Trafiłeś do nas szukając informacji o nowych mieszkaniach w Katowicach? Serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią Ci pełną ofertę naszego biura specjalizującego się między innymi w pośrednictwie przy sprzedaży nowych mieszkań. Już teraz poznaj nas bliżej i sprawdź naszą wyszukiwarkę nieruchomości!

Wyszukiwarka nowych mieszkań w Katowicach

Planujesz sprzedaż nowego mieszkania w Katowicach?

Marzysz o szybkiej sprzedaży nowego mieszkania w Katowicach, ale brakuje Ci czasu lub co gorsza nie wiesz jak przygotować ofertę? Musisz wiedzieć, że profesjonalnie wykonana, odpowiednio przygotowane zdjęcia to najważniejsze elementy warunkujące sprzedaż mieszkania w Katowicach. Jeżeli nie stać Cię na błędy i długie oczekiwanie na sprzedaż najlepiej zgłoś się do biura nieruchomości Re/Max Gold, które zrobi to wszystko za Ciebie. To nie jedyne zalety, które wynikają ze współpracy z nami, dodatkowo zyskasz:

  • wsparcie merytoryczne – nasi agenci posiadają wiedzę i umiejętności z dziedzin takich jak prawo, doradztwo finansowe czy psychologia, dzięki którym nawet podczas najtrudniejszych negocjacji zadbają o to, by transakcja była korzystna i bezpieczna dla Ciebie.
  • skuteczna promocja – umieszczenie ogłoszenia to dzisiaj nawet nie połowa sukcesu. Konkurencja na rynku nieruchomości jest ogromna, dlatego należy podjąć wszelkie działania, aby wyróżnić właśnie Twoje mieszkanie. Dlatego nasze biuro oprócz standardowych ogłoszeń na portalach proponują takie działania jak stworzenie strony internetowej nieruchomości czy prowadzenie kampanii sprzedażowej w mediach społecznościowych;
  • przygotowanie nieruchomości – jedną z największych zalet współpracy z biurem jest możliwość skorzystania z usługi home stagingu, która polega na uporządkowaniu mieszkania i zmianie dekoracji w taki sposób, aby wyeksponować wszelkie zalety nieruchomości. Pozwala to skrócić czas sprzedaży o 40% i zwiększyć jej wartość nawet o 10%.

Jeżeli jesteś właścicielem nowego mieszkania w Katowicach i chcesz je sprzedać, skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Statystyki – nowe mieszkania - Katowice

 

tabela: nowe mieszkania katowice ceny i statystyki * dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Nowe mieszkania – Katowice - o ofertach

 

Najwięcej ofert nowych mieszkań z Katowic na sprzedaż, znaleźć można na Osiedlu Tysiąclecia. Popularny Tauzen to jedno z największych osiedli w Polsce, postrzegane jako najatrakcyjniejsza lokalizacja dla osób, wynajmujących kawalerki w Katowicach. Mimo umiejscowienia dzielnicy na północy miasta i jej ścisłego graniczenia z Chorzowem, Tysiąclecie jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi rejonami stolicy Górnego Śląska. Niewiele mniej nowych mieszkań znajduje się we wschodniej częsci Brynowa, na Osiedlu Zgrzebnioka. Bliskość terenów zielonych, nieduża intensywność zabudowy i dobre skomunikowanie z centrum znacznie wpływają na atrakcyjność dzielnicy Piotrowice-Ochojec, stąd też wysokie zainteresowanie kupnem mieszkań w tym regionie. Nie powinna dziwić za to niewielka ilość ofert z Podlesia i brak mieszkań w Zarzeczu – rejony te charakteryzują się dużym zabudowaniem domami jednorodzinnymi i na próżno szukać w nich bloków mieszkalnych.

Sprzedaj nowe mieszkanie w Katowicach z Re/Max Gold!

 

Katowicki oddział globalnej sieci, Re/Max Gold, już od ponad pięciu lat oferuje swoje usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Zapewniamy, że kompetencje naszych pracowników sprawią, iż wszelkie działania związane ze sprzedażą lub kupnem mieszkania przestają być problematyczne.

Biuro Re/Max Gold zapewnia kompleksową pomoc w obrocie nowymi mieszkaniami. Zastanawiasz się, jak sprawić, by potencjalni klienci „bili się” o Twój nieruchomość? Jedną z oferowanych przez nas usług to organizacja drzwi otwartych Twojego mieszkania, podczas których odwiedzający sami będą mogli odkryć urok tego miejsca, a przy okazji zobaczą, jakim zainteresowaniem cieszy się Twój obiekt. Zastanawiasz się jak ma wpłynąć to na sprzedaż? Potencjalni kupcy, widząc, że Twoje mieszkanie cieszy się powodzeniem, podświadomie czują, iż mają do czynienia z „towarem” niezwykle atrakcyjnym, dlatego są skłonni do bardziej ryzykownych decyzji. Krótko mówiąc: po prostu zapłacą więcej. Doskonale wiemy, jak zorganizować tego typu imprezy, by przyniosły wymierne korzyści.

Nadal masz wątpliwości czy skorzystać z naszych usług – skontaktuj się z nami, a nasi agencji odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zaufaj nam i już dziś skontaktuj się z naszym agentem!