Mieszkanie na sprzedaż – Katowice

  Masz mieszkanie na sprzedaż w Katowicach? Z pewnością sprawdzałeś już różne oferty i zastanawiasz się, co zrobić, by sprzedać je szybko i po satysfakcjonującej Cię cenie. Proces sprzedaży mieszkania w Katowicach do remontu czy też tego wyremontowanego wbrew pozorom jest dosyć długi i pracochłonny. Oprócz przygotowania dokładnych zdjęć i opisów nieruchomości, trzeba załatwić wiele formalności w urzędach i być w stałym kontakcie z potencjalnymi klientami. Kto ma na to czas? Współpraca z profesjonalnym biurem nieruchomości pozwala uniknąć tych trudności.

Co zyskamy wybierając biuro nieruchomości Re/Max Gold:

 
  • bezpieczeństwo - umowa na wyłączność gwarantuje nam współpracę z jednym agentem, który kompleksowo zajmuje się promocją i sprzedażą naszej nieruchomości. To agent jest odpowiedzialny za kontakt z klientem i wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości;
  • oszczędność czasu - dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, agent szybko sporządzi interesującą ofertę nieruchomości i przygotuje ją do sprzedaży. Dzięki wykorzystaniu różnych narzędzi promocyjnych, oferta dotrze do szerokiego grona odbiorców, co przyspieszy proces sprzedaży;
  • wyższy zysk - dzięki odpowiednim przygotowaniom oraz umiejętnościom negocjacyjnym agenta, wartość nieruchomości może się zwiększyć nawet o 1/4. Agent A to oznacz dla Ciebie większy zysk.
Jeśli więc szukasz odpowiedniego biura nieruchomości, by sprzedać swoje mieszkanie w Katowicach, jeszcze dziś skontaktuj się z naszymi doradcami!

Statystyki – mieszkanie na sprzedaż – Katowice

Statystyki – mieszkanie na sprzedaż – Katowice

 

tabela: mieszkanie na sprzedaż Katowice - ceny i statystyki * dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Zalety lokalizacji - Mieszkanie Katowice

  Miasto Katowice jako stolica aglomeracji jest największym w regionie ośrodkiem nauki, biznesu i kultury. W 2015 roku zakończona została budowa Strefy Kultury, która w znaczący sposób podniosła reputację i atrakcyjność miasta. W jej skład obok popularnego Spodka weszły jeszcze nowoczesne budynki Muzeum Śląskiego, Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. W Katowicach odbywa się regularnie wiele imprez rozrywkowych. Rok do roku mieszkańcy regionu mogą uczestniczyć w Rawa Blues Festival, Off Festival, Festival Tauron Nowa Muzyka, czy tez w wielu dużych imprezach sportowych. Katowice przyciągają do siebie również młodych, na co duży wpływ ma bardzo szeroka oferta edukacyjna. Swoje główne siedziby mają tutaj jedne z największych i najbardziej cenionych uczelni w Polsce:
  • Uniwersytet Śląski,
  • Uniwersytetu Ekonomiczny,
  • Śląska Akademia Medyczna,
  • Akademia Muzyczna.
Ogromną popularnością wśród mieszkańców Katowic i całego regionu cieszą się rozległe zielone tereny rekreacyjne, do których możemy zaliczyć między innymi Dolinę Trzech Stawów, Park Kościuszki, czy położony na granicy z Chorzowem ogromny Park Śląski. Katowice jako największe miasto województwa znajduje się na szczycie regionu pod względem atrakcyjności dla biznesu. Świadczyć może o tym fakt, że Katowicka Strefa Ekonomiczna w rankingu europejskich stref ekonomicznych od wielu lat plasuje się na czołowych pozycjach zatrudniając kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców. Na uwagę zasługuje również w Katowicach świetnie rozwinięta sieć komunikacyjna i drogowa, co sprawia że podróżowanie po mieście jest niezwykle łatwe. Dodatkowo dzięki bliskości głównych dróg jak Autostrada A4, A1, czy droga krajowa S1, miasto jest świetnie skomunikowane z innymi częściami Polski.

Sprzedaj mieszkanie w Katowicach z Re/Max Gold

  Siedziba biuro nieruchomości Re/Max Gold znajduje się w samym centrum Katowic. Firma należy do globalnej sieci biur Re/Max, która od lat zajmuje pierwsze miejsce wśród światowych biur nieruchomości. Nasze wieloletnie doświadczenie, reputacja, sukcesy sprawiają, że świadczymy usługi najwyższej jakości dla klientów. Zależy nam na szybkiej i korzystnej dla obu stron transakcji oraz aby cały rynek nieruchomości był bezpieczny dla wszystkich. W szerokiej ofercie usług biura nieruchomoci przeznaczonych dla osób sprzedających mieszkanie w Katowicach posiadamy – m.in.:
  • stworzenie szczegółowego planu nieruchomości i opisu dedykowanego do umieszczenia w ofercie mieszkania, co pozwala podnieść jej wiarygodność.
  • profesjonalne zdjęcia, aby mieszkanie prezentowało się korzystnie i atrakcyjnie na tle innych ofert nieruchomości.
  • przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, które pomaga przyspieszyć cały proces oraz zwiększyć kwotę transakcji.
Nie trać cennego czasu i jak najszybciej skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dokładny plan sprzedaży nieruchomości oraz powiemy co dokładnie możesz zyskać współpracując z nami. Współpraca z Re/Max Gold gwarancją sukcesu!