np. ograniczenie użycia instalacji gazowych) Brak problemów z fizycznymi wadami nieruchomości (np. stare okna, krzywe ściany, zacieki zagrzybienia, zepsuta instalacja elektryczna) Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć własny wkład w aranżację nowego domu w Piotrowicach. Można stworzyć odpowiednie, niepowtarzalne wnętrza Mniejsze koszta związane z eksploatacja budynku Nowoczesna technologia budowy.

Sprzedaż/wynajem/ kupno domów z rynku wtórnego

Nie tylko rynek pierwotny funkcjonuje w Katowicach – Piotrowicach. Najwięcej domów przeznaczonych na wynajem, sprzedaż w tych okolicach pochodzi z tzw. rynku wtórnego. Są to mieszkania wcześniej zamieszkiwane, używane. Jakiego są zalety domy z obiegu wtórnego w Katowicach (Piotrowicach)?

Możliwość porównania domu z podobnymi nieruchomościami Możliwość przeprowadzenia wywiadu ze wcześniejszymi lokatorami Dostęp do całej infrastruktury w okolicy Możesz wprowadzić się niemal od razu Często kuchnia, łazienka są już wyposażone Krótki czas załatwiania formalności związanych z przejęciem domu Korzystne lokalizacje domów

Porównanie cen - Katowice Piotrowice

Ceny domów z rynku wtórnego zaczynają się w Katowicach Piotrowicach już od niecałych 400 000 złotych. W tym progu cenowym musimy jednak liczy się z remontem, co czasami odpowiada klientom. Najwięcej ofert zaczyna się od ceny ok. 650 000 złotych wzwyż. Więcej domów w Piotrowicach pochodzi z rynku wtórnego.

Zobacz aktualne oferty biura RE/MAX Gold:

Wyszukiwarka nieruchomości Katowice Piotrowice

Koszty kredytu

Osoby, które korzystają z usług firmy Remax Gold cieszą się lepszymi warunkami kredytu. Zastaje on im przyznany szybko i sprawnie bez zbędnych, dodatkowych problemów. Planując zakup domu z rynku wtórnego lub pierwotnego zapytaj pracowników o szczegóły. Możesz to zrobić za pomocą formularza internetowego.

Domy Katowice Piotrowice