Szukasz oferty zaufanego biura nieruchomości, które pomoże Ci sprzedać dom w Dąbrowie Górniczej? Jesteś zainteresowany zakupem, wynajmem lub też sprzedażą mieszkania, działki czy domu w Dąbrowie Górniczej? Świetnie trafiłeś! Serdecznie zachęcamy Cię do tego, abyś już teraz zapoznał się z naszą ofertą, a następnie skontaktował się z jednym z agentów naszego biura nieruchomości. Dąbrowa Górnicza to miejsce, gdzie pomożemy Ci znaleźć atrakcyjną ofertę i dokonać szybką, bezpieczną i satysfakcjonującą transakcję. Nie czekaj – już dziś postaw na propozycję naszej agencji.

BiuroRE/MAX Gold działa na lokalnym rynku już od ponad jedenastu lat, niezmiennie świadcząc usługi najwyższej jakości. Dokładnie znamy Zagłębie Dąbrowskie, które charakteryzuje się atrakcyjnym, ale bardzo konkurencyjnym rynkiem nieruchomości. Dlatego jesteśmy odpowiednio przygotowani na każdą ewentualność, także na niełatwą sprzedaż, jak i kupno nieruchomości. Korzystając z naszych usług, nie tylko zaoszczędzisz mnóstwo czasu, ale również podniesiesz wartość Twojej nieruchomości.

Jeśli szukasz biura, które pomoże Ci w szybkim i bezpiecznym zakupie nieruchomości, trafiłeś na odpowiednią stronę!

Nieruchomości Dąbrowa Górnicza - oferty:

Wyszukiwarka nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Szybka sprzedaż w Dąbrowie Górniczej – agencja nieruchomości Ci w tym pomoże

Rynek w Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej rozwija się bardzo prężnie, dlatego tak ważna jest skuteczna promocja nieruchomości. Nie masz na to czasu? Zdecyduj się na pomoc naszej agencji nieruchomości.

W Dąbrowie Górniczej zajmiemy się kompleksową promocją sprzedawanego domu, mieszkania, działki czy lokalu. Wśród usług naszego biura RE/MAX Gold znajdziesz między innymi skuteczne narzędzia promocji, takie jak:

 • opracowanie interesującego opisu i sporządzenie planu nieruchomości, który uatrakcyjniamy materiałami wizualnymi – zdjęciami, dokumentacją filmową czy wirtualną ścieżką zwiedzania. Nagrania to obecnie jedno z narzędzi, które najskuteczniej przyciąga uwagę w internecie. Dlatego kładziemy duży nacisk na to, żeby filmy wyglądały profesjonalnie, a ujęcia były ciekawe i pokazywały wszystkie walory nieruchomości;
 • organizowanie drzwi otwartych i dbanie o przygotowanie wnętrza do prawidłowej ekspozycji, aby potencjalni klienci mogli zachwycić się sprzedawaną nieruchomością. Staramy się wydobyć z Twojego domu, mieszkania czy lokalu wszystko, co najlepsze, aby przyszły nabywca zakochał się w nim „od pierwszego przekroczenia progu”.

Zaawansowane narzędzia pomogą w sprawnym dotarciu Twojego ogłoszenia do szerokiego grona potencjalnych kupców, co pozwoli szybciej sprzedać nieruchomość.

Zastanawiasz się, co możesz dzięki temu osiągnąć? Przede wszystkim większy zysk. Dzięki przygotowaniu odpowiednich materiałów promocyjnych jesteśmy w stanie podnieść wartość sprzedawanej nieruchomości nawet o 25%!

Co więcej, korzystając z naszych usług, masz gwarancję bezpieczeństwa sprzedaży. Klucze do Twojej nieruchomości w Dąbrowie Górniczej posiada tylko jedna osoba i to ona jest odpowiedzialna za Twój majątek i spokój. Dzięki temu możesz spokojnie np. wyjechać na wakacje bez wstrzymywania procesu sprzedaży. Dbamy również o to, żeby proces sprzedaży nieruchomości odbywał się z uwzględnieniem wszystkich przepisów formalno-prawnych. 

Statystyki rynku nieruchomości w Dąbrowie Górniczej – dane agencji nieruchomości 

Nasi agenci mają dostęp do specjalistycznych raportów i analiz rynkowych pozwalających na szybkie zapoznanie się z aktualnymi preferencjami klientów, zmienną sytuacją rynkową czy poziomem cen nieruchomości na rynku.

Udostępniamy je w formie przejrzystej tabeli, abyś i Ty mógł zapoznać się ze średnimi kosztami zakupu mieszkania, domu czy działki. Na podstawie tych informacji możesz sprawdzić, czy np. cena Twojej nieruchomości w Dąbrowie Górniczej nie jest zbyt zawyżona lub zaniżona.

Statystyki rynku nieruchomości – Dąbrowa Górnicza


ceny nieruchomości Dąbrowa Górnicza - statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Miasto wielu możliwości – dla kogo jest odpowiednia Dąbrowa Górnicza?

