Domy Katowice Zarzecze

Katowice to obszerne miasto, które pełni funkcje stolicy Śląska. Mimo tego, że jest to prężnie rozwijająca się aglomeracja posiada także tereny spokojne, zalesione, nadające się na inwestycje w nowy dom. Dzielnic Katowic jest wiele, jedne znajdują się bardzo blisko centrum (należą do grupy śródmieścia) inne są bardziej od niego oddalone.

Zarzecze - opis dzielnicy

To południowa dzielnica Katowic, która jest nieco bardziej oddalona od centrum. Okolica jest cicha, spokojna i różni się o tego, co mamy na myśli słysząc o mieście Katowice. Zarzecze charakteryzuje się wiejskim zagospodarowaniem. Sąsiaduje z Podlesiem, Kostuchną, Piotrowicami i Ligotą oraz sąsiednim Mikołowem. Funkcjami tej dzielnicy są zamieszkanie i rolnictwo. Są to ślady. W tej dzielnicy znajdziemy dom kultury i wiele budynków zabytkowych. Teren te sprzyjają komfortowemu, spokojnemu życiu. Wiele osób chce mieć dostęp do natury, a równocześnie mieszkać blisko miasta. Ze swoimi wymogami możesz zgłosić o pomoc w poszukiwaniu do firmy Remax Gold, która mieści się w Katowicach. Działa ona na Śląsku od wiele lat, więc zna specyfikę tego regionu i tamtejszy rynek nieruchomości. Pracownicy biura nieruchomości Remax Gold pomagają klientom sprzedać, kupić i wynająć nieruchomości w szybkim czasie, w pełni bezpiecznie.  

Nowe domy w spokojnej okolicy Zarzecza

Chociaż podkreśla się wiejskość i tradycyjność Zalesia, nie oznacza to, że zabudowa jest wyłączenie wiekowa. Z powodu zapotrzebowania na nieruchomości w otoczeniu przyrody postawiono tam wiele nowych domów. Wybór nowych domów na sprzedaż w Katowicach (Zarzecze) to opcja na świeży start. Pozwala nam na ustatkowanie się z pewnością, że wybrana przez nas nieruchomość jest nieużywana, zaczynam urządzać ją od początku na własne potrzeby. Zakup nowego domu w Katowicach to inwestycja na długie lata. Można być pewnym, że nawet za kilka lat znajdziemy chętnych inwestorów na odkupienie domu w Katowicach- Zarzecze, jeśli zajdzie taka potrzeba.  

Zarzecze - domy z rynku wtórnego

Niektórzy wolą „domy z duszą” pochodzące z rynku wtórnego. W dzielnicy Zarzeczy znajdziecie państwo takie domy. Ofert jest wiele, liczna też jest możliwość rodzaju umowy. Domy pochodzące z rynku wtórnego można z powodzeniem sprzedać z zyskiem w tej okolicy. Jest wiele osób chętnych na kupno lub wynajem domu w spokojnej części Katowic. Wynajem jest opcją dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na dużą inwestycję, a chcą wieść komfortowe życie w przyjemnej okolicy. Ceny domów z rynku wtórnego w Katowicach Zarzeczy kształtują się w korzystniejszych przedziałach niż te w samym centrum miasta.  

Zobacz aktualne oferty biura RE/MAX Gold:

Wyszukiwarka nieruchomości Katowice Zarzecze

Inwestycja

Domy pochodzące z rynku wtórnego w Katowicach – Zarzecze mają bardzo korzystne ceny. Oczywiście zależy to od ich stanu, konieczności remontu, standardu. Domy, które mają metraże ok. 100 m2 cenowo kształtują się rożnie. Zaczynają się już nawet od 250 000 złotych. Najwięcej domów w na sprzedaż w Zarzeczu wystawianych jest w zakresie cenowych w okolicy 600 000 złotych. Domy z rynku wtórnego o wielkości 250 m2 można wynająć za 4 000 złotych miesięcznie.  

Możliwość kredytowa

Inwestycja w domu zarówno z rynku pierwotnego oraz wtórnego wymaga dużego wkładu finansowego. Korzystając z pomocy firmy Remax Gold dostajesz możliwość ustalenia najlepszych warunków kredytowych. Pracownicy współpracują z partnerami finansowymi, co pozwala na kompleksową opiekę nad klientem. Kredyt zostanie Ci szybko przyznany, a rata będzie dopasowana indywidualnie.

Domy Katowice Zarzecze