Mieszkania na sprzedaż na Śląsku

Mieszkania na sprzedaż

 

Zastanawiasz się jak dla swojego mieszkania na sprzedaż stworzyć atrakcyjną ofertę, dzięki której zainteresujesz potencjalnych klientów? Napisanie treści i stworzenie zdjęć to nie wszystko – wystarczy spojrzeć na oferty, które widnieją na portalach ogłoszeniowych od kilku miesięcy lub nawet lat bez rezultatu, nawet pomimo swojej atrakcyjnej ceny. Jak w takim razie wyróżnić swoją ofertę mieszkania na sprzedaż na tle innych ogłoszeń? Wystarczy zgłosić się do specjalistów z Re/Max Gold, którzy się tym zajmą!

Wybierając biuro nieruchomości Re/Max Gold jako swojego pośrednika, otrzymujesz takie korzyści jak:

  • Oszczędność czasu – agent biura nieruchomości odciąży Cię od zadań takich jak stworzenie treści ogłoszenia Twojego mieszkania na sprzedaż, przygotowanie zdjęć i umieszczenie oferty na serwisach ogłoszeniowych. Jednak to nie wszystko. Współpracując z biurem nieruchomości wszystkie sprawy formalne powierzasz agentowi, odpowiedzialnemu za sprzedaż Twojego mieszkania.
  • Oszczędność pieniędzy – ze względu na specyfikę określonych portali ogłoszeniowych, samodzielna promocja oferty sprzedaży Twojego mieszkania w Internecie może być kosztowna. Co więcej, musiałbyś również tracić pieniądze na dojazd w przypadku chęci obejrzenia mieszkania przez potencjalnego nabywcę. Korzystając z usług profesjonalisty z agencji nieruchomości, powierzasz mu wszystkie te zadania, a – co za tym idzie – oszczędzasz pieniądze.

Mieszkania na sprzedaż - oferta Re/Max Gold

 

Osoby, które chcą sprzedać swoje mieszkania, znajdą w ofercie Re/Max Gold rozwiązania, dzięki którym ich ogłoszenie będzie atrakcyjne i wiarygodne, a także dotrze do szerokiego grona potencjalnych zainteresowanych. Proponujemy m.in.:

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług na rynku. Proponowane przez nas rozwiązania sprawią, że oferta będzie atrakcyjna i wiarygodna, dotrze do szerokiego grona potencjalnych klientów, a Ty będziesz mógł cieszyć się szybką sprzedażą mieszkania w Katowicach czy w innym mieście. Wśród naszych usług znajdziesz:

  • stworzenie planu nieruchomości i przygotowanie opisu, który wzbudzi zainteresowanie odbiorców;
  • przygotowanie materiałów filmowych i fotograficznych, które uatrakcyjnią ofertę i zachęcą potencjalnych klientów do wybrania Twojej nieruchomości;
  • stworzenie wirtualnej ścieżki zwiedzania, która pozwoli poznać zainteresowanym Twoje mieszkanie bez wychodzenia z domu;
  • home staging, czyli właściwe przygotowanie wnętrza mieszkania do ekspozycji, jego remont i udekorowanie, dzięki któremu możesz znacznie zwiększyć wartość swojego mieszkania;
  • promocję nieruchomości na portalach internetowych i w mediach społecznościowych;
  • stworzenie strony internetowej dedykowanej wyłącznie Twojemu mieszkaniu;
  • kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego, w tym również wykorzystanie sieci reklamowej Google AdWords, dzięki której w łatwy sposób trafisz bezpośrednio do potencjalnych klientów.

Masz mieszkanie na sprzedaż i szukasz biura nieruchomości, które pomoże Ci w skutecznym znalezieniu nabywcy i przeprowadzeniu przez wszystkie etapy transakcji? Zgłoś się do nas!

Mieszkania na sprzedaż – rynek nieruchomości na Śląsku

 

Najwięcej ogłoszeń mieszkań na sprzedaż z całego województwa śląskiego znajduje się w jego stolicy, Katowicach. Stanowią one niemal 1/6 wszystkich ofert sprzedaży nieruchomości tego typu na terenie Śląska. Mieszkania cechują się przeciętną powierzchnią na poziomie 61 m2. 1 m2 takiego mieszkania wart jest jednak średnio 4434 zł i jest jedną z najwyższych w całym regionie. Jednak należy pamiętać, że Katowice stanowią centrum kulturalne, naukowe oraz biznesowe województwa śląskiego i cechuje je doskonale rozbudowana infrastruktura.