Dąbrowa Górnicza jest największym pod względem powierzchni miastem województwa śląskiego. Kojarzona przede wszystkim z przemysłem ciężkim, dzięki wysiłkom władz miasta w ostatnich latach zmieniła swój charakter. Szczególny nacisk jest kładziony na ciągłą urbanizację centrum Dąbrowy Górniczej. W rezultacie, w mieście nieustannie:

 • powstają nowoczesne przestrzenie rekreacji, takie jak hala sportowa, aquapark, szlaki rowerowe i piesze szlaki turystyczne. Są jednymi z wielu atrakcji dla osóbaktywnych, ale nie tylko. Rozrywkę znajdą tutaj również rodziny z dziećmi i seniorzy, którzy pragną w miłej atmosferze spędzić popołudnie czy wieczór i chcą zażyć nieco ruchu;
 • silnie rozwijają się firmy z różnych branż – Dąbrowa Górnicza dysponuje atrakcyjnymi terenami inwestycyjnymi. Przedsiębiorcy rozwijają tutaj nowe zakłady pracy i inwestują w już istniejące. W mieście znajdują się zakłady związane z przemysłem hutniczym i koksowniczym, branżą budowlaną, motoryzacyjną i elektroniczną, a także tysiące małych, często rodzinnych przedsiębiorstw. Dzięki temu każdy znajdzie zatrudnienie w swoim zawodzie i będzie mógł bez większych problemów się przebranżowić, a następnie rozpocząć nową karierę;
 • są rewitalizowane tereny zielone – rozległe tereny zielone, parki, unikatowa Pustynia Błędowska czy zespół jezior Pogoria to miejsca, w których panują idealne warunki do odpoczynku. Znajdziesz tam spokój i ciszę, więc z rozkoszą zrelaksujesz się i spędzisz czas z bliskimi. Ta atrakcje przypadną do gustu zwłaszcza rodzicom z dziećmi, którzy pragną zapewnić najmłodszym mieszkańcom możliwość kontaktu z naturą;
 • jest udoskonalana infrastruktura drogowa – Dąbrowa Górnicza znajduje się w północno-wschodniej części Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej, a mimo to jest świetnie skomunikowana z pozostałymi miastami tego rejonu. Z łatwością dotrzesz do pobliskich Katowic, Będzina, Sosnowca czy Mysłowic – nie tylko prywatnymi środkami transportu, ale także publiczną komunikacją. Znacząco ułatwia to korzystanie z okolicznych atrakcji.

Nacisk na rozwój regionu znacznie zmienił oblicze tego miasta. W rezultacie stanowi ono przyjemne miejsce do życia, założenia rodziny, rozwijania kariery i przebywania na emeryturze.

Zakup lub wynajem nieruchomości – co zyskujesz, korzystając z biura nieruchomości?

Nasza agencja nieruchomości działa na terenieDąbrowy Górniczej i całego Górnego Śląska. Nieustannie śledzimy zmiany na rynku mieszkaniowym i gromadzimy informacje o wszystkich nieruchomościach na sprzedaż lub wynajem. Tym samym budujemy naprawdę bogatą bazę danych o dostępnych domach, mieszkaniach czy lokalach, aby móc zaproponować Ci najlepszy z nich.

Co więcej, często mamy dostęp do ogłoszeń, które nie były jeszcze opublikowane np. w internecie. Zatem możesz u nas trafić na prawdziwą perełkę architektoniczną w atrakcyjnej cenie.

Oprócz tego na Twoje życzenie możemy:

 • przeprowadzić rozmowę z właścicielami i zebrać wszystkie najważniejsze informacje o sprzedawanej lub wynajmowanej nieruchomości;
 • reprezentować Cię podczas spotkania z właścicielem i dokonać oceny, czy wybrane mieszkanie, lokal czy dom spełnia jego oczekiwania;
 • dopełnić wszystkich formalności związanych z zawarciem umowy wynajmu lub kupna-sprzedaży;
 • zadbać, aby cały proces przebiegał bezpiecznie i zgodnie z wymogami formalno-prawnymi – tym samym chronimy Cię przed oszustami;
 • poprowadzić negocjacje, abyś mógł uzyskać lepszą, niższą cenę;
 • zapewnić spokój i bezstronność – doskonale wiemy, że czasem emocje „biorą górę”. Dlatego kontrolujemy sytuację i w razie potrzeby reagujemy, aby cała transakcja odbyła się bez problemu.

Należymy do globalnej sieci, która od lat zajmuje pierwsze miejsce wśród agencji nieruchomości na całym świecie. Dlatego możemy zaoferować Ci dostęp do ofert nie tylko z Polski, ale także z zagranicznych krajów. Tym samym znajdziesz u nas wymarzone mieszkanie z prawie każdego zakątka globu.

Osobom zainteresowanym kredytem hipotecznym zapewniamy pomoc podczas całego procesu ubiegania się o tę formę finansowania. Dostarczamy wszystkie niezbędne dokumenty, aby można było szybko złożyć kompletny wniosek oraz odpowiadamy na wszystkie pytania doradców kredytowych, a także rzeczoznawcy majątkowego. To wpływa na znaczne skrócenie czasu oczekiwania na ostateczną decyzję.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w sprawnym obrocie nieruchomościami. Działamy na terenie Dąbrowy Górniczej i całego Górnego Śląska. Należymy do globalnej sieci, która od lat zajmuje pierwsze miejsce wśród agencji nieruchomości na całym świecie. Nie zwlekaj!

Skontaktuj się z nami