Bardzo atrakcyjnie przedstawia się stosunek ceny do powierzchni w Zabrzu, w których znaleźć można przeciętna powierzchnia mieszkań to 62 m2, jednak za 1 m2 nabywca zapłaci średnio już tylko 2697 zł. Wielką zaletą Zabrza jest sąsiedztwo z Gliwicami – najszybciej rozwijającym się miastem Górnego Śląska, w którym znajduje się Politechnika Śląska, będąca w czołówce polskich uczelni technicznych.

Najtańsze mieszkania na całym Śląsku znajdują się w Bytomiu – 1 m2 kosztuje tam 2149 zł. Jednocześnie nieruchomości cechują się wysoką średnią powierzchnią – wynosi ona bowiem 58 m2. To więcej niż w takich miastach jak Chorzów, Sosnowiec czy nawet nieco droższa Rudzie Śląska.

Masz mieszkanie, przeznaczone na sprzedaż? Współpraca z katowickim biurem Re/Max Gold jest gwarancją szybkiej i bezpiecznej realizacji . Chcemy, by rynek nieruchomości był dobrym interesem dla wszystkich stron transakcji. Skontaktuj się z biurem nieruchomości Re/Max Gold, a osiągniesz sukces!

Sprawdź oferty na Śląsku

Sprawdź oferty mieszkań na sprzedaż na Śląsku: Bytom, Chorzów, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.

Mieszkania na sprzedaż - Katowice

Sprawdź szeroką ofertę mieszkań na sprzedaż w Katowicach. Jeśli szukasz mieszkania w Katowicach, to skorzystaj z oferty tego biura. Zadzwoń!

Mieszkania na sprzedaż Gliwice

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Gliwicach? Świetnie trafiłeś. Sprawdź ofertę naszego biura nieruchomości i kup wygodne mieszkanie w Gliwicach!

Mieszkania na sprzedaż Świętochłowice

Skorzystaj z oferty sprawdzonego biura nieruchomości i sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Świętochłowicach. Super ceny za ładne mieszkania!

Mieszkania na sprzedaż - Chorzów

Szukasz ładnego i przestronnego mieszkania w Chorzowie? Sprawdź naszą ofertę, pomożemy Ci znaleźć mieszkanie na sprzedaż w Chorzowie!

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Sprawdź najnowsze oferty mieszkań na sprzedaż w Bytomiu. Z naszym biurem nieruchomości kupisz tanio wymarzone mieszkanie w Bytomiu!

Mieszkania na sprzedaż Jaworzno

Sprawdź ofertę biura nieruchomości i kup wymarzone mieszkanie w Jaworznie. Sprawdź szeroką ofertę mieszkań na sprzedaż w Jaworznie. Zapraszamy!

Mieszkania na sprzedaż Mysłowice

Sprawdź ofertę tanich i atrakcyjnych mieszkań na sprzedaż w Mysłowicach. Spełnij swoje marzenia i kup mieszkanie w Mysłowicach z naszym biurem!

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec

Szukasz wymarzonego mieszkania w Sosnowcu? Sprawdź nasze biuro nieruchomości i zapoznaj się z ofertami mieszkań na sprzedaż w Sosnowcu!

Mieszkania na sprzedaż Tychy

Zobacz mieszkania w Tychach, które kupić możesz za pośrednictwem naszego biura nieruchomości. Najnowsze oferty mieszkań na sprzedaż w Tychach!

Mieszkania na sprzedaż Zabrze

Sprawdź ciekawą ofertę mieszkań w Zabrzu. Z naszym biurem zakup wymarzonego mieszkania to żaden problem. Sprawdź mieszkania na sprzedaż w Zabrzu!

Mieszkania na sprzedaż w Będzinie

Sprzedaż mieszkań w Dąbrowie Górniczej

Skontaktuj się z nami